Yeni Moda Bayan Eldiven Modelleri

Kış aylarının yaklaşmasıyla artık mağazalarda kışlık kıyafetler bir yerini almaya başladı kışlık kıyafetlerin içinde bir de soğuktan yağmurdan kardan koruyacak olan eldivenlere göz atmak istiyoruz. eldiven modelleri deyince birçok kategoride eldiven modelleri vardır bunlardan çocuklar için kadınlar için erkekler için birçok eldiven çeşitlerine rastlamak mümkün. bugün sizlere anlatmak istediğimiz Eldiven modelleri kadınlar için olanı inceleyeceğiz. kadınlar için olan eldivenlerin birçok çeşitleri mevcuttur Bunlardan Parmaksız olan düz olan kalın ince çeşit çeşit Renk ve modellerde bulunmaktadır genellikle Parmaksız olan eldivenleri gençler kızlar kullanmaktadır Ayrıca bu eldivenlerin içerisinde deri ve el işi örgü eldivenler de bulunmaktadır. bugün sizlere birçok renkte ve modelde eldiven sunmaktayız.
Tığ işi el örgü modellerinden olan eldiven lerimiz genelde baykuş modelli ve çiçek motifli olmaktadır şöyle bir söylenti vardı sizde katılır mısınız bilmem ama hazır satılan fabrika örgü eldiveninden ziyade el örgü eldivenleri daha sağlıklı ve dayanıklı olduğu söylenmektedir sizler için birçok örgü eldiven modelleri sunmaktayız hangisi favoriniz Hangisini en çok beğendiğiniz yorumlarınızı düşünceleriniz fikirlerinizi mutlaka bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz


Eldiven modellerimiz genelde Parmaksız olup gençlere ve Kadınlara kızlara hitap etmektedir. eldiven konusunda sizin favoriniz hangisidir bilemeyiz Ama sizler için birçok motif de modelden renkler çeşit çeşit eldivenler derleyip toplayıp sizlerin beğenisine sunmaktayız. ülkemizde genelde kışlar çok sert ve soğuk geçtiğinden dolayı herkesin mutlaka eldiven olmazsa olmazlarından bir aksesuar da olabilir kıyafetli olabilir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski