Kız Çocukları İçin El Örgüsü Pembe Beyaz Lif Modelleri

Genellikle genç kızlar evlilik öncesi çeyiz eşyalarının bir çoğunun el örgüsü olduğunu söyemek gerekir. renk renk çeşit çeşit değişik modellerde lif modelleri genellikle genç kızların aksesuar olarak çeyizinde bulundurduğu bir el örgü çeşidi diyebiliriz. bu lif modelleri banyo aksesuarları nın bir vazgeçilmezi diyebiliriz. lif modellerine başlamadan önce genellikle iplerinin nasıl olacak hangi renklerden oluşacağını kafanızda tasarlayıp düşünüp Ondan sonra başlamanız da fayda var. Son zamanlarda gördüğüm birçok lif modellerini büyükler ve küçükler olarak iki bölüme ayırabiliriz. çocuklar için işlenen lif modelleri genellikle Daha çekici daha değişik açık renklerden oluşmaktadır. Burada gördüğünüz iki tane lif modeli bulunmaktadır. kare lif modeli ve balık şeklinde oval lif modeli. buradaki lif modelleri özellikle çocukları kız çocuklarını düşünülerek işlenmiştir bildiğiniz gibi kız çocukları pembe renklere çok düşkündür. tüm örgülerde el işlerinde olduğu gibi bu lif modellerini birçok değişik renkler modeller motifler işlenmektedir. Burda size iki tane lif modelini anlatmak isityoruz.
 burada gördüğümüz lif modeli balık şeklinde olup kenarları beyaz dantelli süslenmiş orta kısmı beyaz iplerle örülmüş Ayrıca orta kısmında küçük küçük pembe gül motifleri ile değişik desen verilmiş. bu lif modeli kız çocukları için örüldüğü apaçık belli çünkü daha önce de söylediğimiz gibi kız çocukları pembe renkleri çok severler. bu lif modelinin sağ ve sol kenarlarında yuvarlak tutacak yapılmıştır bu tutacak wifi hem asmak için hem de banyo esnasında tutmak için çok işimize yarayacak belli
bu lif modelimiz ise kare şeklinde işlenmiş olup yine bir önceki lif modelimizde olduğu gibi aynı pembe ve beyaz ipler kullanılmış yine bu lif modelimizde kadınları ve özellikle kız çocukları için düşünerek yapılmıştır. lif modelleri genellikle yumuşak iplerden yani gün veya yumuşak Orlon iplerden yapılır bu detayı da Unutmamak gerekir. Arkadaşlar bu lif modellerini Annem yapmıştır bunu da şimdiden söylemek isterim lif modelleri genellikle artık iplerden fazlalık iplerden değişik karışık renkli iplerden yapılabilir Bir önceki lif modelindeki detaylar motifler renkler aynısı kullanılmıştır Burada da. lif modelleri genellikle şiş ile veya kalın mil ile yapılır bu tercihler tamamen size aittir öncelik tabii ki tığ ile yapılmalıdır.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski