Renkli Taşlı Damla Küpe Modelleri

Bayanlar için aksesuarların yeri oldukça önemlidir, özellikle de küpelerden asla vazgeçemeyiz. Bu yılın en gözde küpeleri ise; renkli taşlarla süslenmiş ve modellere baktığınız zaman adeta harikalar yaratılan renkli taşlı damla küpe modellerini görmeniz kaçınılmaz olacaktır. En çok kullanılan stiller arasında yer alan küpeler ise uzun ve sarkık şekilde dizayn edilen modellerden oluşmaktadır. Bu tarz yapılmasının en büyük nedenlerinden birisi ise uzun ve sarkık şekilde olması sayesinde kıyafetlerinize farklı renk katacağı gibi sizlere de estetik bir güzellik kazandıracak olmasıdır. Bazı modeller de uygulanan çeşit olarak ise sadece renkli damla taşlar dizayn edilerek elde edilenleri söyleyebiliriz. Ama farklılığı yaratmak ve daha gösterişli olduğu kadar daha değerli olması açısından pırlantalar ve inciler gibi değerli taşlardan da yararlanmayı ihmal etmemişlerdir. Özellikle katılacağınız özel günlerde olabileceği gibi sizler için de önem ve değer verdiğiniz günlere özel de modeller elde dilerek zevkli hanımlara sunulmuştur. Kullanılan taşlar da renkler de sınır tanıdan ve dar açıdan bakılmadan her çeşit canlı ve hoş renk tonları özenle seçilerek tasarlanmıştır. Bu nedenle abiye kıyafetlerinizi seçerken verdiğiniz özeni düşünürseniz bu şık kombinleri kesinlikle renkli taşlı damla küpe modellerinden birisi ile tamamlamanız gerekmektedir. Ayrıca ilk bakış ta gözlere hoşluk vererek çekici olması da sizlerin ayrıcalıklı ve kusursuz görünmenize en büyük yardımcı olacağını unutmayınız. Tercihleriniz de yer verdiğiniz zaman göreceksiniz ki önemli bir ölçüde farklılık yaratacağından dolayı sizler de kulaklarınız da ve kıyafetlerinizde zerafet içerisinde görüneceğiniz gibi zarifliği de yakalamanın memnuniyetini yaşayacaksınız. Tasarımcılar bazı hanımların çok hassas olmalarından dolayı bazı modelleri vidalı şekilde tamamladıkları gibi bazı modelleri ise klips şeklinde kulağınıza takarak sizi ve kulaklarınızı rahatsız etmeden takmanın rahatlığını hissedeceksiniz. Kısacası kendinize özgü ve imajınızı tamamlayacak olan bu takı küpelerden seçimler yaparsanız oluşan farkı fark edeceksiniz. Ayrıca abiye kıyafetleriniz ile kullanabileceğiniz gibi spor kıyafetlere de özel tasarlanan modelleri de unutmamak gerekir. Bu nedenle de ister altın ayarları ile hazırlanan ister gümüşler ile ayrı özellikler katılan küpeler sizlerin büyük beğenilerini beklemekte ve tercihleriniz arasında yer almaya hazırdır diyebiliriz.
Bu tasarlanan her iki küpede de damla taşların ön planda görülmesi için canlı renklerden seçim yapılmıştır. Daha ayrı bir şıklık ve güzellik kazandırmak adına ise uzun yapılarak sarkık şekilde kulaklarınız da size özgü bir hoşluk sergileyecektir. Kırmızı renk olan damla taşlı küpede zaten kırmızı renginin kendine özgü güzelliği kusursuz bir şekilde sergilenmiştir. Kenar kısımları ise küçük pırlanta taşlar ile çevrilerek ağır görünümlü küpe olması sağlanmıştır. Diğer küpede ise birbirine halkalar ile tutularak simetrik olarak dizilmiştir. Ayrıca pembe renk taş haricin de zengin görünüm elde edilmesi için sarı zincirler ile saçaklı şekilde dizayn edilerek uygulanmıştır. Bir çok model kullanılması sonucunda ise mükemmel bir küpe edilmiştir.
Pırlantalardan asla vazgeçemeyen hanımlara özel hazırlanmıştır diyebiliriz. Çünkü her iki küpede de pırlantalar kullanılarak ve yerleştirilerek gösterişli olması amaçlanmıştır. Lila renginde damla taşın güzelliğini ve verilen modelin bozulamaması için lila renginde damla taş kullanılması uygun görülmüştür.  Ayrıca pırlantalar ile de çiçek motifi verilerek harika olmasına olanak sağlanmıştır. Mavi damla taşlı küpede ise gece mavisi renk seçilerek yine aynı şekilde pırlantalar ile birlikte kullanılmıştır.  Bu küpeleri mükemmel kılan özellik ise sarkık şekilde olmasının yanı sıra her bayana özel ve ayrıcalıklı bir şıklık kazandırması olacaktır.  Her ikisinde de ayrı ayrı  bir şıklık bulunması sizlerinde beğenilerini kazanmaya yetecektir.
Sadelikten hoşlanan ve sadelikten yana tercihlerini kullanmak isteyen hanımların kaçırmak istemeyeceği modeller arasında yer almaktadır. Çünkü pembe damla taşlı küpe de en büyük özelliği oluşturan öge ise kulaklarınızdan geçmesi olacaktır. Çünkü vida gibi kulaklarınıza rahatsızlık verecek ögeleri bulundurmaması sayesinde de rahatlığı hissetmenizi sağlayacaktır. Ayrıca pırlantaları da unutmamak gerekir. Gri tonda yapıla küpe de ise sadece tek renk kullanılarak hem ağır görünüm kazandırılmış hem de kusursuzluğu kulaklarınıza taşıması sağlanmıştır. Farklı tasarımlardan oluşması da ilginizi çekerek en çok zevk alarak taktığınız küpelerden birisi olmaya değer denilebilir. Uzun küpe şeklinde olması da farklı bir estetik güzellik içerisinde görünmesine olanak sağlayacaktır.
Her ne olursa olsun yani ister kıyafet ister takı seçimleriniz de her zaman kusursuzluğa ayrı bir önem veriyorsanız bu küpe modellerini kesinlikle kaçırmayınız. Sizlerin de göreceği gibi yeşil damla taşlı küpe görülmeye ve takılmaya değer denecek bütün nitelikleri taşıması sayesinde beğenmeyecek hanım sayısı yok denecek kadar azdır denilebilir.Ayrıca son trendlerden birisi olması nedeni ile de modayı yakalamanız ve trendi kulaklarınız da görmeniz kaçınılmaz olacaktır. Yeşil damla taşın üzerini yaprak şeklinde kıvrımlar ile donatmasının yanı sıra pırlantalarla da üzerinin donatılması gereken özenin erildiğini göstermektedir.Büyükçe kullanılan kırmızı damla taş ise sarı işlemeler ile kulaklarınız ile buluşmasını sağlayacaktır.
Son trend renkler arasında yer alan mor ve fuşya renkleri bu damla taşlar ile kusursuzca işlenerek tamamlanmıştır. Mor taşlı da adeta küre şeklinde dizayn edilerek büyük olması göze çarpması kaçınılmaz olacağı gibi farklı renk kullanmanın özgürlüğünü de sizlere sunacaktır. Ayrıca kulak ile birleşim kısmına yine aynı şekilde taşlar iki farklı renkli pırlantalar ile kıvrımlar yapılarak üzeri işlenmiştir. Zaten pırlantalar her zaman gözde taşlardan olması sebebi ile hanımların her takılarında sıkça pırlantalar tercih edilmektedir. Fuşya rengi zaten her zaman kendini en iyi şekilde göstermesi ve sergilemesi nedeni ile bu damla taşta kullanılarak muhteşemliği yakalaması düşünülmüştür. Abiye kıyafetleriniz de bu küpeler ile farklılık yaratmaya hazır mısınız.?
Siyah renk asil renklerden olduğu için  görünüm olarak ta istenilen şıklığı yakalaması sebebi ile her çeşit kıyafetler olsun takılar olsun oldukça çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Ayrıca uygulandığı takılar da ağır görünümlü olmasına rağmen vereceği ve taşıyacağı şıklığı tahmin ederseniz mutlaka sizlerin de rövanşta takılardan birisi olma özelliğini taşıdığını görürsünüz. Siyah yuvarlak uygulanan taşın alt kısmına damla şekli verilerek yine aynı şekil de siyah taşların yanın da pırlantalar ile de şekil verilerek tamamlanmıştır. Diper model de ise dikkatinizi çekti ise sadece büyük siyah damla taş kullanılarak üzeri inciler dizilerek sonlandırılmıştır.  Kısacası her kıyafetinize ayrı bir özellik sergileyen takılar arıyorsanız sadece bu renkli taşlı damla küpe modellerine bakmanız yeterli olacaktır.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski