Kısa Kollu Yazlık Erkek Gömlek Modelleri

Yaz aylarında olduğu kadar bahar aylarında da sizleri en çok rahat hissetmenizi sağlayacak olan kıyafetiniz şüphesiz ki kısa kollu yazlık erkek gömlek modelleri olacaktır. Bu gömlek modellerini kumaş pantolonlar ile kombin edebileceğiniz gibi kot pantolonlar ile de rahatlıkla kombin şansını elde etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Genellikle desen açısından ince veya kalın çizgili gömlekleri erkekler spor kombinlerin de daha çok tercih ederek bazı günlerinde değişiklik amacı ile kotlar ile de bir bütün içerisinde göstermeyi başarmışlardır.   Çizgilerden oluşan desenler haricinde ise farklı tarzlar yaratmak için özel günlerinize özgü tasarlanan saten gömlekler ve farklı kumaşlar ile tasarlanarak sizlerin şıklığına şıklık katmayı en iyi şekilde başarmışlardır. Günlük gömlek ihtiyaçlarını oluşturan modeller arasında yer alanlar ise tek renk olarak beyaz renklere ağırlık verilmiştir. beyaz engin seçilmesinin amacı ise sizlerin de tahmin edeceği gibi yaza özgü renkler arasında yer alması olmuştur. Özellikle genç kesimler biraz daha canlı renklerden oluşan ve süslemeler ile tamamlananları daha çok tercih ettiklerinden dolayı bu stiller de uygulanarak her zevke ve her beye hitap etmesi amaçlanmıştır. Mesela desenler de değişiklik yapılarak çiçek desenler, renkli çizgiler ile rengarenk görünümlü gömlekler ve renk renk karelerden oluşan stiller zevkli beyler için hazırlanan özel tasarımlardan sadece bir kaçı diyebiliriz. Ama spor tarzından vazgeçemiyorsanız bu tarzlar da düşünülerek bazıları kottan hazırlanarak uygulanmış bazıları ise tek renk seçilerek düğmeler de farklı renkler de düğmeler ile tamamlanmıştır. Yapacağınız kombinlerin kusursuz görünmesi için ise tercih ettiğiniz gömleğe uygun pantolon ve bazı zamanlar için  kullandığınız kravatların ahengini yakalamasına dikkat etmeniz olacaktır. Mesela beyler işleri gereği mutlaka kravat takmak zorunda oldukları gibi bu kravatlara uygun gömlekleri seçme zorunluluğu içerisinde kendilerini bulmaktadırlar. Sizlerin de böyle bir konum da iseniz  seçimlerinize dikkat ederek her zaman doğru seçim yapmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca hanımlar da eşlerine bu ayrı şıklık sergileyen gömlekler ile hem eşlerinin gömlek ihtiyaçlarını karşılamış olurlar hem de hoş bir sürpriz yaparak onların gönüllerini kazanmış sayılırlar. Bu nedenle hanımlar eşlerine alabilecekleri en hoş gömlekleri seçebilecekleri gibi beyler de kendileri için bu tarz modelleri tercih edebileceklerdir.
Yaz olması nedeni ile yaza özel kumaş seçilerek hazırlanan en şık gömleklerden birisi diyebiliriz. Biraz spor tarzını yansıtması amacı ile de ince ve kalın çizgiler uygulanarak her beyin zevkine hitap ederek tercih etmelerine neden olmuştur. Mavi renk bu model de ağırlık verilerek tasarlanmıştır. Sizler ister kot pantolonlarınız ile kombin yapabileceğiniz gibi istenirse kumaş pantolonlar ile de tamamlama imkanını bulabileceksiniz. Pantolon seçimleriniz de tercih edeceğiniz renkler arasında mesela siyah , mavi veya gri tonları ile yaptığınız kombinler bir bütünlük içerisinde görünmeyi başaracaktır.
Kırmızı ve lacivert bir arada buluşturarak hem renk ahengi yakalanmış hem de renkli görünüm kazandırılarak göze ayrı bir hoşluk kazandırmayı başarmışlardır. Bu gömlek modelin de sadece göğüs kısmına yapılan küçük cepler süsleme amacı ile kullanılarak farklılık kazandırılmıştır. Ayrıca ceplerin üzerine yerleştirilen küçük düğmeler gömleğin eksiksiz olmasını sağlamıştır. Kol bitimin de ise gömleğin kumaşından yapılan bant ile biraz spor tarzı uygulanmaya çalışılmıştır.
Tercih edilen rengin en hoş renk tonundan olması dikkat çekmeyi başarmasına yardımcı olmuştur. Çünkü rengin deniz mavisi seçilmesi sayesinde özellikle kotlarınız ile kombin yapma şansını daha çok yakalayacaksınız. Bir klasik gömlek tarzı olsa da renginin doğru seçilmesi ve kesiminin kusursuz olması sizlerin de göz estetiğinize hitap etmeyi başaracaktır. Cep seçimini ise tek göğüs cep olarak dizayn ederek ilave etmişlerdir. Küçük beyaz düğmeler ile tamamlanmıştır.
Bej rengin üzerine ince siyah çizgiler ile sonlandırılan ve böylece farklı bir desen yapılmıştır. Özellikle kumaş pantolonlar ile kaçırılmayacak en şık gömlek modelleri arasında yer almayı başarmıştır. Düğmelerin küçük seçilmesi ise modelin şeklinin bozulmadan görünüm kazanmasına neden olmuştur. Yaz olması nedeni ile  yaza özgü olan açık tonlar da hazırlanan kumaş pantolonları rahatlıkla tercih ederek seçebileceksiniz. Ayrıca yaz denilince pantolonlardan ketenler daha çok ön planda tutularak herkes tarafından öncelik tanınan pantolonlar olduğu için bu ketenler ile de şık görünmenin imkanını elde edeceksiniz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski