Yeşil Zümrüt Taşlı Bayan Takı Seti Modelleri

Değerli taşlardan olan zümrüt taşların kendine özel bir şıklığı ve güzelliği olmasından dolayı özellikle takılarda sıkça kullanılmaktadır. Hanımların küpelere karşı oldukça fazla düşkün olmaları nedeni ile bu şıklıklar küpelere başarılı bir şekilde yansıtılmıştır. Bu sayede de yeşil zümrüt taşlı bayan takı seti modelleri hanımların üzerin de kusursuzca kendilerini sergilemektedir. Sadece bu modelleri yeşil zümrüt taş olarak algılamamak lazım . çünkü bu zümrütler ile birlikte pırlantalar ve değişik taşlar da ilave edilerek hazırlanan mükemmel tasarımlarda bulunmaktadır. Zaten zümrütün güzelliği pırlantalar ile birlikte kullanılması sonucun da takı setleri ayrı bir tasarım olarak seçkin hanımların üzerin de yer almayı başarmıştır.  Motif olarak ise en çok tercih edilen ve adeta hanımların gözdesi olan çiçek motifler , yaprak motifleri ve bir çok hoş figürler ile modellere renk katarak eksiksiz bir şekilde tamamlanmıştır.  Artık sizler de değişik tasarımlardan hazırlanan ve ayrıcalıklı niteliklere sahip olan takı setleri ile istenilen güzelliklere ve şıklığa kavuşmanıza yardımcı olacaktır.  Uygulanan her tasarımın bir bütün içerisinde görünüm kazanması için büyük özenle elde edilmesi kusursuzluğun da simgesi olacak özelliklere sahip olmasına olanak sağlamıştır. Kullanılan taşlar ise damla taş şeklinde , yuvarlak ve modele zenginlik katacak düzey de olmasına dikkat ederek uygulanmıştır. Bu sayede de her bir takı setine baktığınız zaman kesinlikle sizlerin tarzları olsun zevkleriniz olsun hitap eden bir modelle karşılaşmanız mümkün hale gelecektir. Özellikle gece kıyafetlerinin ve abiye elbiselerinizin vazgeçilmez takılarından biri olmayı başararak sizlere yakışan ve üzeriniz de taşımaktan memnuniyet duyacağınız en şık takınız olacaktır. 
Sarı renkte yaprak motifleri ile değişik bir tasarım olması amaçlanan en şık model denilebilir. Çünkü sarkaç şeklinde damla zümrüt taş kullanılmış ve bu nedenle de yaprak motifinin üzerine hoşluk katması amacı ile yine küçük bir yeşil zümrüt taş ilave edilmiştir.  Sarı altın ile tamamlanması ile de ağır bir görünüm kazandırılmıştır. Diğer model de ise çiçek motifi şeklinde göreceksiniz. Tek fark ise çiçek motifi kullanılacağı zaman çiçeğin üzeri pırlantalar ile donatılmıştır.  Orta kısımda yeşil zümrüt taş yerleştirilerek görkemli olmasına olanak sağlanmıştır.
Koyu kahve tonların da tasarlanan ve kahverengi ve yeşil rengi bir arada kullanılan en özel modellerden birisidir. Uygulanan zümrüt taşın büyükçe olması sayesinde ilgi çekmeyi başarmıştır. Bu nedenle de kulaklarınız da yer aldığı zaman hem size hem de kıyafetinize renk katacak ve izleri şıklığa kavuşturacağından emin olabilirsiniz.  Oval şeklinde tasarlanan da ise kenar kısımları taşlar ile süslenmiş ve üzeri yaprak ile taçlandırılmıştır.  Böylece aranılan en gözde modellerden birisi olmayı başarmıştır.
Bayanlar yüzükler de her zaman zarifliği yansıtacak modellere yoğunlaşmaktadırlar. Ayrıca zarifliğin yanı sıra şıklığa da önem vermeleri sebebi ile bu iki faktörü sizlere sunacak olan yüzükler işte bu modeller olacaktır. Ayrıca zümrütün yeşil tonu ve uygulanan pırlantalar bir arada uyum içerisinde kullanılarak bütünlük içerisinde görünmeyi başarmışlardır. Her hanımın parmağın da ayrı bir hoşluk ve şıklık yaratacağından dolayı sizlerin de size özel bir şıklığı yansıtacağına kesin göz ile bakabilirsiniz.

Bu modeller de yeşil zümrüt taşlar kullanıldığı gibi hanımların olmazsa olmazı haline gelen ve büyük önem verdikleri pırlantalar da yerini almayı başarmıştır. Ayrıca bu modeller de pırlantalara ağırlık verilerek daha değerli olmasına dikkat edilerek tasarlanmıştır. Böylece hem pırlantanın hem de zümrüt taşının şıklığını bir arada üzeriniz de görmenize olanak verilmiştir.  Yepyeni tasarımlardan oluşması da ilgileri üzerine yoğunlaşmasına neden olmuştur.

Yeşil altın ile birlikte kullanılan kolye modelin de  sanki güneşi yansıtan model olmasına özen gösterilmiş gibi görünmektedir. İlk baktığınız zaman kolyeye sade bir tasarım gibi gözlere görünse de şıklığı yansıtması kaçınılmaz olacaktır.  Küpeler ise sarkık şekilde dizayn edilmiş ve gösterişi sizlere sunacak düzeyde hazırlanmıştır. Bir çok renkler kullanılması sayesinde de renkli olması düşünülmüştür. Motif olarak ise yaprak motifi tercih edilerek elde edilmiştir.

Bu modeller de yeşil tonlarının kullanılması farklı tasarımların elde edilmesine neden olmaktadır. Zaten zümrüt taşının farklı yeşil tonların da uygulanması sonucunda da en gözde tasarımlar olmasına imkan sunmaktadır.  Taşlar ile yapılan takılar da genellikle şekil itibari ile damla taş şekilleri oldukça fazla kullanılması sonucun da hanımların zevklerine hitap etmesini sağlamıştır. Çünkü her hanımın zevki ve tarzı farklılık göstermesi nedeni ile  modellerinin çok çeşitli olmasına özen göstermişlerdir.
Sizlerin üzeriniz de çiçeklerin güzelliğini yansıtacak modeller işte bu tasarımlar olacaktır. Çünkü  uygulanan çiçek motiflerinin daha doğal görünüm kazanması için kenar kısımları taşlar ile çevrelenmiştir. Böylece hem modele hem de zümrüt taşına özellik katması düşünülmüştür. Artık bu tasarım sayesin de kulaklarınız da , parmağınız da ve boynunuz da çiçekler içerisinde görüneceksiniz.  Diğer tasarım ise sade olması amaçlandığından dolayı sadece büyük zümrüt taş kullanılarak tamamlanmıştır.
İster damla taşlı zümrüt ister lale motifli takı seti artık siz hangisini seçeceğinize karar verecekseniz verin mutlaka şıklığı yakalayarak üzeriniz de göreceksiniz. Son zamanların en gözde modellerinden birisi de hiç şüphesiz ki lale motifleri ile yapılan takılar olmaktadır.  Ayrıca hanımların büyük ilgisini de çekmeyi başaran lale motifli takıları her çeşit aksesuarlar da görürüz. Bu lale motiflerinin yeşil zümrüt taş ile uygulanması nedeni lie de farklı bir estetik güzellik kazanmasına neden olmuştur.  Gösterişi yakalaması için de iki zümrüt taş birleştirilerek görkemli olması amaçlanmıştır. Ayrıca beyaz altın ile hazırlanması ile de çok şık ve farklı bir güzelliğe kavuşturulmuştur. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski