Bayan Deri Mont Ceket Modelleri

Her mevsim ceketlere ihtiyaç duymaktayız. Mesela bahar aylarında serin geçen günler de olduğu gibi özellikle kış ayların da ayrı bir gereksinim duyarız. Son sezon da tasarlanan bayan deri mont ceket modellerini arzu eden hanımlar ceket olarak kullanabilecekleri gibi mont ihtiyaçlarını karşılamak için de tercih etmektedirler. Bu nedenle de hazırlanan deri ceket montları hem kısa kem de uzun şekilde uygulanmış tasarımlar ile karşılaşabileceksiniz. Deriden yapılması nedeni ile hem aksesuar amaçlı hem de kullanım açısından rahatlığı hanımlara sunmak için fermuarlar oldukça fazla şekilde kullanılarak ilave edilmiştir.  Bazı modeller de ise yakaları hem dik yaka olarak yapabilecek hem de yakaları katlanarak klasik yaka olarak uygulayabilme imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca yakalara ayrı bir şıklık katması amacı ile de yaka kısımlarına kayışlı kemer tarzında hoş kayış kemerler eklenmiş ve böylece farklılığı modellere yansıtmayı başarmıştır. Fermuarlar da farklı stiller yaratmak için ceplere , kollara , ön kısımlara yan şekilde dizayn edilerek hazırlanmıştır.  Ayrıca kürkler , tüyler ya yaka kısımların dış kısmına eklenmiş yada iç kısımlarına ilave edilerek her bayanın zevkine hitap etmesi amaçlanmıştır.  Spor tarzını yansıtması için genellikle kısa veya mini şekilde tasarlanmıştır. Bunların yanı sıra uzun kesimler de ihmal etmeden büyük özveri ile yapılarak her kesime uyum sağlaması düşünülmüştür. Her bayanın renk beğenisinin farklılığı yaratması sebebi ile artık her renk derilere kusursuz şekilde kullanılarak renk açısından hiç bir sorun ile karşılaşmamanız için eksiksiz ve renkli deri ceket montları ile sizleri buluşturmuştur.  Aksesuar denilince zımbalar ile sıralarda yer almaktadır. Zımbalar bu modeller de uygulanarak unutulmadan değişimi yaratmış ve bayanların üzerin de gösterişi yakalamayı başarmıştır. Zımbalar haricinde ise taşlar ve farklı aksesuarlar ile donatılarak mükemmelliği sergileyen stiller her sezon da bayanların üzerinde yer alacak gibi görünmektedir. Zaten son günler de deriler ile yapılan elbiseler , etekler , yelekler rövanşta olması yüzünden bu kıyafetleri tamamlayacak en uyumlu ceketleriniz bu modellerden oluşacaktır. Her sezonda şıklığı yakalamak ve modayı yaşamak isteyen hanımların ilk seçenekleri arasında yer alan bu modellerden sizler de tercihleriniz de yer vererek mükemmelliği yakalayabilirsiniz.  
Spor tarzınızı yapacağınız zaman sizlerin en büyük yardımcısı olacak kıyafetiniz işte bu deri ceket mont modelleri olacaktır. Çünkü her ikisi de kısa olarak hazırlanmış ve dar kesimi ile üzeriniz de kusursuzca sergilenmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca renklerinin koyu renklerden olması sebebi ile de her kıyafetiniz ile renk ahengini yakalayacak ve çok şık bir kombin elde edeceksiniz. Fermuarlar ile de süslenmesi sayesinde daha gösterişli olmasına olanak verilmiştir. Yaka kısmında da kayış deri kemer kullanılması ayrıcalıklı olmasına olanak sağlamıştır.

İster uzun ister kısa deri ceket montlara ihtiyacınız var ise fazla vaktinizi almadan seçme imkanını bu modeller ile yakalayacaksınız.  Kahverengi renk tercih edilen model de klasik kesim gibi görünse de gözlere  hoşluk kazandırması amacı ile yakası kemer ile zenginleştirilerek tamamlanmıştır. Ayrıca yan ve gizli cep olarak ilave edilmiştir.  Dar kesimler kullanılması sayesinde de istenilen görünümler kazandırılmıştır. Gri renkli model de mini tarz seçilerek ister etekleriniz ile ister pantolonlarınız ile düşündüğünüz ve yapmak istediğiniz kombinleri yaratabileceksiniz.  Geniş yakalı olması da son trendlerden birisi olmasını sağlamıştır.
Özellikle deri ile yapılan kıyafetler gençler tarafından daha büyük bir ilgi görmektedir. Bu nedenle de yapılmak istenen tarzlar da genç kesimin zevklerine öncelik tanınması düşünülerek hazırlanmaktadır. Kürkler veya tüyler ile  tasarlanan modeller de gösterişli olmasına özen gösterilmiştir. Çünkü bu tüyler ve kürkler aksesuar  amaçlı kullanıldığı gibi  özellikle soğuk havalar da hanımları sıcacık tutmasını düşünürseniz mutlaka tercih etmek istediğiniz deri ceket mont modeli olacaktır. Kahve tonunda yapılan ise bel kısmı kemer şeklinde tasarlanmış ve alt kısmı hafif genişletilerek tamamlanmıştır.
Kısa veya mini deri ceket mont düşünüyorsanız kesinlikle bu modelleri görmeniz gerekmektedir. Siyah hazırlanan model de omuz ve kol kısımları kare şeklinde desenlenmiştir. Ayrıca sarı fermuar kullanılarak renk verilmek istenmiştir. Diğer model de ise kullanılan renk sayesin de renkli elde edilmiş ve kesiminin farklı olması nedeni ile şık bir tarz hazırlanmıştır. Sade tek renk kullanılmasına rağmen kendine özel bir şıklığı da olması sebebi ile beğenileri üzerine çekmeyi başarmıştır.   Son tasarımlardan en şık model denilecek özelliklere sahip olması tercih eden hanımların modayı yakalamasını sağlayacaktır.
Siyah ve kahve tonları derilerde vazgeçilmez renklerden olmaktadır. En çok tercih edilmesinin sebebi ise uygulanan modellerin daha ağır görünüm kazanması için düşünülmektedir. Bu yüzden de koyu renkler içermesi sebebi ile özellikle kış sezonlarında bu tonlarda rahatlıkla seçebilirsiniz. Kısa ve uzun olarak kesimlerin kullanılması sayesinde sizler de zevklerinize hitap eden modeli bulabilme şansını yakalayabileceksiniz. Kahve tonların da hazırlanan  modelin kapşonlu olması nedeni ile kışa özel bir model denilebilir. Hem fermuarlı hem de düğmeli olarak tamamlanmıştır.
Mini kesimli tarzlar şeklinde tamamlanmış deri mont ceketler sizlerin daha fit görünmesini sağlayacağı gibi farklılığı da üzerinize taşıyacaktır. Hoş kombinler yapabilmek için ise pantolon veya etekleriniz de dar kesimli stillere ağırlık verirseniz o zaman çok şık kıyafetleri yaratmış olursunuz. Sıfır yaka olarak tamamlanmış olan model de fermuar yan kısma ilave edilmiş ve cepler de fermuar ile tamamlanmıştır. Dik yaka olarak tasarlanmış olan da ise kol ve bel kısmı siyah renk te lastik ile tamamlanmıştır. Ceplere ise düğme eklenmiştir.
Kahve siyah renkler ile karma yapılarak tasarlanmıştır. Bu yüzden de renkli olması sağlanmış ve değişik bir tasarımlardan seçilmesine özen gösterilmiştir. Dar olarak düşünülen model de dar kesimin gözlere hoşluk kazandırması için fermuar ile kapattığınız zaman farklılığı sergileyecektir.  Dik yakalı , göğüs cepleri olsun yan cepler olsun mükemmel şekilde dizayn edilerek uygulanmıştır.  Uzun ve bel kısmı kayış ile tamamlanarak muhteşem görünmesini sağlamıştır. Büyük cepler , fermuar ile kapanmış göğüs cepleri ile adeta kusursuzluğu üzeriniz de sergileyecektir.  Kollara da kayış kemer ilave etmeyi ihmal etmediklerinden dolayı eksiksiz modellerden birisidir diyebiliriz.
Son trendlere baktığınız zaman aksesuar ile süslenmiş modellerin hemen hepsinde zımbaları görmeniz kaçınılmaz olmuştur. İşte bu deri mont ceket modelinde de zımbalara öncelik tanınarak hanımların modadan uzak kalmalarını önlemek için zımbalar ile süslemişlerdir.  Yaka kısmı sıfır yakalı olarak tamamlanmıştır. Omuz ve beli ise zımbalar ile süslenerek daha gösterişli olması düşünülmüştür.  Koyu kahverengi olan da ise kısa tarz seçilmiş ve  fermuarlar ile zenginleştirilmiştir.  Bu kadar çok seçeneklerden ve modellerden mutlaka tercih etmeli ve üzeriniz de size özel bir şıklık yansıtmalısınız. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski