Zigon Sehpa Modelleri

Evlerimizin en büyük ihtiyaçlarından olduğu gibi bizlerin de en büyük yardımcısı diyebileceğimiz özelliklere sahip olan sehpalar da kusursuzluğu ve mükemmelliği arıyorsanız sizlere sunulan bu fırsatlardan yararlanmalısınız. Çünkü harika şekilde görünümü ile dikkat çekmesinin yanı sıra kullanım olarak ta rahatlığı sunan zigon sehpa modelleri son tasarımları ile hazırlanarak salonlarınız da yer alacaktır.  Çünkü evlerinize gelen konuklarınıza eksiksiz ve bir  o kadar da mükemmel şekilde hazırlanan ikramlarınızı sunmanıza da yardımcı olacağını düşünürseniz sehpa konusunda doğru bir tercih yapmış olduğunuzu fark edebileceksiniz. Ayrıca bu zigon sehpaların en büyük özelliği olan kendini farklılığı sayesinde en iyi şekilde yansıtması olmaktadır.  Bu sebeplerden dolayı da farklı tasarımlardan oluştuğu gibi değişimi de yanında sunması sayesinde farklılığını da kanıtlamıştır diyebiliriz. Ayrıca bunlar sayesinde hem şıklığı salonlarınıza yansıtabileceğiniz gibi   estetik bir güzelliği de beraberinde sunması sizler için ve salonlarınız için kaçırılmayacak fırsatları teşkil edecektir. Bu sebeple de  Klasik tarzlardan vazgeçemeyenler için bu stilde hazırlandığı gibi evlerinize renk katması amacı ile renkler ile desenlenen tasarımları da görme imkanını bulabileceksiniz.  Yani bir sehpa da olması gereken özellikleri taşığı gibi bir çok değişikliği de ilave etmeleri sonucunda sehpaların daha modern ve daha kullanışlı olmasına olanak sağlanmıştır. Sizler de artık tercih yapmadan önce bu zigon sehpalardan yana tercih yapmalı ve zevkinize hitap edecek şekilde seçim yapma imkanını bulmalısınız. 
Gümüş renginde ayaklı olması sayesinde gözlere daha hoş görünmeyi başarmıştır. Ayrıca zigon sehpa üzerine farklı kahverengi tonlar ile yaprak deseni verilmeye çalışılmıştır.  Üç adet şeklinde yapılarak değişik ebatlarda olması sağlanmıştır. Diğer sehpa da ise biraz klasik görünmesi amacı ile yine mobilyaların vazgeçilmez rengi olan kahverengi renk seçilmiş ve üzerine desen olarak kalın çizgi deseni uygulanmaya çalışılmıştır. Böylece birbirinden  farklı iki tasarım şekilde silzere sunulmuştur.
En büyük özelliği olarak sizlerinde dikkatini çeken metal ayaklardan hazırlanması olacaktır. Metal ayaklar kullanılması sonucunda hem parlak bir görünüm elde edilmiş hem de bu sayede de en şık tasarım olmayı hak etmiştir. Üzeri ise fuşya rengi ile kaplanarak birbiri ile uyumu yakalamasına olanak sağlanmıştır. Kahverengi ahşaptan oluşan ayaklı zigon sehpa modelinde ise özellik kazandırması amacı ile üzeri camdan yapılması düşünülerek tasarlanmıştır. Böylece daha modern olmayı başarmıştır diyebiliriz.
Eğer  sehpa tercihinizi ahşaptan hazırlanan bir modelden seçmeyi düşünüyorsanız işte bu harika tasarımları kaçırmayınız diyebiliriz. Çünkü kullanılan ahşaplara en iyi şekilde dizayn edilerek gereken özen verilerek elde edilmiştir.  Böylece hem klasik stil elde edildiği gibi kullanımını da sizlere rahatlığı sağlayacak düzeyde yapılmıştır.  Diğer model kahverengi renk ile yapılarak biraz da olsa özellik kazandırmak amacı ile  üzerine çekemece ilave edilmiş ve biraz büyükçe hazırlanarak eklenmiştir.
Hem modernliği hem de estetik güzelliği sizlere ve salonlarınıza sunacak olan bu iki farklı zigon sehpa sayesinde modern görünümleri de kolaylıkla elde edebileceksiniz.  Ayrıca uygulanan şekilleri olsun renkleri olsun zaten farklılığı yansıtmasına neden olmaktadır. Sehpaların ayakları ise gördüğünüz gibi değişik stillerde hazırlanmıştır.  Bej renginde olan model de  üzeri lake ile kaplanarak parlak görünüm kazandırılmıştır.  Diğer model de ise yeşil rengin en gözde tonu uygulanmış ve kalp şekli verilerek sonlandırılmıştır. Ayrıca ayak kısımları metalden yapılmıştır.
Şekil itibari ile kalp şekli seçilerek dizayn edilmiştir. Böylece farklı şekillerde salonlarınızda dizayn ederek farklılığı yakalayabileceksiniz. Çünkü bu sehpanın ayakları sayesinde değişik görünümleri elde etmeniz daha kolay olacaktır.  Kalp şekli verilmesinden  dolayı renk kırmızı olarak tercih edilmiş ve ayakları metalden hazırlanmıştır. Bu sayede de hem kaliteli olması sağlanmış hem de modele değişikliği sunması amaçlanmıştır.  Ayrıca bu renk ile evlerinize hoş renkler kazandırabileceksiniz. Son tasarım olmasından dolayı da gözde model olmayı başarmıştır.
Kırmızı rengin kullanılması sonucunda beklenilen beğenileri kazanmıştır.  Ayrıca kırmızı rengin dışında kalan özellikleri arasında yer alan unsurlar ise sehpaların üzerine işleme şekli verilerek sonlandırılmaları olmuştur. Ayaklarına ise kıvrımlar yapılarak  uygulanan işlemelerin ön planda görülmesi amaçlanmıştır.   Diğer kırmızı sehpa da ise şekli kare olarak düşünülmüş ve kenarlarına zımbalar ilave edilmiştir. Böylece hem hoşluk kazandırılmış hem de model farklılığı ile kendini kanıtlamayı başarmıştır.
İki farklı kahverengi renklerinden oluşan tasarımlar ile karşılaşacaksınız. Sadece renkleri farklı olmadan tarz olarak ta farklılık göstermektedir. En büyük değişimi bu sehpalara uygulamak için ayaklarının değişik olması düşünülmüştür.  Koyu kahverengi sehpanın ayaklarına dışa doğru açılım yapılarak sade bir görünüm kazandırılmıştır.  Diğerin de ise sehpanın üzerinin ve ayak kısmının birleşim kısmına boğum şekli verilerek ince çizgiler ile desen uygulanmak istenmiştir.  Kısacası ikisinde de sade bir güzellik bulabileceksiniz.
Gümüş enginin kullanılması sonucunda  sehpanın ayaklarının metal olması düşünülmüştür.  Bu sayede de hem renk ahengi yakalanmış hem de modern bir zigon sehpa modeli ile sizleri buluşturmuştur.  Üzeri büyükçe yuvarlak şekli verilerek elde edilmiştir. Ayrıca  şık olması adına metal ayakların alt kısmına yarım ay şeklinde ve yine gümüş renginde parça ilave edilmiştir. Böylece de estetik bir güzellik kazanması kaçınılmaz bir hal almaktadır. Kahverengi sehpa da ise hoş şekilde kıvrım yapılara gözlere farklı bir güzellik kazandırması amaçlanmıştır. Bu iki özel görünüm içeren modellerden tercihlerinizi yaptığınız  hem dekoratif sehpa elde etmiş olacaksınız hem de şıklığı salonlarınız ile kavuşturmuş olacaksınız.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski