Altınbaş Tektaş Pırlanta Yüzük Modelleri

Hanımlara verilebilecek en özel ve en değerli hediyeler arasında yer alan tek taş yüzüklerin muhteşem görünümler içerisinde parmağınız da yer almasını istiyorsanız tek tercihiniz haline gelecek olan altınbaş tektaş pırlanta yüzük modelleri olacaktır.  Çünkü hem modelin görünümü hem de pırlantaların bu yüzüklerin üzerine kusursuzca dizayn edilmesi sayesinde  kesinlikle sizi yansıtacak bir şıklık bulabileceksiniz.  Ayrıca her uygulanan  tarz da farklı şekiller ve görünümler kazandırılarak hanımlara sunulması en favori bayan yüzüklerden olmasına olanak sağlamıştır.  Pırlanta kullanılması sonucunda ise başka bir taş ilave etmelerine gerek kalmadan istenilen yüzükler rahat bir şekilde bayanların parmaklarına sunulmaktadır.  Zaten bayanlar özellikle özel günlerinde eşlerinden bu tarz yüzük beklentileri olmasından dolayı altınbaş onların bu arzularını en iyi şekilde onlar adına hazırlamaya özen göstermektedir. Kısacası eşlerinizin hem gönlünü kazanmış olacaksınız hem de hanımlar düşledikleri şıklara kolaylıkla kavuşma imkanını bulma fırsatı yakalayacaktır. Ayrıca genellikle evlenme tekliflerinde sıkça bu tektaş yüzük modellerinden seçilerek  yapacakları evlenme tekliflerinin daha hoşluk içerisinde olduğu gibi hanımların düşlerinde yer alan anlar ile ölümsüzleştirmektedirler. Yani değer verdiğiniz eşlerinize veya evlenme teklifinde bulunacağınız  bayanlara verilebilecek en güzel hediye olabileceği gibi  sizlerinde en büyük yardımcısı olacaktır. 
Pırlantaların kendine ait olan şıklığını bu yüzükler de bulabileceksiniz.  Yüzüğün kenar kısımlarına tek dize halinde pırlanta taşlar dizilmiştir.  Ayrıca orta kısmına ise büyükçe taş yerleştirilerek çiçek görünümü kazandırılmaya çalışılmıştır. Genellikle eşler hanımlara özel günler de bu tarzdan hazırlanan tektaş yüzükler ile hoş sürprizler  yapmaktadır.  Zaten altınbaş en şık şekilde kendi imzasını bu modele atmıştır. 
Şıklığının yanı sıra sade bir güzellik içermektedir. Çünkü modele baktığınız an da sadece yüzüğün halka şeklinde yapıldığını göreceksiniz. Şıklığını sağlayan ise yüzüğün orta kısmına gösterişli bir pırlanta taşı ilave edilmiştir. Bu sayede de pırlanta taşın çiçek şeklinde kendini sergilemesi amacı ile kenar kısımlarına kare şekli verilerek tamamlanmaya çalışılmıştır. 
Farklı stiller uygulanmaya çalışılmıştır. Bunun nedeni ise bayanlara farklı bir değişikliği sunmasının yanı sıra onların narin parmaklarına ayrıcalıklı güzellik sunmasına olanak sağlanmasıdır. Kenar kısımları pırlantalar ile süslenen yüzükte ortasına büyük taş eklenerek kenarlarına kare şekli verilerek sonlandırılmıştır. Diğer yüzükte ise şekli yuvarlak yapılarak küçük küçük taşlar serpiştirilmiştir. 
Genellikle tek taş yüzüklerinin bu tarz da yapılmasından dolayı sadece pırlantanın ışıltısı sizlere yansıtılmaya çalışılmıştır. Farklılığı ise kıvrımlar yapılarak ve pırlantalar ile süslenerek elde edilmesidir. Düşük ayar altın ile yapılması sayesinde zaten zarifliği yakalaması oldukça kolay olmasına olanak sağlamaktadır.  Pırlantaların şıklığını bulabileceğiniz modellerden oluşmaktadır. 
Uygulanan stili nedeni ile farklılığını kanıtlamayı başararak parmaklarınız da sıkça göreceğiniz bir tarz haline gelecektir.  Sadece tek taştan oluşan model de hafifçe kıvrım yapılarak modele son verilmiştir. Diğer model de ise hem kıvrımlar yapılmış hem de  bu yapılan kıvrımların üzerine küçük pırlanta taşlar ile donatılmıştır. Böylece iki farklı şekilde hazırlanan tektaş pırlanta yüzükleri bulacaksınız. 
Bu pırlanta  yüzüklerin gösterişli modellerden içerdiğini sizler de gördüğünüz an fark edeceksiniz. Çünkü pırlantalar harika şekilde işlenerek yüzükler de yer almasını sağlamışlardır. Büyükçe yapılan ve yuvarlak  şekil verilen tarz da iç içe uygulanarak elde edilmiştir. Diğer model ise pırlantaların kullanıldığı gibi  gri renk ile şeritler verilmeye çalışılmıştır. 
Özellikle yapılacak olan evlilik tekliflerine özel tektaş yüzüklerden birisidir diyebiliriz. Çünkü yüzüğün oval şekli verilerek yapılmasının yanı sıra  ortasına verilen şeklin kalpten olması özel olmasına imkan sunmaktadır. Ayrıca bu yapılan kalbin üzeri sadece pırlantalar ile kaplanmıştır.  Diğer yüzükte ise hafif bombeli yapılarak  ilave edilen renk ile renkli bir tek taş yüzük olması düşünülmüştür.
Büyük özen ile hazırlanan bu modeller de değişimi de bulabileceksiniz. Nedeni ise kenar kısımların da yer alan pırlantalar adeta işleme yapılarak çok özel olmasına yardımcı olunmuştur. Çünkü model olarak özelliğini hem pırlanta işlemesinden almakta hem de ortasına yapılan şekil itibari ile kazanmaktadır. Sadeliği arzuluyorsanız diğer yüzük sizlerin istediği tarzda yapılmıştır. 
Kesinlikle mükemmelliği ve ayrıcalıklılık içeren tektaş yüzükleri bu modellerde bulacağınızdan emin olabilirsiniz.  Sebebi ise he ikisinde de ayrı ayrı tasarımlar uygulanarak sunulmasından olmaktadır. Ayrıca hem kıvrımlar yapılmış hem de tek taşlardan oluşan pırlantalar sayesinde görkemli olmayı başarmıştır. Eğer eşlerinize veya değer verdiğiniz hanımlara en şık olduğu kadar özel yüzükler düşünüyorsanız işte bu modeller sayesinde bulacak ve onlara verdiğiniz değeri bu altınbaş tektaş pırlanta yüzük modelleri ile kanıtlayabileceksiniz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski