Kız Çocukları İçin Okul Çanta Modelleri

Okulların açılmasına çok az bir zaman kaldı. Bu yüzden de hem velileri hem de çocukları tatlı bir telaş alınca okul hazırlıkları  şu günlerde yavaş yavaş başlamış gözüküyor. Okul için olan ilk ön hazırlıklar içerisinde yer alan en önemli öge okul çantaları olmaktadır. Çocuklar kendi aralarında hoş bir yarış içinde olduklarından dolayı her konuda olduğu gibi okul çantalarında da her zaman en güzelini ve en kalitelisini istemektedirler. Son zamanlar da son trenler arasında yer alan çizgi film karekterli çantalar modasını koruduğundan dolayı minikler bu tarzlara ağırlık vermektedir. Modellerinde sırt çantaları şeklinde görebileceğiniz gibi çocukların rahat kullanımı için hazırlanan çekmeli çantalarda kızlarınız için özenle hazırlanmıştır. Renk tercihlerini kız çocukları olduğu için pembe renkten yana kullanmışlar. Ama farklı renk düşünürseniz diğer renkleri de bulmanız mümkün olacaktır. 
Pembe tonlarının kullanıldığı ve çantanın kenarlarının siyah şerit şeklinde uygulandığı çanta modelidir. Çantanın üzerine ince ve farklı enkler ile çizgiler yapılarak renkli kareler elde edilmiştir. Ayırca sevilen karekterlerden de resimlenerek kız çocukların dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Çantanın çekmeli ve sırt çantası olarak kullanımı da çocuklara kullanım açısından avantaj sağlayacaktır. 
Hayvan figürlerinden bir çanta istediğiniz de işte sizlerin ve kızınızın aradığı bir model niteliğinde çanta modeli olarak sizlere sunulmuştur. Tek fermuar şeklinde kapanmasına rağmen iç bölmesi gayet çok geniş hacimli olup çocukların her türlü ihtiyaçlarını içerisine yerleştirmeniz mümkün olacaktır. Ayırca çantanın ön kısmında yer alan küçük fermuarlı bölmesi de çok amaçlı kullanımlı olmasına olanak verecektir
Gökkuşağı renginde yapılan ve bu yüzden de rengarenk bir görünüm kazandırılan mükemmel çantalardan birisidir. Yanlardan da fermuarlı olmak üzere ek bölümler yapılmıştır. Üst kısmına ise fermuarlı olmasına rağmen kapak şeklinde ilave yapılarak görünümünü değiştirmişlerdir.
Bu çanta modelinde ise sadeliğe yönelik yapılmıştır. Rengi mor olarak seçilmiş ve çanta üzerine küçük beyaz çiçekler ile desen yapılmıştır. Farklılığı yakalamak için ise kurdeleler ile fiyonk yapılarak çanta üzerine yerleştirilmiştir. Kızların göz bebeği olan sevimli kahraman ise hoş bir şekilde resimlenmiştir.  Çekçekli olarak ta kullanılabilecek bir modelden oluşmaktadır.
Lacivert renk ile uygulanan ve çantanın diğer kısımları kareler şeklinde tamamlanmıştır. Çok fermuar kullanılarak aksesuar görünümü verilmeye çalışılmıştır. İki bölmeli şeklinde tasarlanmış ve kız resmi ile tamamlanmıştır. Üzerine yapılan beyaz çiçek ise farklılık yaratmıştır.
Çok bölmeli olması kullanımının daha rahat olmasını sağlayacağı için kızlarınıza kaçırılmayacak bir fırsat olarak düşünebilirsiniz. Pembe renk üzerine renkli çiçeklerin serpiştirildiği ve kız resmi ile sonlandırılan mükemmel çantalardan birisidir. En büyük artısı fermuarlardan oluştuğu için özellikle küçük kızların kullanımını daha kolay bir hale getirecektir.
Çok canlı renklerin kullanılması nedeni  ile  kızların dikkatini çekmesine sebep olmuştur. Ayrıca yapılan resimlendirme de de farklı bir stil uygulanması çok beğenilmesine ve ilgilerin bu çantaya yoğunlaşmasına neden olmuştur.  Yapılan desenin birbirini tamamlaması için çanta üzerine de kız resimleri ilave edilmiştir.
Özellikle minik kızınız varsa bu çantayı hiç düşünmeden tercih etmelisiniz. Çünkü şeker pembesinin tercih edilmesi sayesinde onların zevkini ortaya çıkaran bir model görünümündedir. Ayırca çantanın üzerine yapılan hayvan figürlü resimler de onların beğeneceği bir tarz şeklinde dizayn edilmiştir. Yan bölmeler de kullanım yönünden avantaj sağlayacaktır.
Çantanın en güzel tarafını oluşturan çilek şekli herkes gibi sizlerin ve kızınızın beğenisini kazanacaktır. Bu yüzden de kızlar  zaten beğendikleri karekterden olması nedeni ile de kesinlikle tercih edeceklerine emin olabilirsiniz. Bu okul sezonunda da bir çok kızlarda göreceğiniz bir okul çantası modeli olacağından emin olabilirsiniz. 

4 Yorumlar

 1. o ilk barbie cantayi cok beyendim tam kiz cantasi soyleyecek sozlerim yok

  YanıtlaSil
 2. satin almak istiyorum

  YanıtlaSil
 3. yorumum ne zaman cikacak

  YanıtlaSil
 4. o il cantayi cok beyendim sadece o yazilar olmasaydi ve de biraz susle seydiniz super olurdu simdi bana kusmeyin afedersinis ama gercekten oyle

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski