Kışlık Bayan Oda Terlikleri Modelleri

Kış aylarında hanımlar dışarıda geçirmiş olduğu zamanlarda ayakkabı seçimlerinde botları ve çizmeleri tercih etmektedirler. Böylece hem kendilerini o soğuk kış günlerinde korumuş oldukları gibi şıklığı da yakalamayı başarmaktadırlar. Ama evlerimiz de bizler de gelenek olarak gördüğümüz ve evlerimizin içinde bu ayakkabıların yerini sezona uygun terliklerin aldıklarını görmekteyiz. Bu sebeple de  yaz günlerinde yaza özgü ev terliklerini seçtiğimiz gibi kış aylarında da hem ayaklarımızı sıcacık tutacak hem de ayaklarımıza rahatlığı hissettirecek kışlık bayan oda terlikleri modellerinin hazırlanmış olması bizler adına en büyük fırsat olarak düşünmemizi sağlamaktadır.  Bu nedenle de bir çok ayakkabı markalarından oluşan ayakkabı dünyasında bir çok modeller hazırlanmıştır. Ayrıca her hazırlanan oda terliklerin de  hem zevklerinize hem de ayağınıza hitap etmesi sonucunda uzun süre ayaklarınızda yer almaya devam ederek modasını sürdürecektir.  Son zamanlar da özellikle genç kızların en çok tercih etmiş bulunduğu tarzlardan panduf stiller oldukça beğeni kazanmıştır. Bu panduflar sayesinde ayaklarınızı sararak rahatlığı bulacak ve ayaklarınızı soğuklardan korumuş olacaktır. Biraz daha gösterişli olması ve kendini en iyi şekilde kanıtlaması amacı ile de hafifte olsa topuklara da yer verilmeye çalışılmıştır.  Ama biraz değişik bir modeller yaratmak amacı ile de bir çok figürler kullanılmaya  özen gösterilmiştir. Örnek olarak ise hemen herkesin beğeneceği tarzlardan olan hayvan figürleri oldukça sempati görünümü içerisinde dikkat çekmeyi başararak sizlerin de büyük olasılıkla ayaklarınızda yer alacaktır. Kısacası her bayanın ayağına kusursuzca hitap edecek ve bir o kadar da kullanımı olsun görünümü olsun herkese hitap edecek düzeyde olması vazgeçilmez terliklerden birisi olmasına olanak sağlayacaktır.  Ayrıca sembollerden kalpler , çizgiler , güller ile harika şekilde desenleme ve süsleme yapılması sonucunda  tam anlamı ile bayanlara özel en şık tasarım olmayı başardığını görünce sizler de fark edeceksiniz. Yani hem sağlık açısından hem de ayaklarda ki şıklığı göz önünde bulundurursanız sizler de eminim ayaklarınızdan asla eksik etmemeye çalışacaksınız. 
Kırmızı , beyaz ve siyah renkler kullanılarak hazırlanmıştır.  Ayrıca üzerine ise terliğin rengi dışında farklı renkler ile kalpler ile süslenmeye çalışılmıştır.  Topuksuz ve alt tabanı düz olarak yapılmıştır. Oda terliğinin iç kısmına ise biraz espri kazandırmak amacı ile yazılar yazılmıştır. Evler de hem ayaklarınıza rahatlığı sunacağı gibi  ayaklarınızın da   her zaman sıcak tutması sayesinde sıkça tercih edeceğiniz oda terliklerden olmayı başaracaktır. Birbirinden farklı renklerde yapılması sonucunda zevkinize hitap eden rengi seçebileceksiniz. 
Oda terliği sadece sarı renk olarak düşünülerek yapılmıştır. Ama biraz da olsa görselliğine hoşluk kazandırmak amacı ile hayvan figürü başarılı şekilde uygulanmaya çalışılmıştır. Ayrıca herkesin beğendiği ve takdir ettiği çizgi film karakterinden olan kahraman seçilerek dizayn edilmeye çalışılmıştır.  Terliğin ön kısmına ise görünülür şekilde renk renk kalpler yerleştirilmiş ve bu sayede de farklılığını kanıtlamayı başarmıştır.   Bu kalplerin üzerine ise pullar ilave edilerek daha parlak bir hal almasını sağlamışlardır.  Özellikle genç kızların beğeneceği bir tarz olması sayesinde de bu model onlara hitap edecektir. 
Sade ve şıklığı sizlerin ayaklarına sunabilecek özelliklerde hazırlanmıştır. Renk olarak ise gri ton seçilmiş ve bu renk kullanılması sonucunda da istenilen stil sizlere gayet hoşluk içerisinde sunulmuştur. Çünkü hafifte olsa topuk yapılmaya çalışılmış ve üzeri parlak ve simli şekilde tüyler ile  tamamlanmıştır. Ayrıca iç ve dış kısmı aynı renkten oluşan tüyler ile tamamlanarak adeta kışa özgü bir oda terliği başarmıştır. Bu model ile hem doğru bir tercih yapmış olacaksınız hem de ev içerisinde rahat bir kullanımı ayağınıza sağlamış olacaksınız. 
Adeta gözlere hoşluk vermeyi başararak rengi ile olsun tarzı ile  olsun hem zevklere hem de kullanım olarak bu kış sezonunda çok tercih edilecek gibi görünmektedir.  Nedeni ise zaten sizler oda terliğinin modeli bakınca ne kadar hoş bir stilden oluştuğunu ve ayaklarınız için en doğru bir tasarım olduğunu göreceksiniz. İç kısmı tüyler ile donatılmış ve üzeri ince çizgiler ile desen yapılmaya çalışılmıştır. Ayrıca kenar kısmına kat verilmiş ve üzeri mor renkten oluşan şerit ile fiyonk yapılmıştır. 
Diğer oda terli ile aynı stil şeklinde görünse de farklılığını hem renk hem de desen ile değişikliği yakalamayı başarmıştır.  Terliğin iç kısmı beyaz tüyler yerleştirilerek tamamlanmış ve dış kısmına ise krem renk uygulanmıştır. Ayrıca desen olarak ta krem üzerine pembe kurdele şekli verilmiştir. Ayrıca siyah kurdele şerit ve fiyonk ise daha gözde omasına yardımcı  olmuştur.  Böylece renk ahengi sağlandığı gibi açık renk tonları kullanılması sonucu soft bir güzellik kazandırmayı başarmıştır. 

İşte oda terliklerin de  yapacağınız seçimler de topuklu modeller tarzında tercih yapmayı düşünüyorsanız işte bu terlik ile zevkinize hitap eden tarzda kullanabileceksiniz. Çünkü dolgu topuk ile farklı stil yaratılmıştır. Diğer açıdan bakarsanız gri renk üzerine kırmızı çiçekler yerleştirilmiş ve uzun şekilde yeşil yapraklar ile desen yapılmıştır.  Ayrıca bu desen topuk üzerine de dizayn edilmiştir.  Böylece hem desenli oda terliği seçmiş olacaksınız hem de topuğu ile farklı terlik modelini ayağınız da görme imkanını yakalayacaksınız. 
Özelliğini üzerine ilave edilen aksesuardan aldığını göreceksiniz.  Kahve tonlarında ve sade şekilde hazırlanmıştır. Ama değişimi yakalaması amacı ile hem dolgu topuk kullanılmış hem de üzerine ve yan kısmına boncuklardan oluşan ve çiçek motifi şeklinde görünmesini sağlayan süsleme ile tamamlanmıştır.   Bu modeli seçtiğiniz zaman biraz daha şık modeli seçmenin ayrıcalığını bulacağınız gibi hoşluğu da ayaklarınız da yansıtmayı başaracaksınız.  İster kendi adınıza ister evlerinize misafir gelen konuklarınıza gönül rahatlığı ile tercih etme olanağını yakalayacaksınız. 
Her zaman ayaklarımız için seçtiğimiz ayakkabılar olsun  oda terlikleri olsun ilk önce gözlere hoşluk sergilemesini ve bunun yanı sıra da şık olmasını arzu ederiz.  Bu modeller de ise zaten seçtiğiniz an bu özellikleri bulabilecek ve her daim hem şıklığı hem de rahatlığı hissedebileceksiniz. Bu sebeple de sadece tek renk seçilmesine dikkat edilmiştir. Renkler de ise siyah ve krem tonları tercih edilmiştir. Terliklerin ise içi renkli tüyler ile kaplanmıştır. Ayrıca bu terliklere biraz daha hoşluk verebilmek amacı ile çizgi deseninden oluşan kumaşlar ile fiyonk ilave edilmiştir. Bu fiyonkların kenarlarına ise tüyler eklenmiştir. Bu sayede de kusursuz bir şekilde sizlere sunulmuştur. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski