Bayan Tulum Elbise Modelleri

Yaz sezonunda en çok tercih edilen hiç şüphesiz ki bayan tulum modelleridir. Nedeni ise kıyafet yönünden hanımlara rahatlığı sunmasının yanı sıra tek başına çok şık bir görüntü sergilemesidir. Eğer gece kıyafeti olarak düşünüyorsanız sırt veya göğüs dekolteler büyük bir özenle hazırlanarak sizlerin katılacağınız özel günlerde mükemmel bir şekilde üzerinizde görünecektir. Ama spor tarzı tercih ederseniz ince askılar ve bol paça şeklinde olalar bu sezonunun trend modelleri arasında yer almaktadır. Kumaşlar da sade olarak tek renk yapılmasının yanında yer alan  ve kumaş üzerine hoş bir sadelikte desenlenenler sizlerinde zevkine hitap edecektir. Genellikle beli lastikli tasarlananlar da sadece bel kısmına bayan kemeri takarak tuluma zengin bir görünüm kazandırabilirsiniz.  Kemer seçimlerinizi tulum elbiselerin modeline ve rengine uyum sağlamasına dikkat ederek harika ve kusursuz görünümler elde edebilirsiniz. Her birinin farklı güzellikler içerisinde bulunan  bu modelleri ister günlük elbise tarzında ister abiye olarak tercih etme imkanına sahip olduğunuzu unutmayınız. 
Siyah renkle yapılan ve paçaları bol kesimden oluşan tulum elbisedir. Bu modeli özel kılan ise sırt dekoltesinin farklı bir tasarımdan oluşmasıdır. İnce askılar ile yapılan ve sırt bölgesinde sırt dekoltesinin oluşması için mükemmel bir şekilde fırfırlar ile hazırlanmasıdır. En son olarak ise bel kısmına yine siyah renkte kemer ile tamamlanmıştır.
Günlük elbise ihtiyacınızı karşılayacak olan bu tulum elbise de renk seçimini koyu tonlarda seçmişlerdir. Geniş kesimden oluştuğu için zarif bir kumaş kemer ile süslenmiş ve yan kısımlarına da gizli cep şeklinde yerleştirilmiştir. Ayırca geniş kesimli olmasının sizlere sağlayacağı rahatlığı düşünürseniz kaçırılmayacak bir model haline gelmesine neden olmuştur.
Herkesi kıskandıracak bir şıklığa sahip olmak istiyorsanız işte bu iki birbirinden şık modeller sizlere sunulmuştur. Parlak kumaştan yapılan da büzgüler orta kısımda birleştirilerek büyük ve gösterişli bir kemer ile tamamlanmıştır. Diğer model de ise sırt ve göğüs dekoltesine öncelik tanınarak abiye tarzında hazırlanmıştır.
Spor tarzında hazırlanmıştır. Üzeri straplez şeklinde dizayn edilmiş ve karma desen kullanılmıştır. Renginin de birden çok seçilmesi rengarenk bir görüntü vermesine olanak sağlamıştır. Uzun ve bol paçalar yaz sezonlarında genellikle çok tercih edilen model olduğu için bu model de aynı stil uygulanmıştır.
Düşük bel son zamanların gözde modelidir diyebiliriz. Özellikle genç kesimler pantolonlar da düşük bellere ayrı bir ilgileri olduğundan dolayı bu tulum elbisede de kullanmayı amaçlamışlardır. Bol kesim  şeklinde tamamlandığından kolları da geniş kesim olarak düşük kol yapılmış ve yaka , kol puantiyeli kumaş şeklinde tamamlanmıştır. Bu nedenle kemer tercihini aynı desenden kumaş kuşak olarak seçmişlerdir.
Mavi asil renkler arasında yer alması nedeni ile bu renkler yapılan elbiseler her zaman farklı bir şıklıkta olmaktadır. Geniş yakalı , düşük kollu ve dar paça şeklinde  düşünülen model olması sebebi ile daha çok ilgi görmektedir. Ön kısım düğmeler ile yapılarak kemeri zincir şeklinde tercih edilmiştir.  Yanlara yerleştirilen cepleri de unutmamak gerekir.
Pembe ve mavi renkler canlılığın simgesi olarak görülmektedir. İşte bu tulum elbiseler de kullanılarak gözlere ayrı bir hoşluk kazandırması amaçlanmıştır.  Mükemmel bir günlük elbise arıyorsanız bu modeller sizlerin aradığı niteliklere sahip olacaktır.  Bel kısmı ince lastik kemer şeklinde yapılmış ve üst kısmlara farklı modeller dizayn edilmiştir.

Bu model de şort seçilmiştir. Üzeri straplez şeklinde yapılarak mini şort ile sonlandırılmıştır. Şortun paçaları bol paça şeklinde uygulanmıştır. Özellikle sahillerde , denizlerde rahatlıkla giyebileceğiniz bir modeldir. Beli lastikli ve bağcık şeklinde olmakla beraber spor tarına uyum sağlaması için cepler kullanılmıştır.
Özellikle genç kızların çok beğeneceği bir tarz şeklinde tasarlanmıştır. Siyah ve mavi tonlarda yapılması ve bel kısmına eklenen kuşak şeklinde kemeri ile gözlere doyumsuz bir güzellik kazandırmaktadır. Ayırca bel kısmına ilave edilen bant paça bitiminde ve straplezin üzerine de eklenmiştir. Böylece kusursuz ve aynı zamanda da mükemmel model olarak bayanlara sunulmuştur. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski