Bayan Süet Bot Modelleri

Hanımların kış ayakkabı kategorisi içerisinde yer alan botların bir çok özelliklerden oluşması ve farklı şekilde hazırlanmasından dolayı sizlerin de karşısına değişik tarzlarda gelmelerine olanak sağlanmıştır.   Mesela deri ile yapılanlar olduğu gibi estetik güzelliklere  sahip olan hiç şüphesiz ki  bayan süet bot modellerini söyleyebiliriz. Ayrıca bu botların süetlerden yapılması sonucunda ise hem farklılığı yakalaması amaçlanmış hem de kullanım açsısından sizlerin daha rahat hissetmenize imkan sunulmaya çalışılmıştır. Bayanların günlük bot ayakkabı ihtiyaçlarını en iyi karşılamak ve onların ayaklarına şıklığı sunabilmek adına sadeliği sunan tasarımlardan olduğu gibi süslemeler yapılarak gözlere doyurucu bir güzellik kazandırılan stilleri de bulmanıza imkan verilmiştir. bunların yanı sıra botların ayakkabı özelliği taşıması amacı ile vazgeçilmeyenler arasında yer alan topuklarda da başarılı şekilde bu botlara dizayn edilmiştir.  Ayrıca bunların yanı sıra süetlerin görünüm olarak değişilikliği her an kendine özgü bir güzellik içerisinde kullanılan her modele yansıtması sonucunda özellikle sizlerin kışlık ayakkabı ihtiyacını kusursuz karşılaması da en büyük alternatif olarak görmenize  olanak sağlayacaktır.  Her bayan ayakkabısının kendine has bir özelliği ve kullanımı olmasından dolayı bu bayan süet bot modellerinin de farklılık içerdiğini göreceksiniz.  Mesela ilk olarak bağlama şekillerini örnek olarak verebiliriz. Mesela ip bağcıklardan oluşan ve biraz daha spor tarzını sunan süet botlar olarak göreceksiniz. Ama bazı modeller de ise botların üzeri ya renkli pullar ile donatılarak şekil verilerek sonlandırılmış ve bu sayede de aksesuar şeklinde görünmeyi başarmış tarzlar da bulacaksınız. Kısacası her tarza farklılılar ve nitelikler kazandırmak amacı ile taşların , boncukların , pulların ve botlara özel aksesuarların kullanılması sonucunda hem sizler hem de ayaklarınız hak ettiğiniz şıklığı kazanacak ve en rahat süet botlara kavuşmuş olacaksınız.   Bunların yanı sıra her hazırlanan ve sizlere eksiksiz şekilde sunulan süet botların her bir modelinde en özel şıklığı bulacağınız gibi her tarzda imajlarınız olsun  zevkleriniz olsun  uyumu her an yakaladığını göreceksiniz. 
Sadece tek renk kullanılarak hazırlanmaya çalışılmıştır. Çünkü renk olarak siyah renk tonu seçilerek ince topuklar şeklinde tamamlanmaya çalışılmıştır. Çok ince topuk yapılan süet botta ön kısmına süsleme amacı ile ip bağcığı belirgin şekilde dizayn edilmeye çalışılmıştır. Diğer süet botta ile yine botun renginden olan siyah rnekli boncuklar ile şekil verilerek sadece siyah renk olarak tercih etmenize ve en şık şekilde ayaklarınız da yer almasına olanak verecektir.   Kullanımını rahatlığı bayanlara sağlaması amacı ile de yan kısmına fermuarlar ilave edilerek sonlandırılmıştır. 
Zarifliğinin yanı sıra sade bir şıklığı temsil edercesine bir görünüme sahip olmaktadır. Siyah ve gece mavisi renkleri seçilerek en gözde renklerden oluşan süet botlar ile sizleri buluşturmak istenmiştir.  Siyah renkten oluşan botta  çizgiler yapılmaya çalışılmıştır. Mesela altın sarısı renginden oluşan çizgi botun üst kısmına yapılmış ve topuk bölümüne ise siyah renkler ile çizgiler yapılmak istenmiştir. Gece mavisi renginden oluşan model de ise ön kısıma kayış toka sarı renk ile uygulanmıştır. Böylece topuğu biraz da olsa farklı görecek ve fermuar eklenmesi sonucunda rahat kullanabileceksiniz. 
Botlar da eğer farlı renk ve çekici bir güzellik arıyorsanız işte bu kırmızı renklerden oluşan süet botlar kaçırılmaz imkanları sunmayı başararak mutlaka tercih etmenize neden olacaktır.  Süper ince topuklu süet botta kırmızı renk ile beraber kahve tonu da uygulamaya çalışılmıştır. Ayrıca ön bölgesine siyah kurdele ile şık şekilde fiyonk yapılmaya çalışılmıştır.  Bu siyah kurdele ile de şerit yapılmak istenmiştir.  Dolgu topuk olarak yapılan modelde ise topuğun gizli olarak yapılması ve üzerinin yine aynı renk ile kırmızı tüyler ile iç kısımdan başlayarak dışa doğru devam etmiştir. Ayrıca dış kısma uygulanması sonucunda kat verilmiş şekilde gözlere sergilenmektedir. 
Özellikle genç kızların trendi ve gözde botlarından olan ve tarz olarak ise kovboy stili seçilerek tamamlanan model şeklinde göreceksiniz.  Kahverengi tonu ile hazırlanan süt botta  kovboy stili kusursuzca dizayn edilmesi amacı ile   biraz uzunca yapılmış ve ön kısmı biraz sivri şekilde yapılmıştır. Böylece istenen tarz kolaylıkla elde elde edilmiştir. Ayrıca topuğu alçak topuk seçilmiş ve yan kısmına renkli olduğu kadar kahverengi boncuklardan işleme yapılarak son verilmiştir.  Lacivert bot hem sade bir şıklık sergilemekte hem de farklılığı ile zevklere hitap edecek özelliklerde görünmektedir.  
İster günlük süet bot modeli seçebilecek isterseniz özel günler için rahatlıkla seçme şansını bulabileceksiniz.  Çünkü kısa bot tarzında yapılması ve ince topuklu stilde parlak şekilde süsleme şekli verilmesi sayesinde özellik kazandırılması amaçlanmıştır. Böylece işleme yapılması sonucunda  özel günlerde tercih ettiğiniz abiyeler ile ahengi yakalaması daha kolay bir hal alacaktır.  Diğer botta ise siyah süet ile yapıldığı gibi değişimi modele uygulamak  için siyah deri modelin üzerine şerit şeklinde ilave edilmiştir. Ayıca ip bağcıklı yapılmış ve kalın topu olarak tamamlanmıştır. İnce topuklu ise üzerine örgü motifi görünüm kazandırılarak ince kayış şekli verilmeye çalışılmıştır.  Ayrıca siyah renk her zaman sıkça tercih edildiği gibi her kıyafete de uyumu sağlaması sonucunda sizlere de özellik kazandıracağından emin olabilirsiniz. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski