Son Moda Bayan Bere Modelleri

Berelerin hanımlara kullanım olarak bir çok alternatif sunması sonucunda her yeni kış sezonunda farklılık göstermekte ve bayanlara mükemmellik içeren modeller ile sunulmaktadır.  Bu sebeple de 2014 yılına özel olması adına sizlerin de beğeneceği tarzlarda olmasına dikkat edilerek sunulması amaçlanmıştır. 2014 Son moda bayan bere modellerinde vazgeçilmez renklerden olan koyu renk tonları kullanılarak bu renklere zengin içerikli bere modellerini kazandırmak için her tona yer verilmeye çalışılmıştır. Mesela koyu renklerden kahverengi rengi her bayanın zevkine hitap etmeyi başarması sonucunda bu son moda berelerin elde edilmesi amacı ile sıkça kullanılmıştır.  Tarz olarak ise klasik bere şeklinde örülmüş ve bazı modellerin klasik tarzlardan biraz da olsa farklılık yaratması adına hoş şekillerde görünmesine olanak sağlanmıştır. Örnek olarak sizlerin de takdirini kazanacağı stilde olan bayan şapka modelleri hazırlanmıştır. Bu şapka berelerin kullanımı ise sizlerin isteğine göre kullanım imkanını sunacaktır. Ayrıca bunların üzerine ya bir çiçek yada gül ilave edilerek daha muhteşem görünmesine imkan tanınmıştır. Ama eğer rengarenk bir bere umut ediyorsanız renk renk çizgi şeklinde örülen ve bu sayede de rengarenk bere modeli ile sizleri buluşturan bir model elde edeceksiniz.  Bunların yanı sıra ise saç örgüsü en çok seçimlerde bulunan motiflerden olmaktadır. Ayrıca ayrı bir imaj olsun görünüm olsun üzeriniz de görmek isterseniz mutlaka bir atkı veya şal örebilir ve farklılığı yakalayarak kendinize sağlama olanağını yakalayabilirsiniz. Zaten kış olunca muhakkak bir bereye , atkıya veya şala ihtiyaç duyacağınızdan dolayı bu yenilikler ile muhteşemlik ve şıklık sizlerin ellerinizde bulunacaktır.  Bu nedenle kendi adınıza özel görünümler kazandırmak için bu yeni son moda berelerden faydalanmalısınız.
Bu yeni bere modelleri ile en muhteşem bereye sahip olacak ve istenilen görünümlere kolaylıkla elde edebileceksiniz. Çünkü kullanım açısından farklılık göstermektedir. Mesela kenar kısımlarına kalınca bant şeklinde lastik örgü olarak işlenmiş ve alnınızı sararak ayrı bir hoşluk kazandıra bileceksiniz.  Motif olarak ise saç örgüsü yapılmış ve çok zarif şekilde bereye ilave edilmiştir. Renkler ise kahverengi ve bej tonları seçilerek zenginlik verilmeye çalışılmıştır.  Ayrıca kenarlarını üzerine doğru hafifçe katlamanız halinde dökümlü görünüm kazandıra bileceksiniz. 
İki farklı stil ve iki farklı görünüm şeklinde gözlerinize hitap edecektir. Çünkü krem renginden oluşan bere de kenarları zarif lastik örgü şeklinde özen ile işlenmiş berenin diğer kısımlarına ise ayrı motif ile tamamlanmıştır. Ayrıca bu krem renginden oluşan boyunluk ilave edilmesi sayesinde de takım olarak tamamlayabileceksiniz. Diğer bere de ise şapka olarak düşünülerek bere hazırlanmak istenmiştir.  Spor tarzında olması için farklı renklerden oluşan çizgi deseni uygulanmaya çalışılmıştır. Böylece özel bere olmayı başarmıştır.
Beyaz bere modeli son zamanlar da özellikle genç kızların çok rağbet ettikleri ve zevklerine en çok hitap edecek düzeyde olması sebebi ile bu 2014 yılında da karşınıza çıkacaktır. Özelliği ise uç kısımlarına ip bağcık yapılarak bere renginden oluşan ponponlar ile bağlama şekli verilerek muhteşem bir model olmaktadır. Krem renginden oluşan bere de ise bere klasik olarak örgü şeklinde yapılmıştır. Özellikler kazandırmak adına ise atkısına büyükçe ve aynı renklerden oluşan ponponlar eklenmiş ve gösterişli olmayı  başarmıştır

Rengi ile zaten kendini göstermeyi başararak özellikle spor kıyafetlerin en özel beresi olacaktır. Çünkü ince şekilde örülen saç örgüsü motifi ile zarifliği yakalamayı başarmıştır. Ayrıca kenarları katlanmadan muntazam şekilde alnınızda yerini alacak ve arka kısmının genişçe olması sonucunda rahatlığı da sizlere tanıyacaktır. Sütlü kahve rengi ve siyah rengin karışımından oluşan örgü ipliğinden hazırlanan bere ise genişçe yapılarak dışa doğru kat verilmiştir. Bu sayede de değişik bir bere olmayı başarmış ve şık olması adına çiçek motifi yerleştirilmiştir.
Gri renk ile hemen hemen her kıyafet i uyumu yakalamak daha kolay olmaktadır. Böylece de  hoş ve şık kombinler yaratmak sizlerinde memnuniyetini kazanacaktır. Gri bere olarak hazırlanan model de değişikliği sağlayan hiç şüphesiz ki kayış görünümü kazandırılarak elde edilmesidir.  Uçları kalın lastik örgü şeklinde işlenmiş ve bereye hoşluk kazandırmak amacı ile aksesuar amaçlı eklenmiştir. Üzeri ise geniş işlenerek dökümlü görünmesi amaçlanmıştır. Diğer berede mor ve lila renklerden olduğunu görecek ve farklı renkli bir bereyi zevkle seçebileceksiniz. 
Örgü kullanılmasına rağmen kahverengi kumaşta kullanılması sonucunda ayrıcalıklı bir son moda bere olmayı başarmıştır. Şapka  görünümünde yapılarak istenirse kış aylarında olduğu gibi bahar aylarında da rahatlıkla tercih edebilecek ve farklılığı yaratabileceksiniz.  Ayrıca saç örgü modeli ve kumaş sonucunda sizlere de değişikliği sunacağından emin olabilirsiniz. Mavi renk kullanılarak örülen ve örmesi de kolay olması sonucunda zevk ile işleyeceğiniz bir bere modeli olacaktır. 
Şeker pembesi rengi sayesinde oldukça fazla dikkat çekmeyi başararak hanımların en gözde beresi olmayı başarmıştır.  Ayrıca bu şeker pembesi rengi ile birlikte farklı renklere de yer verilerek ince çizgiden oluşan desen uygulanmaya çalışılmıştır. Üzerine ise küçük ponpon yerleştirilmiştir. Ön kısmı ise şapka şekli verilmiştir. Ayrıca görünüm olarak parça parça şeklinde gözlere kendini sergilemektedir.  Mor renkli bere ise boyunluğu ile birlikte kullanım şansını sizlere sunacaktır. 
Genellikle berelerin stil olarak görünümü bu tarzlardan olmasından dolayı biraz değişiklik ve şık modeller yaratmak adına bu tarzlarda olması düşünülmüştür. Kırmızı renk ile dikkat çekmesi amaçlanmış ve dökümlü bir bere stili yaratmak adına genişçe örülmüştür. Kahve tonunda yapılan ve beyaz örgü ile elde edilen çiçek motifi bereye dahil edilerek muhteşem görünmesine yardımcı olmuştur. Böylece hem gözlere hem de zevklere hoşluk kazandırması kaçınılmaz olmuştur.  Bu 2014 son moda bayan bere modelleri ile kendinizi daha şık görecek ve tercih edilen kıyafetlerinize hem zenginlik hem de renk kazandırmış olacaksınız.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski