Yazlık Nişan Kıyafetleri Elbiseleri Modelleri

Yazlık Nişan Kıyafetleri Elbiseleri Modelleri arsından seçim yapmamamız oldukça zor görünüyor. Özellikle değişik elbiseler aranıyorsa adres doğrudur hanımlar. Oldukça zordur seçmek. Birkaç özel gününüzden biridir. Bu nedenle de seçmekte biraz zorlanırız. En güzel seçenekleri de sizlere sunmaya hazırız hanımlar. Biraz farklı modeller görebilirsiniz. Yanlardan dekoltesi olan bu tasarımlar oldukça beğeni kazandı bu yaz. Tabi u açık yönlerini tüllerle kapatabilirsiniz. Değişik renkler kullanarak faklı kombinlerde oluşturabilirsiniz. Bu nedenle gerek dekoltesi olanları gerekse olmayanları sunduk sizlere. En güzellerini seçmek de sizlere kalmış durumda. Ayakkabı modelleri ve çantalarınızda hazırsa o zaman nişanlanmaya hazırsınız demektir. Saç ve makyajınızı da kıyafetlere göre de ayarlayabilirsiniz. Açık bir giysinin dekoltesi için saçlarınızı dağınız ya da sıkı topuzlardan hazırlatabilirsiniz. Gecenin en güzeli olmanızda hiçbir engel kalmayacak. Renklerinizi ve modellerinizi belirledikten sonra nişanlığınızı almanızı öneririz. En azından belirli bir model üzerinde yoğunlaşırsınız ve aradığınızda bunlardan biri olur. Çok dağılmamak adına yaptığınız bu ön araştırma için en değişik olanlar burada yer alıyor.
Ellerde siyah pırıltılı eldivenler benim beğenimi kazanmış durumda. Özellikle pembe elbise ile harika uyum sağlamışlar. Oldukça farklı gibi dursalar da uyum içinde oldukları kesin. Beğendiğimi sizlere söylemiştim zaten. Yanlarda olan dekolteli kısım ilgi çeken başka yönlerden. Böbrek dekoltesi de denilebiliniyor bunlara. Bu nedenle yanlarınızda fazla kilo olmadan giymeniz gereken elbiselerden. Uzun ve asil bir durumu var. Sırt dekoltesi de var. Bu nedenle de ön kısmında açıklık yok. Boğazınıza kadar kapalı denilebilir. Sizi siz olun bedeninize uygun elbise modelleri seçin. Dar beli olan ve yırtmaçlı olan bu elbiseye bir alıcı gözüyle bakın derim.
Yine benzer modellerden biri diyebilirim. Bunun rengi siyah ve işlemeleri beyaz. Yaka kısmında da biraz dekolte var. Arka kısmında ise tamamen açıklık var. Boğazdan bağlanan elbiselerden biri diyebiliriz. Etek uçları tüllü ve simli. Yine kurdele detaylı ve eldivenli. Bütünlük sağlanmış durumda. Bu nedenle de renklerin uyumsuzluğu gibi bir problem söz konusu değildir. Üst kısmında ve göbek kısmında işlemeleri olan elbise şimdiden rüyalarınıza girmiş gibi. Balık elbiselerin modern hallerinden. Birbirinden değişik alık elbise çeşitlerinden bu biraz sıyrılmış durumda.
Yarım kollu abiye elbise modellerinden biri. Yarım kollu dar altı kısacası etekleri fırfırlı. Gece mavisi tonunda. Her ten rengi ile kolaylıkla uyum sağlayabilir derecede iyi bir renge sahip. Bilek kısımlarında kullanılan parıltılı bileklikler ve uzun küpeler çok güzel olmuş. Yaka kısmı çok güzel, fazla açık değil. Hatta elbisenin tüm kısmı çok fazla dekolteye sahip değil. Yan kısmında tam olarak bel kısmında takılar ile uyumlu hareketlilik göze çarpıyor. İşlemeler dikkat çekiyor. En hareketli kısım ise etekleri. Üst ne kadar sade ise etekler o kadar hareketli.
Üst kısmı işlemeli olan bu model de renk yine çarpıcı. Parlak ve büyük inciler ile süslenmiş ve oldukça güzel. Boyundan bağlamalı olması güzel. Aşağıda etek kısımlarında fırfırlar var. Gayet hareketli olmaları dikkat çekici. Bilek kısmında takılar uyumlu olmuş.
Belinden kemerli olan bu parıltılı elbise oldukça şık. Parıltılı olan bu elbisenin en güzel yanı nedir? uzun ve şık olmasının tek bir elbise de toplanmasıdır. Belindeki kemere bayıldım diyebilirim. Altın renkli kemer oldukça güzel durmuş. Kalın askılı olan bu elbisenin oldukça rahat durduğunu da belirtebilirim. Görüşten bile ne kadar rahat olduğu belli oluyor. Üstelik yazlık ve kışlık olarak da kullanılabilir.
Straplez ve üst kısmı bol işlemeli olan bu elbise için sade ama güzel denilebilir. Altı bol kesimli olduğundan hamilelerin bile rahatça giyebileceği elbise olabileceğini düşünüyorum. Beliniz resimdeki kadar ince değilse sorun etmeyin. İstediğiniz bollaştırmayı veya daraltmayı hazırlatabilirsiniz.
Yine balık elbise modellerinden biri. Gece mavisinin sihrinin her yanı sardığı anlardan biri. Üst kısım pullarla süslü. Harika bir işlemesi ve kesimi var. Çok şık. Sınıfı geçti. Pırıl pırıl parlayan üst beden hayli dikkat çekiyor değil mi hanımlar.2013 ve 2014 de Yazlık Nişan Kıyafetleri Elbiseleri Modelleri arasında yer alacak gibi.
Fuşya rengini sevenler bu balık elbise modeline bayılacaklardır eminim. Yazlık Nişan Kıyafetleri Elbiseleri Modelleri arasında olan ve straplez olarak hazırlanan bu model de beğenileriniz arasına girmeye hak kazanmıştır umarım. Arkadaşlarınızın ya da çok yakın akrabalarınızın düğünlerinde de oldukça kullanışlı bir elbise olabilir. Rengi on numara bedeninize de otur du mu tamamdır.
Omuzdan tek bağ ile bağlanan bu model siyah ve risk taşımayan bir model. Sol koldan omuz kısmından tutturulan bir kol ile harika olmuş. İşlemeli ve pırıl pırıl bir duruşu var. Çeşit çeşit renklerin içinden genellikle en son kararımız siyah olmaz mı? Siyah tonundan vazgeçmeyenlere özel. Hanımlar bu modeli beğendiniz mi? Elbiselerimiz arasından seçim yapabilirsiniz karar sizin. Haydi hanımlar karar verme zamanı.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski