Yazlık Lüks Villa Ev Modelleri

Yazlık lüks villa ev modelleri için adres doğru. Bakalım mimari açıdan evlerimiz nasılmış. Nasıl modeller istiyorsunuz? En güzel evlere sahip olmak isteyenlere özel tasarımlar arasında hangi modeller varmış. Öncelikle nasıl bir yerde oturmak istediğinizi planladınız ve genellikle bahçesi olan şehir hayatından uzak yerler düşündünüz. Hepsi havuzlu lüks villalar arasından karar vermek istiyorsunuz. Dilerseniz arsa satın alıp istediğiniz modelde yaptırabilirsiniz, dilerseniz hazır alıp birkaç yapacağınız değişiklik ile evinizi harika bir yaşam alanı haline getirebilirsiniz. İstediğiniz doğayla baş başa havuzlu villalardan ise işte birkaç öneri ile karşınızdayız. Özellikle prefabrik tarzda evler ile hafif ve dekoratif evlere de sahip olabilirsiniz. Üstelik sizin tasarımlarınızla bile olabilir. Renklerini sizin karar verdiğiniz odalarını sizin dekore ettiğiniz evler için yazımızı okumaya devam hanımlar.
Kahve tonlarda olan ahşap bölümler krem renkli dekoratif taşlar ile süslenmiş. Ahşap görünümlü çerçeveler de olabilir.  Geniş ve düzgün bir bahçe isteyenler genellikle çim alanlardan oluşan büyük bahçeler yaparlar. Kullanımı ve bakımı daha kolay olduğundan çim önerilir hanımlar.
Deniz manzaralı ev sahibi olmak isterseniz İki katlı dublex evler tercih edilebilir. Ahşap malzemenin kullanıldığı bu bölümlerde farklı bir hava yakalanmış. Minik bir havuz olması ortama renk katacak ve yazı serinlemenizi sağlayacaktır.
Sarı boyanmış bu sevimli ev birçok bayanın hayalinde olabilecek evlerden. İki katlı sevimli hali ile minik güzel yolu ve küçük balkonu ile yaşam alanımız olabilir. Yaşam alanlarının en güzel olmasını isteyen bizler her yeri çiçeklerle süsleyebiliriz.
Tablo benzeri bu evde beton kullanılmış. Çatılar balkonlar ve tüm detaylar düşünülmüş. Kenarları alçılar ile süslenmiş. Çok odalı istediğiniz bir ev olursa bu tarz bir seçenek de aklınızda bulunsun. İstediğiniz kadar oda yaptırıp bol pencereli bir tasarım seçebilirsiniz.
Şöyle doğayla baş başa kalabileceğiniz bir tasarım ev düşünürseniz önerilerimiz arasında bu olacaktır. Beyaz ev sevenlere özel olabilir diye düşünüyorum. Büyük bir bahçesi olan bu evin minik bir terası da bulunuyor. Üst tarafta yatak odaları olan pencereli bir ev tasarımı bu.
Prefabrik tasarımlar aslında hem ucuz hem hafif. Kolayca istediğiniz alanlara yapılabiliyor. Üstelik güzellerde. Arsanız hazırsa yapmanız gereken prefabrik oluşumlardır. Çatı rengi farklı ve kenarları kolonları beyaz olan bir güzellikte. Minik bir bahçe ve etrafında mink taşlar.
Sanırım bu ev için işte benlik diyebilirim. Tasarım olarak beğenimi kazandı. Doğayla iç içe. Büyük bahçe ve büyük havuz ise hayallerimiz kadar saf. Ahşabın bol kullanıldığı yazlık lüks villa ev modelleri arasında bir numara olabilir. Sallanan havai misali otlar ise tatilde hissettiriyor.
İki katlı büyük evlerden biri daha. Dış kaplama yapılmış ve boya işi kolaylaştırılmış. Yine bahçe var yine güzel bir ev. Yana doğru açılan odaları eve değişiklik katmış. Taşlar ile de yanlarda bulunan kolonlar süslenmiş. Masal evleri kadar güzel olabilir. İç dekorasyon size kalmış hanımlar. İstediğinizi yapabilir evlerinizin içini en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz.
Masal evleri dedik ya biraz önce işte minik ve mutlu evler bunlar. Evinizin güzel olması ile kendinizi oldukça rahat hissedebilirsiniz. Ahşap panjurlu olan bu evde rahat edebileceğinizi düşünürseniz yapmanız gereken bu evlerden satın almak.
Evinizde her zaman havuz olacak diye bir şey yok değil mi? Havuzlu ev temasına yakışan esprili bir ev bu. Yeşil boyalı iki katlı olan bu yazlık belki dikkatinizi çekebilir. Ne dersiniz hanımlar hangisi daha güzel ve size uygun?

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski