Yazlık Bayan Takım Elbise Modelleri

Yazlık bayan takım elbise modelleri konusunda endişeli olabilirsiniz. Sıcak tutar, bunaltır gibi kelimeler kullanabilirsiniz. Son teknoloji ile üretilen ince ve hava alır kumaşlar bu konudaki sorunlarımıza çare oluyor gibi. Nano teknoloji ile leke ve hava almama gibi sorunlar geride kaldı diyebiliriz. Takım elbise denilince aklımıza uzun pantolonlar gelmesin üstelik sadece siyah renkler gelmesin. Siyah rengin beyaza döndüğü beyazın pembe ve sarı elbiseye döndüğü takımlar bulabiliyoruz. Uzun yada kısa etekli elbiselerde görmemiz mümkün. Çizgili kareli ve puantiyeli takımlara alışsanız iyi olur. Öncelikle pantolonlu olan bayan takım elbiselerinden bahsedeceğim sizlere. Arada uzun etekler ile olan modelleri de anlatacağız sizlere. Şimdi aşağıda bulunan modellere beraber bakalım. Aslında yazlık olanlar çok güzel ve açık renklerde.
Krem rengi ya da açık yeşil rengi ile rahatlıkla kombinleyebileceğiniz bu modelde aslında ceketleri değiştirerek bile ulanabilirsiniz. Eğer ceketinizi çıkarabileceğiniz bir ortam yoksa ceketin içine askılı atletlerinizden bile giyebilirsiniz. Askılı renk renk modelleri aklınızda bulundurun. Değişik günlerde kolayca kullanabilirsiniz.
Lacivertin yerini kimse tutamaz. Yazlık bayan takım elbise modelleri içinde yazında kışında kullanabileceğiniz bu tasarımlar mevut. En önemlisi de kesiminin düzgünlüğüdür. Ceket kesiminiz mümkün olduğunca düzgünse her yerde özellikle iş toplantılarında giyebilirsiniz.
Takım elbiseleri tanıtıp da siyah ve beyazdan bahsetmesek olmaz. Onların yan yana geldiklerinde ne kadar şık durduklarını görüyorsunuz. Ayrı ayrı da oldukça başarışılar. Beyaz yaz renklerinden olmasına rağmen bazen cesaret edip giyemez bayanlar. Atın bunları kafanızdan. Giyin beyaz rengi.
İşte budur. Kırmızı eteğiniz ile beyaz ceketinizin uyumuna sizde şaşıracaksınız. Beyaz ceketin kenarları da oldukça güzel. Kırmızı kenarlar bu takım elbiseye renk katmış ve oldukça hareketlenmiş. Etek boyu gayet normal. Her yerde özellikle de iş yerinde giymeniz için ideal.
İşte bir beyaz daha. Beyazın konforunu yazın bol bol kullanın derim. Dar beyaz ceketli harika bir takım diyebilirim. Saçlar toplu ve düzenli gayet iyi. Uzun bir kolye ile kullanılmış. Zarif aynı zamanda ciddiyeti yansıtan bir takım elbise olmuş. Bayanlara özel.
Gizli cepli bu model ise farklı bir hava içerisinde. Yanlarda olan cepler aslında sadece model olarak görülüyor. Tek düğme ile hareketlenen bu model için uygun diyebilirim. Rengin kirlenme gibi ir sorunu yok. En azından beyaz kadar. Beyaz güzel ama çok çabuk kirleniyor değil mi?
Beyaz rengin yoğunlukta kullanıldığı Yazlık bayan takım elbise modelleri içinde etekli olan bu model harika bir kemer ile daha da güzel hale gelmiş. Kenarlar siyah minik minik renklendirilmiş. Cepli ve düğmeli olan modele bayıldım. Siyah düğmeler iyi düşünülmüş. Cepleri ise harika.
Kırmızı etek ceket düşünenlere süper fırsat. Uzun ceket boyu harika. Kullanımı gayet iyi. İçine bir bady ile süper olur. Değiştirerek kullanılabilir. Uzun etek belden oturmuş ve yumuşacık bir kumaşa sahip. Kemer olmadan giyilebilir. İçinde rahat edeceksiniz.

Krem renginde olan bu Yazlık bayan takım elbise modelleri ise beyaz tişört ve kahverengi takım elbise ile kombinlenmiş. Uzun kolye ile harmanlanmış. Oldukça da başarılı olmuş. Koyu ten rengine sahip olanların daha fazla tercih ettiği renklerden diyebilirim. Ceket kenarları cepli. Dar kesim ceket. Spor takımlardan biri. Günlük kullanmak isterseniz o da olur. İş ortamında da giyilebilir. İster toplantı da ister günlerinizde giyin he ikisin de de çok güzel olabileceğini düşünüyorum. İnce kemer fikri de fena olmamış. Sizlerde böyle düşünüyor musunuz?

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski