Yazlık Bayan Bot Modelleri

Yazlık Bayan Bot Modelleri olur mu demeyin.2013 trendleri içinde olan ve oldukça kullanışlı olan bu modelleri sizin de ilginizi çekecektir. Özellikle dantel görünümlü olanlarından benimde bulunuyor bir çift. Bu nedenle de merakla giyeceğim günü bekliyorum. Olması gereken sanırım azıcık havaların serinlemesidir. Biraz olması yeterli olur diye düşünüyorum. Bunun dışında yaz akşamlarında da giyilebilir türden olduğunu düşünüyorum. Bildiğimiz bot tütünde. Sadece bazı açıklıkları var. Dekolteleri var diyebiliriz. Dantelli olanları zaten ince ve giyilebilir. Arka kısımları topuk kısımları açık olanlar mı ararsınız, burun kısmı açık olanlar mı arasınız. Hava alır durumda olması zaten Yazlık Bayan Bot Modelleri arasında bulunmasının en önemli nedenlerinden biridir. Beyaz ya da krem tonlarda olanları en fazla seçilenlerindendir. Kısa olanları da mevcut olduğu gibi uzun olanları da mevcuttur. Siyah da en çok seçilen renkler arasındadır. Doğal maddeden olanları daha rahat giyilirler ve ayakta terleme yapmazlar. Özellikle etekler ya da şortlar ile en güzel şekilde kombinlenirler. Üzerine beyaz bol tsihitler ile mükemmel olurlar.
Uzun isteyene uzun kısa isteyene kısa Yazlık Bayan Bot Modelleri hazır. Farklı olması açısından genellikle bahar ve yaz aylarında uzun olanlarını seçeneklerde olabiliyor. Elbiseler ile güzel duruyor diyebilirim. Kısa elbiseler için uygun olabiliyor. Kısa siyah ve topuklu olan ayakkabılar ise orta modelleri ile şık olur.
İşte bahsettiğim dantelimsi modeller. Görüldüğü üzere topuklu olması şık olmasındaki alımlı durmasındaki en büyük etken. Bilek kısımlarının az üst kısmından kurdele misali gelen bir fiyonk farklı bir hava katmış. Renk krem olduğundan her giysi ile uyum da sağlayabiliyor. Kenarları ise farklı bir zincir olarak örülmüş gibi. Nasıl şık değil mi? Beğenenler bu seçeneklerden birini tercih edebilirler. Hanımlar farklı ayakkabı modelleri arayanlara özel model bunlar. Hem günümüzün trend modellerini sunuyoruz. Hem de giyilebilir tercihler olmasını sağlıyoruz.
Yumuşacık pamuk misali olan bu süet botlara yaklarımızın rahat etmesi için oldukça modernler. Giyin ayaklarınıza ve çıkın sokağa. Hiçbir sorun oluşturacağını düşünmüyorum. Delikli olması ise hava almasını sağlıyor. Boğaz kısmının dökümlü olması ise farklı durmasını sağlıyor. Üstelik değişik renk tonlarına da sahip. Bordo kırmızısına bayıldım. Diğer renkleri özellikle vizon olanı da beğenimi topladı. Topuksuz olan modellerden. Ayaklarınız rahat eder. Gezilerde kullanabilirsiniz. Yürüyüş yapacağınız zamanlarda da şıklığı bırakmadan ayaklarınız hazır olmuş olur. Yürüyüş ayakkabısı değildir ama olurda çok yürümeniz gerekirse şimdiden içiniz rahat olsun.
İşte topuklu alımlı çeşitler arasında yer alan ayakkabı modelleri de var görüldüğü üzere. Boğaz kısmı derilerden hazırlanmış ve ayaklarının ucu açık tasarlanmış. Burun kısmı ile ayak bilek kısmı arasında kalan bölüm açık. Başarılı. Bütün tonlarda rahatça giyilir. Krem beyaz tonu sevimli ayrıca güzel duruyor. Boyunuzun uzun görünmesini istiyorsanız bu seçenek aklınızda bulunsun. Bol paçalı pantolonlar ile harika duracaktır. Bağcıkları da var üstelik. Değişiklik olsun diye eklenmiş belli. Topuklarının rengi ile bağcık rengi aynı düşünülmüş.
Burunları açık vizon renkli olan bu Yazlık Bayan Bot Modelleri de her alanda rahatça giyilebilir. Yalnızca topuklarından şikayet etmemelisiniz. Oldukça modern duran bu tasarım çok hoş. İnce topuklu diyebilirim. Aslında çivi topuklu diyebilirim. Çapraz kalın bantları dikkat çekmekte. Pırıltıları ise çok hoş. Pırıltılı ve ışıl ışıl. Burunları açık olduğundan ayaklarınızın uçlarını sıkmaz. Daha rahat edeceğinizden eminim. Rengi biraz koyu ama kotlarla bile çok yakışır.
Arkası kalın bağcıklı olan süet modeli beğendim denilebilir. Bir kere yumuşak görüntüsü ayaklarınızı rahat bir his ile sarmanızı sağlar. Kahverenginin bu tatlı tonu ise lacivert ya da beyaz ile uyumlu olabilecek tonlardandır. Arkasındaki bağcık gibi duran detay fiyonk detayıdır. Arkadan oldukça şık durmaktadır. Davetlerde giyilebilir. Parmak uçlarınızın rahatsız olmayacağı türdendir. Ayaklarınızın üst kısmı delikli olduğundan rahat edersiniz ve terlemeyi en az seviyeye indirmiştir. Bilek kısımlarının da tam seviyesinde olması ve biraz bol olması rahat olmasını sağlamıştır. Bu kısımlar sıkmaz ise çok daha iyi hareket edebilirsiniz.
Gri delili ve fileli olan bu model yine Yazlık Bayan Bot Modelleri sevenlere özeldir. Sonbahar aylarının en gözde çeşitlerinden olmaya adaydır. Kısacası ya kışa girerken ya da yaza girerken en ideal zamanıdır. Kışın tercih edenlerde olur. Bu renk biraz bana farlı geldi doğrusu. Bu nedenle ilk resimlerde bulunan seçenekler bana göre daha iyidir. Aslında çok topuklu olmaması da benim için daha iyi olabilir. Ayaklarımızın zorluk çekmesini istiyorsak yapmamı gereken topuksuz ayakkabı almaktır.
Tabanı kırmızı olan bir ayakkabı giydiniz mi hiç hanımlar. Eğer giymediyseniz denemenizi tavsiye ederiz. Uzun topuklu ayakkabı isteyenler deneyebilirler. Üzeri mor altı kırmızı olan hu ayakkabı şeritler halinde geliyor ve süte modeller de birleşiyor. Biz kadınlar ayakkabı dünyasında yaşarız sürekli. Oradan çıkmak istemeyiz. Kendi dünyamız vardır ve içinde binlerce ayakkabılarımız vardır. bunlardan biri de neden bu tasarım olmasın?

2 Yorumlar

  1. bu ayakkabıları hang,i sitede bulabilirm satın almak için bulamadım bir türlü ???

    YanıtlaSil
  2. bu ayakkabıları hangi sitede bulabirim satın almak için

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski