Taç Bay Bayan Bornoz Modelleri

Kolay kullanım özelliği ile bilinir Taç Bay Bayan Bornoz Modelleri. Banyodan çıktığınız andan itibaren bedeninizi sarar sarmalar. Yumuşacık özellikleri ile bilinir. Uzun ve kısaları vardır. Çok üşüyenlerdenseniz ayak bileklerinize kadar olanları tercih edilebilir. Renk renk hatta desen desendirler. Öyle ki boncuklu olanları bile vardır. Kalın olmalı suyu çekebilme özelliğine sahip olmalıdırlar. Taç bu konuda sizler için en iyisini düşünmüştür. Hem kadınlar için olanlarını hazırlamış, hem de erkekler için olanlarını hazırlamıştır. Bu nedenle aynı tonlarda olan bornozları kullanmak zorunda kalmazsınız. Terliklerine adar düşünülmüştür. Aynı tonlarda olan banyo terlikleri ayaklarınızdaki suyu alır. Tıpkı bornoz takımları gibi. Ek olarak minik baş havluları da vardır. Bu nedenle saçlarınızda bu güzelliklerden nasibini alır ve ıslaklık konusunda sıkıntı çekilmez. Sorunsuz bir banyo keyfi için sonrası da oldukça önemlidir. Üzerinizde kalıntı bırakmayan orijinal pamuklu havlular olan bornoz takımları ile keyif yapmaya başlayabilirsiniz hanımlar. Bakalım bugün yazılarımızda kimler neler konuk olacaklarmış. Boncuklu dantelli ve daha detaylı yağıları ile aralarında sade olanları da bulunmaktadır.
Kırmızı siyah ve bordo renklilerden başlamak isterim. Kırmızının bayanlar için olduğunu tahmin edebiliyoruz. Dantelli yapısı le rahatsız etmeyen bir görünümü var bu bornozların. Kırmızının enerjisi havlulara yansımış olmalı ki içimizi büyük bir neşe ve canlılık kaplıyor. Erkekler için olan siyah bordo takım ise oldukça güzel. Onların kullanabileceği türden renklere sahip. Zaten hayatları belirli renklerle sınırlı olduğundan siyah baş taçları olabilir Taç Bay Bayan Bornoz Modelleri arasında.Taç Bay Bayan Bornoz Modelleri içinde olan terlikleri de bulunmakta. Aynı renkte olan terlikleri ile dikkat çekici duruyor. Baş havlıları özenle hazırlanmış. Vücut için olan duş havluları da var. İstediğinizi her zaman seçmekte özgürsünüz hanımlar. Ne diyelim modeller bizden seçmesi sizden diyebilirim.
Aslında yeşili su yeşili ve harika bir ton diyebilirim. Su yeşili bu yazın en moda tonlarından. Bu sayede modayı da takip etmiş olacaksınız. Fakat gelelim pembe tonu sizin kullanacağınıza. Eğer pembe kullanacaksanız yeşili eşiniz seçmeli. Erkeklerinde kolaylıkla kullanabilecekleri seçimlerden olduğunu düşünüyorum. Armalı yapısı ile beliriyor bu takımlar. Bedeni saran bornozlarının yanında saç için havluları ve vücut için havluları da var. Tonlarına bayıldım. Harika duruyorlar.
Krem tonlarına bayıldım diyebilirim. Sizde diyeceksiniz ki hepsine de bayılıyorsun. Evet güzeller çünkü. Hepsinden almak istediğimi de biliyor musunuz. Kadın için olanları hafif desenli kırmızı desenleri ile sunulmuş. Erkekler için olanları ise daha sade. İçine açık kahve sütlü kahve dediğimiz bir ton katılmış. Öyle desenli falan da değil. Desensiz hali ile dikkat çekiyor. Yaka kısımları farklı. Desenler birinde var birinde yok.
Birbirine benzer takımlardan biri daha. Kahve ve krem tonlarında uygulamaları ile karşımızda. Terlikleri de var. Ayaklar ıslak değil. Şöyle işten geldiniz ayaklarınızı yıkadınız giyin terliklerinizi ayaklarınız ıslak kalmasın. Mantar gibi sorunlara da yol açmasın. Papatya desenleri hanımların. Erkeklerde yine daha sade kalınmış. Hafif turuncu rengi hanımların yakasına asılmış. Vücut havlusu bura da da bulunmakta.
İşlemeli modellerden biri daha. İşlemeli olması daha sağlam ve kalıcı olmasına sebep olmuş. Yıllarca kullanabileceğiniz Taç Bay Bayan Bornoz Modellerinden biri. Rengi solmaz. Çok yüksek sıcaklıklarda yıkamadığınız sürece sorun olmaz. Kış günlerinde sıcacık havlunuza sarılıp en güzel şekillerde kullanabilirsiniz.. Tertemiz görüntüsü ile sizlerin de beğenisini kazanacaktır. Yine terlikli modellerden biri yine krem tonlarında. Bayan ve erkekler için ayrılmış iki model.
 
Deniz mavisi kadar hoş bir renk diyebilirim. Beyaz bornoz ile kombinlenmiş mavi erkek için beyaz kadınlar için olabilir. Tam tersi de olabilir. Beyaz erkeler için mavi kadınlar için olabilir. Minik el havlusu ve aç havlusu var. Tonlarına bayıldığımı söyleyebilirim. İyi birer hediye seçenekleri. Yakasında süsü olan daha çok hanımların tercih edeceği türden diyelim. Çiçek yakası le belirgin hale gelmiş. Hediye seçenekleriniz içnde aklınızda bulunsun derim hanımlar.
 
Bordo ve lila seçenekleri ile farklı birer seçim haline gelmiş. Farklı desenliler. Daha çok biz hanımların tercih ettiği renklerden. Genellikle erkekler siyah bordo ya da mavi gibi olanlarını seçiyorlar. Minik kare desenleri ile farklılık yapılmak istenmiş. Aslında beğendiğiniz tonlar da olması kullanımını kolaylaştırır ve keyifli bir hal aldırır. Banyonuzun renklerinde olması aynı zamanda iyi birer aksesuar olmasını da sağlar.
 
İlk gösterdiğimiz tanımlara benziyor olabilir sadece renkleri benziyor diyebiliriz. Şimdi isterseniz başa dönün ve bakın. Ne derece benziyorlar. Daha dikkatli bakıldığında anlaşılacaktır. O modele alternatif bir seçenek olarak gösterebiliriz. Kırmızı yine hanımlar için. Ama siyahı da giyebilirler. Her zaman dediğimiz bir şey var. Zevk sizin istediğinizi giyin. Şimdi kırmızı mı siyah mı tercih edin. Eşiniz varsa tavsiyemiz kırmızıyı kendinize siyah ve bordoyu da ona ayırın. Yaka kısımları farklı tonlarda. Erkekler için düşünülmüş olmalı. Kadınlarda işlemeler göze çarpan özelliklerden.
Klasik renklerden biri daha. Model olarak da klasik. Kadın ve erkek için ayrılmış sanki. Logolu yaka kısımları var. Küçük havluları da var yanında. Vücut için olanlardan. Terlikler yok u modelde. Ek olarak diğerlerinden belki alabilirsiniz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski