Modern Avize Modelleri

Modern avize modelleri ile ev dekorasyonunuzun büyük bir bakımını dekora edebilirsiniz. Bazen tek bir obje bile evinizi modernize etmeye yeter. Kocaman renkli ya da saydam avizelerin resimlerini ve hakkındaki bilgileri burada bulabilirsiniz. Oldukça memnun kalacağınızdan eminim. Tüm renklerde olan modelleri sizlere sunmaya çalışacağız tabi ki hepsini sunmaya yerimiz yetmez. Bizim beğenimizin dahilinde 2013 yılında ve 2014 yılında en modern avize modelleri neymiş bir göz atalım. Kristal ve cam avizeler olarak ayırmamda fayda var. Hem kristal hem de cam olanlardan ayrı ayrı bahsedeceğiz. Bol taşlı şıkır şıkır olan bu tasarımlar bir harika. Her yerinden taş arkan ve ışıldayan avizeler için aşağıya doğru mousenuzu ilerletmeniz yeterli. O zaman ne duruyoruz siyah kristal bir avize ile başlayalım derim.
Bol taşlı siyah kristal avize için ne denebilir. Bana göre harika denebilir.  Taşları üçgen, yuvarlak olarak değişen, zincir şekillerinden oluşan birçok lamba yeri bulunan tasarım için diyebileceğimiz çok şey var. Şık evlere özel olan bu tasarım özellikle siyah ve beyaz uyumlu koltuklar ve masalar ile ok uyumlu olur. Önemli olan dekorunuzun renk uyumu se tavsiye ederiz.
Camdan oluşan bu avize, dört beş veya altılı olarak piyasada bulunuyor. Lamba sayısı oda büyüklüğüne göre olacağından önce odanızın metrekaresini öğrenmekte fayda var. Neredeyse saydam olabilecek olan lamba ya da avize seçeneklerinden aramakta iseniz size önerebileceğim bir avize modeli olur. Ev dekorasyonu hakkında oldukça takıntılı bir yapıya sahipseniz ve cam modellerden hoşlanıyorsanız size bu model iyi gider.
Beyaz taşlı zincirli başka bir model. Yine bol ampullü. Bol zincirli olan bu model tavana asılabilen ve hemen hemen her dekora rahatça uyum sağlayabilecek şekildedir. Uzun kırık deniz kabuğu şekilde olan aparatları avizeye ayrı bir hava katmak için ideal. Altı lambaya sahip ve salonlar için ideal konumda. Şık beyaz ve iddialı.
Çok renkli kristal taşlı bu avize için, çok şey söylenebilir. Kırmızı, yeşil pembe ve beyaz renklerin ağırlıkta olan bu dekorasyon öğesi aydınlatma için çok uygun. Mor turuncu kırmızı şeffaf yuvarlak ve baklava şeklindeki taşlar çok güzel duruyor. Çok çok renkli çok çok güzel hatta dekoratif. Bu modelde de yine altı ampul bulunuyor.
Metal detaylı olan ve cam karışımlardan oluşan dekorasyon öğesi olan avize seçimleriniz için sizi bekliyor. Bu kadar çok seçeneğimiz varken nasıl bir model istersek isteyelim sanırım dekorumuza uygun olanını bulabiliriz. Beş lambalı seçenek sunuyor sizlere. Ülkemizde normal ölçülerde buluna bir oda için uygun bir seçenek.
Zincirlerle aşağıya doğru sarkan bir tarzı var. Zincir sevenler ve klasik modellerden hoşlananların değerlendirmesi gerekir. Koyu sarı tonlarında olan bu avize kahverengi dekorlara çok uygun.  Uzun cam bölmeleri zincirlerle birleştirilerek hareket katılmış. Bakır tonları ile desteklenmiş ve modernize edilmiş. Uygun dekorlar oluşturulduğunda harika bir yeri olabilir. Aşağıya doğru sarkan uçları ise dekorun diğer bir alternatifi.
Bol cam alternatifli, renkli camlı bir seçenek daha. Yaprak desenli formu ile oldukça kalabalık görünüyor. Farklı ve gösterişli dekor isteyenlere özel. Bana uygun değil ama sevenler çıkacağına eminim. Özellikle renkleri eviniz için uygunsa kaçırmayın derim. Bol cam alternatifli olan bu tasarım altı ampulden oluşuyor.
Kristal ve cam karışımlardan oluşan bu model farklı bir seçenek oluşturuyor sizlere.  Metal aksesuarlar ile renklendirilmiş. Sade görünümü var. Kenarları tırtıklı bir görünüme sahip olan cam oluşumlar içinde ampulleri barındırıyor. Arasında kristallerde bulunuyor. Yuvarlak ve aşağıya doğru sarkan bu taşlar ortama ışıltı ve şıklık katıyor. Daha çok spor dekora sahip odalar için uygun.
Kırk beyaz tonlarında olan bu model de benim beğendiklerim arasına girmeye hak kazandı. Çok şık bulduğum bu tasarım aslında her dekora ve odaya uyar. Gittiği odanın havasını bir çırpıda değiştirir. Zincirli taşlı ve şık listesinde bulundurulmalı. Aklınızda bulunsun derim.
Siyahın en çok beğenildiği bu yıllarda son moda avize modelleri içinde en güzellerinden diyebilirim bu avize için. Daha küçük odalar için hazırlanmış ve lamba sayısında azalma olmuş. Yine de güzelliğinden hiç bir şey kaybetmemiş. Zincirli taşlı ve modern. Odanızda yer almalı.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski