Kız Bebek Odaları Modelleri

Kız bebek odası modelleri anne adayları için değişik alternatifler üretmiş. Görünce sizlerde seveceksiniz. Özellikle pembe kız renklerindendir değil mi? alışkanlık olmuş tabi. Lila ve mor olanları da buna ek olarak gelenlerden. Yeşil ise son zamanlarda öne çıkanlardan olmaya aday olmuş. Şimdi birazdan tüm modelleri inceleyeceğiz. Bu nedenle nasıl bir model isteyeceğinize karar verebileceksiniz içiniz rahat olsun. Birçok model seçeneğiniz olacak ve bunlar en modern olanlarından. Kız bebek odası modelleri ile ilgilenenler buraya. Kız çocukları olacaklar buraya. Özellikle tahta mobilyaların kullanıldığını biliyoruz. Beyaz tahtalar ya da ahşaplar diyebiliriz bunlar için. Öncelikle seçiminiz beşik olacaksa bu zaten modellerimiz içinde var. Dolaplar çekmeceler ve dilerseniz kitaplıklar hazır. Değişik modelleri ile dikkatinizi şimdiden çekmiş bile. Bakalım sizin için beğendiklerimizi beğenecek misiniz?
İşte pespembe bir oda. Duvarlar mobilyalar aksesuarlar hepsi pembe. Sizin de seveceklerinizden. Mobilya tonu olarak pembe ve beyaz kullanılmış. Seçilen bu renkler tam kız renkleri. Beşik seçimi güzel kocaman ve rahat. Kraliçe tacı ile taçlandırılmış. Çok da yakışmış prenseslerimize. Yana açılır kapaklar var. Rahat kullanım için hazırlanan. Çekmeceler var bol miktarda. Giysilerinizin rahatça sığabilmesi için.
Biraz daha büyük çocuklar için uygun olacağını düşündüğüm odalardan. Bol bol çekmecesi var. Dağınıklık yok artık hanımlar. Ranza modelleri içinde de olabilir Kız bebek odası modelleri içinde de yer alabilir. Merdivenleri de var. Dikkatli olduktan sonra çok çok keyifli bir oda. Haydi kızlar odaya. Uyumaya gidiyoruz. Şimdiden hoşunuza gitmedi mi? Ben beğendim çok da güzel olmuş.
Beşikli takımlardan biri daha. Beşikli modelde tabi ki yatak kısmını değiştirebilirsiniz. Cibinlikli olan bu model daha sarımsı tonlardandır. Beyaz ve pembe ek olarak kullanılmış. Dolabımız var, çekmecemiz var, beşiğimiz var. Genç kız odasına çevrilebilir. Pembe ile kombinlenebilir. Oda bu renklerde boyanabilir. Aksesuarlar seçilebilir. Örneğin perde kombini yapılabilir.
Çiçekli lambasına bile bayıldım. Pembe çiçekli lambası ile çok güzel. Krem tonlarında. Desenler yapıştırma gibi. Sandıklı bir model. Dolapları ve kitaplığı da var. Kızınız büyüyünce hemen genç kız odası olabilecek niteliklere sahip. Aramızda kalsın sandığını siz bile kullanabilirsiniz. Halı konusunda da aynı tonlarda kullanılmış. Çiçekli desenler tercih edilmiş. Pembe renkte boya badana yapılmış. Perde seçimi beyaz olmuş. Fikir almanız açısından önemli bir örnek.
Sarı yıldızlı bir oda. Bu oda için ne denebilir. Benim tek beğenmediğin odanın rengi konusunda biraz yanlış seçim olmuş gibi. Yıldızlar mavi olarak hazırlanmış. Beyaz olabilirdi. Badana rengi de beyaz olabilirdi. Sanki daha iç açıçı olsa iyi olurdu gibi. Sarının iyi olacağını düşünüyorum. Güzel renk.
Yine bol çekmeceli bol dolaplı bir seçim. İsteyene başka tercihlerde olabilir. Modeller üzerinde değişiklik yapılabilir. Tutacak yerleri bile değişik figürlerden hazırlanmış.  Çalışma masası da var. Bebeğiniz büyüyene kadar farklı amaçlarda kullanılabilir. Satın alırken aslında bazı parçalarını da almayabilirsiniz. Parmaklıklı kısım beşikten bebeğinizi kolayca görmenizi sağlayacak. Böylelikle çok kolay iletişim kurabileceksiniz. Biliyorsunuz anne kız ya da baba kız arasında iletişim göz teması ile bile olsa iyidir.
Bembeyaz bir odayı kim istemez. Bebekler içinde harika. Henüz onların bir seçimi olmasa da şimdilik siz seçebilirsiniz. Dört çekmeceli olan kısımda bebeğinizin altını dikkatlice değiştirebileceksiniz. İki yandan parmaklıklı olan kısım yine güzel. Beşikten bahsediyorum. Ayrı bir dolabı var. Kitap ya da giysi koyabilirsiniz. Üstte kullanılabilecek bir rafta var. Şimdilik siz dizayn edin. Sonra bebeğiniz büyüyünce o beğenisine göre sıralasın.
Kız bebek odası modelleri arasında duvar kağıtlarından da bahsedelim. Duvar kağıtları için yaptığınız tercih önemli. Mobilyanın renginden seçilerek fikir alınabilir. Zıt renklerin kullanılması iyi olabilir. Krem renginin sadeliğine canlı bir mavi eşlik edilmiş. Giyinme dolapları var. Çekmeceleri var. Dolap bu arada camlı ve içerisi görünüyor. İnce bir perdesi de var. Bu da iyi bir seçim olabilir.
Cibinlikli başka bir tarz karşımızda duruyor. Kız bebek odası modelleri bu modellerde olabilir. Cibinlik göze çarpmakta ısrarlı. Halının rengi mükemmel. Dolaplar süper daha ne denebilir ki hanımlar. Beşik modelinde olması ise yanlarda çekmeceler olmasını etkilememiş. Kalp şeklinde ayna makyaj masası tasarımı için harika olmuş. Tam genç kız odası. Bebek odası karışımı. Seçilen aksesuarlar harika duruyor. Göz önünde bulundurulmalı ve seçilmeli derim. Odanın boyası konusunu size bırakıyorum. Aynı olmaması daha iyi olabilir. Kalpli tutacak kısımlarını da beğendim.
Şimdide son modelimiz ile tanıştırayım sizleri. B modelde bambu modası var. Bambu o kadar yakışmış ki kendi odamın bir an böyle olmasını diledim. Dolap kısımlarının hayvan figürlü olması ayrı paravanın bambudan hazırlanması ayrı bir güzellik olmuş. Aksesuar olarak maymun oyuncakları da kullanılmış. iyi bir süsleme olmuş diyebilirim. Zürafalar ise dolap üzerinde başka süslemeler olarak kullanılmış. Sizin oluşumlarınız ve katkılarınız ile çok daha güzel dolaplar ve odalar da ortaya çıkabilir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski