Kısa Mini Abiye Modelleri

Kısa mini abiye modelleri ile karşınızdayız hanımlar. Yazın düğün ve davetlerin artması ile çoğalan elbise ihtiyacınız için size en yeni çeşitleri sunuyoruz. Bayramın geçmesinin ardından artan nikah, düğün ve davetler hepimizin dolaplarını zorlamaya başladı. Yeni elbise ihtiyacımızın doğması ile birlikte model arayışına girdik bile. En modern kısa elbiseler ve diğerlerini burada bulabileceğinizden eminim. Taze ve gündemi takip eden yazılarımızdan faydalanabilir farklı resimler ile seçimlerinizi yapabilirsiniz. Özellikle şifon ve tül olan modellerden bu sene oldukça fazla bahsedeceğimden emin olabilirsiniz. Renkleri gayet güzel ve modern. Sevimli olmaları zaten olası. Neden diye sorarsanız kısa elbiseler kabarık halleri ile oldukça sevimli görünüyorlar. Kat kat ve tül oluşu ise değerlerini farklılaştırmış. Kısacık bu sevimli modellere beraber göz atalım derim. Şimdi elbise zamanı. Elbiselerimiz için hazır mısınız hanımlar. Seçmeye ve beğenmeye adım atmanın zamanı geldi. Bakalım bu sene nasıl modeller moda imiş.
Kısa kat kat olan bu mor elbise modeli taşlı hali ile dikkatimi çekti. Pırıl pırıl olmasından kaynaklanan bu hali düğünlerde en gözde olmanızı sağlayacaktır. Omuzundaki detay ise dikkatimi çeken başka modellerden. Derin dekolteli hali ile her yerde gözde olabileceksiniz. Kat kat gelen bel kısmı ise elinizin ince görünmesi için olması gerekenlerden unutmayalım.
Minik bir hediye paketini andıran bu kısa elbise ise parti için en ideal olanlardan. Tahmin edebileceğiniz birçok renk ver bu elbisede. Şekil bakımından kısa ve yine kabarık. Kocaman renkli bir kurdeleye sahip. Ortasında ise farklı bir detaya sahip. Altta leopar deseninin lacivert tonu bulunuyor. Üstte ise pembe şeffaf bir tül ile detaylandırılmış. Parlak bu elbisede hakim olan bir detay.
Sade klasik kısa bir elbise modeli. Her düğünde ya da parti de kullanılabilecek harika bir renge sahip. Zümrüt yeşilinin en güzel hali burada. Dar ve belirgin hatlar elbiseyi almanız için bir sebep oluşturabilir bir halde. Ortasında bulunan dikdörtgen pırıltılı taşlar elbisenin en güzel detayı. Misafirlerin gözü bu detayı kaçırmayacaktır.
Belki her yerde kolay kolay giyilemeyecek elbiselerden. Derin dekoltesi ve rengi ile dikkat çekici. Özel tasarımlardan biri. Pırıltıları göz alıcı duruyor. Siyah ve altın renginin yan yana uyumunu bu tasarımda görebiliyoruz. Etek kısımlarının sade ama parlak rengi üst kısmını dengelemiş. Değişik dekoltesi göz alıcı olmuş. Çapraz bağlar ise Askılar ile uyumlu.
Mini balon eteklerin ve elbiselerin modası hala geçmedi hanımlar. Kat kat kocaman bir balonu andıran bir tasarımı hala beğenebilirsiniz. Straplez model kolay kullanılabilir. Kısa etekler ile rahat edilebilir. Renk zaten çok canlı ve parlak. Başka hiçbir detaya gerek bile yok. Bu size çok yakışabilir. Denemeye değer.
Fuşyanın en güzel tonu. Ayakkabı modeli de en sadesinden olmuş. Aynı renkte çantalar ile güzel olur. Önü kısa arkası uzun olan bu elbise ile harika olacaksınız. Fuşya ruj yeterli olur diye düşünüyorum. Tüller parça parça ve farklı. Bel kısmı kemeri  ile en parlağından. Pembe ve gümüş rengi ile güzel olmuş. Straplez bu tasarım ile çok güzel olmuş.
Tercihiniz siyah olacak ise bu sizin için diğer alternatifleriniz arasında olabilir. Deri görünümü ve yıldız deseni ile farklı olan çeşitlerden. Dar model isteyenler farklı olmak isteyenler  için bu tasarım değişik bir alternatif olabilir.
Yakası v olan bir elbise arıyorsanız kolları işlemeli sade ve gösterişli olan bu elbiseyi sizlere sunuyoruz. Kloş etekleri ile rahat bir model sergiliyor. Şık olmak isteyen hanımlara önerimiz budur. Değişik aksesuar kullanımları ile çok daha farklı ve şık oluşumlar yapabilirsiniz.
Etekleri içe doğru verev gelen bu tasarım için değişik tabirini kullanabilirim. Bu sene de bu tarz etek modası devam ediyor. Sadece elbise değil etekler için de kullanılabiliyor. Saten yaz elbiselerinde çok kullanılan bir detay oluyor.
Çok renkli saten desenli ebruli bir tasarım. Sıra sıra Pırıltılı taşları ile hareketlendirilmiş. Saten bir kumaş farklı bir şekilde üst kısımdan gelmiş ve alttan kısa bir etek modeli çıkmış. Onda yine taşlar hazırlanmış ve sıra sıra konulmuş. Mor lila mavi renklerini sevenler çok şanslılar.
Balık elbise dediğim model bu sene 2013 elbise modellerinde çok moda olanlar arasında. Rengi ile deniz kızını andırıyor ve kısa modeli ile fit bir görüntü sağlıyor. Boğazdan bağlamalı gelen bu seçime bayılacaksınız. Derin dekolteli gibi dursa da çok fazla dekolteye sahip değil.
Narçiçeği ve kırmızı arasında olan tonlarda kısa mini abiye modellerinde ön planda olanlardan. Kat kat modası 2013 yılında da devam ediyor. İnce kemer detayı ile sade şıklıklar oluşturulmuş. Günlük bir elbise olarak bile giyilebilir. Şık ayakkabı modelleri ve şık çanta modelleri ile gece kıyafeti olabilir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski