İstikbal Salon Köşe Takımları Modelleri

İstikbal Salon Köşe Takımları Modelleri ile evleriniz şenleniyor hanımlar. Yalık dekor değişiklikleri için ya da yazlıklar için en uygun modelleri seçebilirsiniz. Bir çok yerde mağazasını bulup kolay ulaşabilirsiniz. Seçimlerini bu kadar kolay yapamayacaksınız. Bu kadar çok seçenek vce model varken bu kadar çok ürün içinden seçmek biraz zor olabilir. Bu nedenle evinizin dekorunda renkler büyük önem taşır. Üstelik evinizin diğer ürünlerinin de rengi önemlidir. Bundan sonrası biraz daha kolaydır. Günümüz dekorasyonunda bolca renk seçeneği vardır. Giderek büyüyen teknoloji ise evlerimize bir çok kolaylık getirmiştir. Dekoratif olduğu kadar rahat kullanılabilir kumaşlar ise hayatımızı kolaylaştırmak için atılan en büyük adımlardır. Bu nedenle en güzel kumaşları seçerken silinebilir olması en büyük avantajlarındandır. Bu yazımızda köşe takımlarından bahsedeceğiz sizlere ağırlıklı olarak. Büyük modellerden olduğu kadar alanı dar olduğu için daha minik koltuk ya da köşe takımları almak isteyenlere de küçük köşe takımlarından bahsedeceğiz. Evinizin alanı ne kadar küçük olursa olsun mutlaka size göre olanını bulabileceksiniz diyebilirim. Şimdi bakalım hangi modelden başlıyoruz.
Modern seçenekler demiştik değil mi? Sizce en güzel modellerden biri değil mi şimdi bu beyaz İstikbal Salon Köşe Takımları Modelleri arasında olan takım. Üstelik kırmızı ile de harika görünüyor. Beyaz olan bu takım köşe modeller arasında en modernlerden. Bunu anlamamız için başlık kısımlarına bakmamız yeterli olabilir.
Kahverengi spor takım ise oldukça kullanışlı. Bazalı olması tüm eşyalarınızı ortadan kaldırmak için güzel bir seçenek. Baza havaya kalkarak yer kaplamaz e tüm dağınıklığınızı ortadan kaldırır. Üstelik çabuk kirlenmeyen bir kumaşı var. Bu değerlendirilmeli ve evinizin bir köşesinde yer edinmeli. Deri köşeleri kumaşları ile dayanıklı görünümü de var.
Beyaz ve koyu kahvenin uyumunu bu takımlarda gördük. Beyaz renk ne kadar gözümüzü alsa da  kahverenginin koyuluğu bunu dengelemiş durumdadır. Yanda bulunan sehpanın rahatlığından bahsetmeme gerek var mı? Üstelik sadece yanda değil ortada da bir sehpa bulunmaktadır. Yani köşe koltuk süsü verilse de aslında normal ikili koltuklar gibidir.
Açık kahverengiden yola çıkılmış olan bu koltuk takımı arkası biraz daha farklı bir şekilde tasarlanmış. Krem renginin alt kısımları deri kumaşlar ile dizayn edilmiş. Bu nedenle de farklı tasarımlar ortaya çıkmış. Ortada köşe şeklinde sehpa tasarlanmış ve bol yastık ilave edilmiş. Tekli koltuk özelliği de var. Ortada ise kullanılabilen başka bir sehpa var.
Siyah deri kumaşlar ile hazırlanmış. Koyu gri olan bu takım kiri kolay kolay belli etmez. Tekli koltuğu ve yastıkları ile dikkat çekiyor. Koyu renklerden hoşlananlara özel olarak tasarlanmış diyebilirim. Kare deri kumaşlar hareket kazandırmış. Sert koltukları ile dikilmiş olan kumaşlar koltukların çok daha sağlam olmasını sağlamış. Aynı renk halı ile kombin edilmiş. Fakat kahverengi sehpa seçeneği bence iyi olmamış. Beyaz ya da siya çok daha iyi olurdu.
Yan kolları tahtadan oluşmuş. Koyu kıvamda olan bu tahta kollar krem renkleri ile uyum içerisinde olmuş. Alt kısımlarda şerit şeklinde kahve deriler mevcut. Odanın diğer dekorasyon ürünleri ise oldukça dikkatli seçilmiş. Ürünlerin uyumu hemen fark ediliyor. Arkaya yatan koltuk başları ise rahatınız için düşünülmüş. Arkası demir olan bu seçenek de fena olmaz.
İstikbal Salon Köşe Takımları Modelleri içinde bu sene açık kahve tonları oldukça fazla kullanılmış. Beyaz renk ise en çok kullanılan tonlardan olmuş. Genellikle beyaz olan kısımlar deri döşenmiş. Tek koltuklar her zaman ayrı değerlendirilmelidir. Oldukça büyük olan bu tekli koltukları alırken dikkat etmelisiniz. Köşe koltukları koyduktan sonra yer kalmamış olabilir.
Tamamen değişik tasarımlardan biridir. Bembeyaz olması iç açıcıdır. Yine kahve tonlarında bir renk ile dengelenmiştir. Ayaklarınızı uzatmak için oldukça büyük bir alanı da vardır. Bol yastıklı bir modeldir. Kocaman yastıkları ile rahat edeceğinizden emin olabilirsiniz. Uzun hatta büyük bir alanınız olmalıdır.
Yuvarlak pufu ilk dikkat çeken noktalardan biridir. oldukça koyu krem tonları kullanılmıştır. Modelde yuvarlak tasarımlar ön plana çıkmıştır. Kenarında tahta sehpa vardır. koyu renkli sehpa oldukça güzel dizayn edilmiştir. Renkli yastılar ile de desteklenmiştir. İki köşesinde olan sehpa kolaylık sağlamaktadır.  Kıvrımları ile dikkat çekici bu koltuk güzel köşeli koltuk sevenlere özel.
Kenarları yine deri olmasını istediğiniz bir model varsa bunu örnek verebiliriz. Beyaz seçenek ile süet kumaşlardan tasarlanmıştır. Orta kısımda yine masa şeklinde tasarımlar vardır. Kocaman puantiyeli yastıkları ile sevimli hali dikkat çekiyor. Oturma odalarınızda kullanabileceğiniz gibi salonlarınızda da kullanabilirsiniz. Kolay dizayn edilebilir ve kolay kullanılabilir koltuklardır. Bu nedenle alışveriş listenizde yer edinebilir diye düşünüyorum. Evinizin güzel görünmesinde büyük katkıları olacaktır. Şimdiden güle güle kullanmanız dileğiyle.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski