İsim Harf Yazılı Bayan Kolye Modelleri

Doğum günü hediyesi olarak İsim Harf Yazılı Bayan Kolye Modellerinden bahsedelim dedik. Hazır düğünler davetler çoğalmışken özellikle bayanlara en değerli hediyelerden biri olarak bu tasarım kolyelerden verebilirsiniz. Önceleri çok basit şekilde başlayan bu moda dallandı budaklandı ve sadece isim yazısı olmaktan çıktı. Bu nedenle bizlerde sizlere en güzel modelleri sunmak için bu yazıyı iletelim dedik. Şimdi baktığımızda farklı şekillerde seçenekler bulabiliyoruz. Sadece isim yazılı olanlar, ikincisi taşlı olanlar üçüncüsü yanında başka aksesuarlar ya da figürlü olanlar var. Hepsinden bahsedeceğiz detaylı olarak. Şunu unutmayalım. Genellikle sipariş üzerine yazılan isim kolyeler on dört ayar olmaktadır. Rengini belirleyebilirsiniz. Dilediğiniz ayarda ve renklerde de olabilir. Bakır tonlarında olması için pembe altın diyebiliriz. Sarı olarak bildiğimiz altın ise yeşil altın olarak geçiyor kuyumcularda. Beyaz altın da aklımızda olan bir diğer seçeneklerden.
Sadece sim yazılı olanların dışında ilk resmimizde olan nedir bir bakalım kalın bir çerçeve ile isim belirgin hale gelmiş ve yazı oldukça başarılı olmuş. İsmin altı çizilmiş ve kolye çok hafif olmaktan çıkmış. Hafif zinciri ile oldukça başarılı olmuş. Sarı altın ise bildiğimiz klasik altın renginde.
Yusufçuk böceğinin yanında harika ve zarif bir yaz isteyenlere özel. Tabi diğer figürlerden de olabiliri tabi. Seçim sizin diyebilirim.  Çok uzun bir isiminiz yoksa daha şık olabilir. Hediyelerin en şıklarından birini sunmak isterseniz çok güzel bir seçim hanımlar. Sizlerde bunu biliyorsunuz.
Dilerseniz isim yerine anne baba gibi terimlerde kullanabilirsiniz. Taşlı olan bu örnek anneniz için alınabilecek güzel bir hediye olabilir. Size de böyle bir hediye gelebilir. Unutmadan eklenen taşlar farklı bir model oluşmasına sebep olmuş. Beğenimi kazandı.
Zincirli kısa bir isim. Zarif duruşlu, güzel ve bakır renkli.  İsteyenler başta dediğim gibi renklerinde oynama yapabilirler. İsminiz uzunsa bunu düşünmenize gerek yok. Fiyat yönünden ayarlamalar yapılabilir. Yapılabildiğinden fiyatlarda da çok fazla yükselme olmaz.
Beyaz altında diğer seçenekler arasında. Gümüş gibi algılanma ihtimali olsa da parlak ve ışıltılı oluşu göz alıcı olmasına sebep.  İsminizi bu tasarımlarda ya da renklerde seçebilirsiniz. Hanımlar isterseniz birkaç farklı tonlarda da hazırlatabilirsiniz. Bir kaç gün içinde hazırlanabilir.
Sadece harf olarak da hazırlatabilir ve sevdiklerinize armağan edebiliriniz. Taşlı seçenekler ayrı bir kategoride yer alıyor. Tek harf dolgulu olursa çok da güzel duruyor. Pırıl pırl ışıl ışıl bir kolye. Zincir uzunluğunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Kuyruklu yıldız gibi fakat ucunda kalp var. İsminizde yazılı. Daha ne olsun. Şık olduğunu düşünüyorum. Hem değerli hem de basit durmuyor. Üstelik ağır olmadığından özellikle yaz aylarında üzerinizde yük olmuyor.
Daha iri taşlardan bir model de seçebilirsiniz. Hatta bazı kuyumcularda istediğiniz şekli çizip hazırlayabilirsiniz. Taş eklettirebilir renk değiştirebilirsiniz. Bir halka ile birbirine bağlanan uç şıklığınıza şıklık katacaktır. Hatta iki harfi de yan yana hazırlattırabilirsiniz.
Eğer sadece harflerden hoşlanıyorsanız sizin ve sevdiklerinizin baş harflerini bir kanat üzerine yazdırın. Melek kanatları üzerine hazırlanmış bu model ne kadar güzel değil mi ? hanımlar. Taşlar ile çok çok şirin bir tasarım oluşturulmuş.
Eğer isminizde noktalı bir harf varsa nokta kısmını taşlardan oluşturabilirsiniz. Pırıltı minik olur ama fark edilir Unutmayın minik ışıklar dikkat çeker. Eğer noktalı bir harf yoksa isminizde er hangi bir yerine yine taş taktırabilirsiniz. Unutmayın.
Sevdiğiniz bayanın sevgilinizin ismi melissa ise işte bu isim yazılı kolye tam size göre demektir. Bu kolyenin diğer kolyelerden farklı olan özelliklerinden en önemlisi altın kaplama olması ve yazılış olarak da yaldızlı el yazısı ile yazılmasıdır. Ayrıca noktalı harfi i olması nokta yerine pırlanta taş kullanılması kolyemize ayrı bir zerafet ve güzellik sağlamaktadır. Sevginizi ölümsüzleştirmek ve sevdiğiniz kişinin boynynda bu kolyeyi görmek isterseniz sevdiğiniz bayana sevgililer günü veya nişan hediyesi olarak da alabilirsiniz.
Dediğim gibi kalp desenlerinden yararlanabilirsiniz. Bir kalbi ortada birleştirmesinden farklı bir model ortaya çıkmış. Beyaz ve her detaya uygun. Her giysi ile kullanılabilir. Zincirini kısa tutarsanız boğazınıza daha yakın olur ve farklı bir görünüm oluşturabilir.
Doldu harf diyorum ben bunlara. Taş dolu model seçeneklerinden biri. İri bir baş harf ve oldukça başarılı çizilmiş ve hazırlanmış. Daha çok dikkat çeksin isterseniz size uygun bu modeli isteyebilirsiniz.

1 Yorumlar

Daha yeni Daha eski