Gelin Saçı, Gelin Başı Modelleri

Gelin Saçı, Gelin Başı Modelleri arasında akalım bu sene hangi modeller girmiş ya da önümüzde ki dönemlerde neler olacakmış. Özellikle straplez gelinlikler ile uyumlu saçlar topuz modelleridir. Topuz modelleri dağınık topuz, sıkı topuz, donut topuz gibi modellere ayrılıyor. Bunlar arasından düğünden önce hangisini istediğinize karar vermelisiniz. Kuaföre önceden giderseniz yüzünüze ve gelinliğinize hangi modelin yakışacağını bulabilirsiniz. Dağınık topular bu sene oldukça moda oldu. Özellikle doğal duran bu saçlar yapaylıktan uzak ve oldukça güzel. İçinde taze çiçekler ekleyerek doğallıktan yana tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. İsterseniz sıkı bir topuz ile havada kocaman bir duvak hazırlatabilirsiniz. Haydi bakalım gelinlik için saç seçme zamanı. Aslında gelin değilsiniz ve saç modeli arıyorsunuz abiyeler için. İşte u saçlardan birini kendinize uygulatabilirsiniz. Değişik toklar, çiçekler taçlar sizlere yardımcı olan en büyük aksesuarlardandır. Gösterişli modellerde seçebilirsiniz, sade olanları da seçebilirsiniz. Takabileceğiniz kolye ve küpeler ile de uyum içinde olabilir. Toklarınızı da bu derece de uyumlu seçmelisiniz.
İşte bahsettiğim doğal modellerindendir. Kırmızı olanlarından seçilmiş burada. İki aynı ton ve büyüklükte olan bu çiçekler hafif ve zarif bir inci ile süslenmiştir. Straplez kullanım isteyenler için oldukça modern. Doğallıktan yana olmasını isterseniz seçiminizi bu yönde kullanabilirsiniz. Kırmızı favoriniz ise gülleri seviyor iseniz sizin de bu resme bir bakmanız gerekir.
Buradaki model de ise duvak aşağıdan takılmış. Alttan dalgalanan saçlar hafif toplanmış ve bir taç ile tamamlanmış. Bol makyaj düğün gününün olmazıdır genellikle. O gün en güzel olma yolundasınızdır. Saçlarınız ise sizi en güzel göstereceklerden biridir. Bu nedenle seçimlerimizi istediğinize göre yapın derim. şimdiden söyleyelim. Koyu renklerde iyi durabilecek modellerdendir.
Sımsıkı kocaman bir topuz. Saçlar arkadan toplanmış. Arkadan kocaman bir topuz halini almış ve duvak arkadan tutturulmuş. Ortadan ikiye ayrılan saçlar ise önden çok hoş olmuş. Taç ile tamamlanan bu model makyajı ön plana çıkaranlardan olmuş. Sıkı sıkıya toplanan saçlar sizin güzelliğinizi de en gözde şekilde ortaya koymuş olur. Bu saç tasarımı da oldukça eski modellerden ama en çok seçilen Gelin Saçı, Gelin Başı Modelleri içinde bulunuyor.
Yine ortadan ikiye ayrılan salar ve yine önden arkaya doğru giden saç modeli. Siya saç olarak kullanılmış. Sarı modellerde de çok tercih ediliyor. Önden ayrılan taranmış ve sprey sıkılmış saçlar arkadan oldukça bombelenmiş. Arkadan bombelenen saçlar dalgalı dalgalı olarak alta doğru salınmış. Önden taç ile sabitlenmiş. Gayet de hoş olmuş. Saçınız çoksa bu seçeneği tercih edebileceğinizi düşünüyorum. Bunun dışında postiş kullanımları da arttığından seçilebilir ve kullanılabilir saçlar arasında.
Çok doğal ve çok sade. Sadece saç için ayrı bir aksesuar kullanılmış. Işıltılı olan bu aksesuar yandan taçla sabitlenmiş ve çok çok şık olmuş. Sarı saçta oldukça yumuşak durmuş. Sadece dağınık olarak toplanan saç alttan toplanmış. Önden de küçük bir tutam çıkarılmış. Gelinlik ile uyumlu olan bu model çok da tercih edilmiş. Modern görünümde olan bu saçı sizlerde kendinizde görmek isterseniz iste burada yer alıyor.
Oldukça gösterişli olan bu model ise yine taçlar ile süslenmiş. Gerek postiş gerek kendi saçlarınızı kullanın dalgalı model sizi oldukça romantik gösterecektir. Arkadan kocaman bir bombe yapılan duvak pırıltılı. Çok gösterişli makyaj ise ayrı bir güzellik katmış modele. O zaman hanımlar daha gösterişli saçlar istiyorsak açık ve kabarık olanlarını seçin derim.
İşte burada kullanılan postişler oldukça farklı ve gösterişli olmuş. Kendi saçının arkasına uç kısmına sarı tonlarda kullanılan dalgalı ekler saçı olduğundan da özel göstermiş. Bu tarz bir seçenek de aklınızda olsun derim. Bol desenli duvak çiçekli süsü ile farklı duruyor. Düğününüzde en güzel siz olacaksınız. Bakımlı farklı ve güzel gelin olmak isterseniz, model seçeneklerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Gelin Saçı, Gelin Başı Modelleri için aşağıdaki resimleri takip ediniz hanımlar.
Kocaman ışıltılı bir tacınız varsa sade bir modeli böyle hazırlatabilirsiniz. Yukarıya doğru uzanan bu taç modeli büyük ve şık bir topuz ile harmanlanmış. Önden ayrımı var ve şıklık oluşturmuş. Kocaman bir gülümseme ile de tamamlanmış gördüğünüz üzere. Duvak alttan bağlanmış, gelinlik ise oldukça ışıltılı.
Açık ve sade saçlardan hoşlananlar için bu sadelikte bir model harika. Hafif dalgalı olan saç modeli taç gibi işlemeli aksesuarlar ile süslenmiş. Sadece hareketi bu aksesuar sağlanmış. Birbirine geçmiş halka gibi duran ve önden hafif sarkan bu taç sizce de hoş olmamış mı? Neden olmasın.
Önden ayrılmış uzun ve dalgalı saçlarınıza en güzel uyabilecek modellerden biri var şimdi karşınızda. Büyük bir çiçek ile çok şık olmuş değil mi? Gösterişli ve ışıltılı saçlar için seçebileceğiniz örneklerden. Gelin Saçı, Gelin Başı Modelleri arasında değerlendirilmesi gereken bir saç tasarımı diyebilirim. Bakılım en güzel model bu resimlerin arasında mı?

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski