Gelin Ayakkabıları Modelleri

Ayakkabı seçimi nemlidir fakat gelin ayakkabısı seçimi en önemlisidir. Bu nedenle en çok buna dikkat etmemiz gerekir. O en önem verdiğimiz bu günde eğer ayaklarımız rahat etmez ise tüm günümüz zehir olabilir. Ayakkabı seçiminde gelin ayakkabıları modelleri ise söz konusu olan modelden önce ayaklarımızın rahatlığıdır. Ayaklarınız ne kadar rahat ise o kadar özgürsünüzdür. Birbirinden güzel modeller için hazırsanız beyaz, krem ve kırık beyaz renkleri ile en güzel modeller karşınızda. Özellikle platform topuklular moda. Platform topuklu istemeyenlere dolgu topuklu modeller, onları da isteyenlere daha düşük topuklular topuzsuz modeller ise babet olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle beyaz renk tercih edilse de renk değişimleri karşımıza çıkmıyor değil. Örneğin mor renkli bir ayakkabı görürseniz şaşırmayın.
Gelinliklerin arkasında olan düğmeler şimdi ayakkabılarda. Takım olmasını istiyorsanız size önerimiz bu yönde olacaktır. Topuklu ve dantelli olan bu tasarım size uygun olabilir. Önü kapalı burun ve kullanımı oldukça rahat olacaktır. Beyaz renkli u tasarımdan edinmek isteyebilirsiniz.
Topuklu ve yanları açık olan başka bir tasarımla beraberiz. Saten görünümlü parlak olan bu ayakkabılar çok uzun olmak istemeyen hanımlara özel. Ayaklarım hava alsın diyenler bunu seçebilirler. En uygun seçimler arasında olacaktır.
Su yeşili tonlarında gibi görünen bu ayakkabılar oldukça şeker. Değişik tasarıma sahipler. Puantiyeli görünümü ile ayakkabı formuna yenilikler katıyorlar. Kurdeleli parlak tasarım isteyenlere özel hazırlanabiliyor. Beyaz rengi de güzel olabilir diye düşünüyorum. Minik noktaları çok özel hazırlanmış.
Yanlarında gül olan seçeneklerde mevcut. Sade görünüm yine ön planda olsa da oldukça havalı duruyor. Sadece gelin ayakkabısı olarak değil günlük kullanımlarda da giyebileceğiniz tarda. Beyaz elbiseler bu yaz üzerinizden eksik olmayacak. Özellikle beyaz tasarımlar ile iyi duran bu ayakkabılar parlak sevenlere özel.
Daha çok günlük kullanıma uygun gibi dursa da bu ayakkabı yaz trendleri ve gelin ayakkabıları arasında. Şeritler halinde gelmiş ve topukların arkasında kırmızı detaylandırılmış. Kırmızı detayı ile ilginç bir görünüme sahip.
Yan tarafları tamamen gül olan sıralı halde gelen bu model biraz daha gösterişe sevenlere özel. Uzun topukları ile Arkası açık olan ayakkabı topuklarınızı ortaya çıkarıyor. Bu ayakkabıda bakımlı ayaklara ve topuklara sahip olmalısınız. Renk biraz kırık beyaz olduğundan bir çok model elbise ile giyebilirsiniz. Kullanımınız geniş ve seçenekli olur.
Platform topuklu fakat gizli platform olduğundan dıştan bakıldığında normal uzunlukta topuk havası veriyor. Bu nedenle de kolaylıkla giyilebiliyor. Hem uzun gelin olabiliyorsunuz hem de ayaklarınız rahat ediyor. Sadece üzeri taşlı olan bu tasarım bana göre çok güzel ve yeterli. Diğer gece elbiseleri ile rahatça kullanılabiliyor. Minik taşları gece içinde uygun olmasını sağlamış.
Tamamen açıkta bırakan bu ayakkabı sadece ayağı bilek kısmından bağlıyor. Ayaklarınız özgür. Burada yine bakımlı ayaklar devreye giriyor. Bakımlı ayaklara sahipseniz ve ben oldukça topuklu ayakkabılardan hoşlanırım derseniz işte bu tasarımı size tavsiye ediyorum.  Gri kemerli olan beyaz ayakkabı gelinlikler içinde uygun.
Minik dantelli ve güllü hatta incili. Çok şeker. Mini mini bir duruşu olduğundan sade ayakkabı isteyenler için. Önü az bir açıklığa sahip. Parmaklarınız hava alır fakat çok görünmez.  Zarif gelinlere özel. Duruşu da harika. En beğendim. Sanırım sizlere de uygundur. Bu gelin ayakkabıları modelleri uzun görünmek isteyen bayanlara göre.
Daha az topuklu olsun ben rahat edeyim diyenler ise işte bu son modelden yararlanmalılar. Bol incili beyaz taşlı olan bu tasarımlar yanlardan minik fiyonklar ile süslenmiş. Beyaz minik fiyonklar yanlarda değişik bir hava katmış. Hem sade hem de taşlı ve incili. Bu tasarımda süslü hanımlara özel hazırlanmış.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski