Brillant Tül Perde Modelleri

Brillant Tül Perde Modelleri bugün yazımızın konusu. Bir bayramı atlatmış olabiliriz fakat diğer bayramı daha farklı geçirebiliriz. Mesele ve dekorumuzda değişiklikler yaparak bayramı karşılayabilir, sonbaharı yeni modeller ile geçirebiliriz. Özellikle tül perdelerde ki değişim size ve evinize iyi gelebilir. Minik farklılıklar bile oldukça değişik gelebilir gözünüze. Evinizin renklerine uyan bu tül perdeler yeni modelleri ile biraz daha farklı. Eskiden beyaz klasik düz perdelerimiz vardı. Şimdi bu tamamen değişti. Renkli ve daha ince tüller geldi. Sanki daha modern ve daha desenli gibi. Danteli andıran bu modeller görülmeye değer. Brillant Tül Perde Modelleri arasından seçtiklerimiz sisinle. Bakalım bu tasarımlar evinizin hangi köşesinde renk bulacaklar.
Kırmızı kalın perdeler ile renklendirilen tüller desenli halleri ile ilgimizi çekiyor. Gül desenli olmaları Biraz abartılı gibi olsa da kırmızıyı ve gülü sevenler için çok özel. Hazırlanan tül perdeler evlerinizde uçuş uçuş olacaklar. Koltuklarınızla ve halılarınızla uyumlu olması ev güzelliğinize güzellik katacaktır. Aramızda kalsın komşularınız buna bayılacaktır.
Bu modelde bir öncekinin tam tersi oldukça sade bir model. Bunda mobilya renginin ne olduğu çok önemli değil çünkü tüm renkler ve desenlerle uyum sağlayabilir. Kendinden desenli dediğimiz bir model olabilir. Yerlere kadar upuzun ve düz.
Brillant Tül Perde Modelleri arasında olan bu koyu renkler de çok fazla tercih edilebiliyor. Gösterişli ve şaşalı. Kalın perdeler bordo renklerde arasındaki tül perde az desenli ve bordo tonlarda. Üzerinde bulunan altın renkli fon ise tüm bu renk yoğunluğunu azaltmak için hazırlanmış.
Toz pembe fonlar evinizi aydınlık gösterir. Tercih edebileceğim tonlar arasında yer almaktadır. Üstte kullanılan fonlardan kullanmayı çok seçmiyorum. Özellikle yanlardakiler daha çok beğenimi topluyor. Kalın perdelerde yanlarda olan fonlar süs niyetine de kullanılabilir güneşlik olarak da kullanılabilir.
Çocuk odaları ya da oturma odaları için çok uygun bir renk olarak görülüyor. Fıstık yeşili olan fonlara uyumlu tül perdeler içinde küçük desenleri barındırıyor. Arada kırmızı minik desenlerde var. Çiçeklerin harika görünümü sarsın evinizi. Yıkayın ve kullanın.
Bu da kahverengi koltuklara ya da tv ünitesine uygun bir tül perde olabilir. Brillant Tül Perde Modelleri arasında en sade olanlardan. Çok desenleri olmayan koyu renkli bir fonu olan seçenek. Uçları desenli. Sanki altın renklerinde işlemelerde kullanılmış. Yere kadar uzanan bu tül perde modeli aslında yarım pencereler içinde olabilir. Daha kısa bir şekilde kullanabilirsiniz.
Açık sütlü kahve diyebileceğimiz bir fon var önünde. Tüller büyük açık renkli yaprak deseninde bir şekle sahip. Çok belirgin değil. İster salonda kullanın ister diğer odalarınızda. Sadelikten hoşlananlar için ideal. Evinizdeki dekorasyonu yenilemeye perdelerden başlayın derim. Harika oluyor.
Doğanın tonlarını evlerimize taşımız Brillant Tül Perde Modelleri. Mor ve lila tonları kullanılabilecek en güzellerinden renkler bence. Tül perde minik doğa desenli. Çiçekli dallı görüntüsü ile dikkatimizi çekiyor. Çocuk odaları için düşündüm. Renkli ve ilgi çekici.
Saten fonlar ile süslenmiş ve pembe renkli bu tül perde harika. Kısa kullanılabiliyor ve istenirse uzayabiliyor. Kolay kullanımı var. Bazen çıkarması ve takması zor olsa da bu güzellik için değer. Tamamı dantel görüntüsünde ve fırfırlı gibi. Çok beğendim.
Siyah ve gri tonlar hakim bu tüllerde. İkiye ayrılabiliyor ve manzaranızı engellemiyor. Güneş içeriye rahat göz kırpabilir. Gri siyah ve beyaz uyumu her yerde güzel. Kullanılabilir. Toz kir belli etmez. Modern perdeler için Brillanta göz atın derim.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski