Bellona Oturma Grupları Modelleri

Bellona Oturma Grupları Modelleri hakkında bahsedelim dedim bu arada. Neden mi çünkü yenilenme mevsimi geldi. Yenilenme derken aslında hem evlerimizde yenilenme hem de kendimizde yenilenme demeliyiz. Kendi bedenimizde hatta ruhumuzda olan yenilenmeden sonra bahsedeceğiz. Bugün evlerimizde ve odalarımızda olan yeniliklerden söz edelim dedim. Odanın havasının bile değişmesi bizlerin üzerinde bu kadar etkisi varsa oturma grublarında olan değişiklikle nasıl da göze çarpar. Bir de zevkimize göre ise değmeyin keyfimize. Üstelik belirli dönemlerde olan kampanyalardan yararlanmak da var işin içinde. Bu nedenle de hemen kampanyaları araştırmanızda yarar var. İşinizi kolaylaştıralım dedik ve bu yazımızı hazırladık. Nasıl bir model istediğinize karar veremedik ve bu neden le de farklı tasarımlardan oluşan resimlerden hazırladık. Çekyatlı olanlarını alırsanız çok daha avantajlı olacağınızdan emin olabilirsiniz. renk seçenekleri bazı gruplarda değişebilir. İstediğiniz kumaşa ve renge göre karar verebilirsiniz. Evinizin kurulu bir düzeni varsa koltuklarınızı ona göre seçmekte yarar var hanımlar.
Bu derili görümlerden hoşlananlara özel tasarımlarından. İki tekli iki de çiftli koltukları var. Büyük ihtimalle yatak olabiliyor. Kahverengili olan bu takımlardan hoşlananlar için özel. Dikişli yan kısımları var ve görünüm olarak bölmelere ayrılmış. Taşlı modellerden biri. Şık görünmesini sağlamış. İsteyenler vardır mutlaka ama hemen karar vermeyin derim. Diğer modellerimize de bir bakın. Nasıl satıcı gibi oldum değil mi?
Bu modelde siyaha yakın tonlarda hazırlanmış. Kahve ve siyah arasında kalanlardansanız yapmanız gereken böyle bir ara ton seçmeniz. Bellona Oturma Grupları Modelleri içinde olan çeşitlerden biri. Yine iki tekli koltuğu var. Bir ikili koltuğu var bir de üçlüsü var. Oldukça rahat görünüyor değil mi. Kumaşları farklı kolay kolay kirlenmez olarak düşünüyorum gerçi krem renkli ama!
İşte açık tonlarda bir salon daha. Benim tarzımda. En azından renklerimde diyebiliriz. Koltukların üst kısımları yuvarlak dizayn edilmiş fark ettiniz değil mi? Ev hatlarını yumuşatan bir dekor olmuş . Bu da bir ayrıcalık katmış dekorasyon işine. Tahta ayak kısımları ve bu ayak kısımları ile ilgili desenler ve renkler seçilmiş.
Demir ayalar kullanılmış bu koltuklarda da . Fıstık yeşilinin en canlı tonu hayat vermiş. Koltuk kenarları da farklı tasarlanmış. Bu durumda hem varmış hem de yokmuş gibi olmuş. Kol kısımları bazı modellerde gizlenmiş. Sanırım tekerlekleri ile destek sağlanmış. Üşlü ve ikili koltukları ile dikkat çekiyor model.
Krem ve çizgili kumaşlardan bir. Kesinlikle koyu tonlar düşünülmüş. Benin tarzımda bir model değil ama seveni çok. Bu tarz mobilyalar bana ofis mobilyalarıymış gibi geliyor. Bu nedenle açık renkleri seçebilirim. Ortada sehpa sevenlerde model de kullanılan tasarımı ya da başka tasarımları seçebilirler. Şimdiden heyecanlandınız değil mi hanımlar.
Daha kalın ve daha koyu çizgilerden hazırlanan bu model de benim seçimlerimden. Sizlere en güzel modelleri sunmakla görevlendirdim kendimi. Umarım zevkli seçimler yapabilmişiszdir. Krem tonları evlerde beyaz kadar hatta daha fazla seçilen renklerden. Bu sebeple de koyu deri modellerle birlikte kullanılmış. Kadifemsi kumaşlar ile hazırlanmış. Desenli küçük yastıklar ise modelin hareketlenmesini sağlamış. Deriden oluşan sehpa ise harika olabilir. Kullanımı kolay ama birşeyleri çarpmasanız daha iyi olur gibi.
Daha önceki modellerden diyebilirim. Bu sene geriye dönüş var dersek bu renkler belki ilginizi çekebilir. Çizgili sarı kumaşlar tarzınızı yansıtılıyorsa hemen düşünülmeli derim. Tahta parçalar koyu renklerden oluşmuş ama güzel. Oyma gibi duruyor. Farklı bir havası var. Uzun tahta kısımlar hareketlilik kazandırmış. İkili tekli ve üçlü olanlarından hepsini salonunuzda görmek istemez misiniz?
Tamamen siyah deriden oluşan bu takım sizlere oldukça koyu gelebilir. Evinizde bulunan diğer aksesuarlarınızı da açık tonlarda kullanmanızı yeterince iyi bir dekor oluşturmanıza olanak sağlayabilir. Krem tonlarda kullanılan halı ya da resim çerçeveleri açık tonlar ile uyum sağlanabilir. Yarı deri yarı kumaş olan arka yastıklar minik yastıklar ile bütün halinde. Yumuşacık ve harika duruyor. Deri kumaşları ile değişik kullanımlar sağlanmış olmalı. Hemen koltukların ve evin havasını değiştirmesinden belli değil mi? Yarısı cam olan sehpa ise ortaca çok şık görünüyor. İki adet tek koltuk, bir adet ikili bir adet ise üçlü koltuk var. Klasik Bellona Oturma Grupları Modelleri içine girmeyi başarmış olmalı.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski