Bahçe Aydınlatmaları Modelleri

Bahçeniz mi var ne mutlu size. Bu dönemde bahçeli evleri olanları çok şanslı görüyorum. Bu da ne deme oluyor. Birbirinden güzel bahçe malzemeleri ile bahçenizi en iyi şekilde dekore etmek. Tadını çıkarabileceğimiz yaz aylarının tadına daha fazla varmak için aydınlatma ürünlerinden bahsedebiliriz. Birbirinden güzel ürünlerden yararlanmak için yapmanız gereken öncelikle sizler için hazırladığımız bölümlere bakmanız. Led ışık ile aydınlatılmış olan bahçelere hayran kalabilirsiniz. Üstelik de birbirinden farklı tonlarda ki renkleri ile canlı cıvıl cıvıl birçok seçeneğinizin olduğunu da unutmayın. Masalarınızda otururken gördüğünüz bu tasarımlar çok hoşunuza gidecektir. Merak ettiniz bile değil m? Aslında birçoğumuzun aklına gelmiştir belki de renkli olsa değişebilse ne güzel olurdu diye düşünebilirsiniz. Ama bunu uygulamaya koymaktır önemli olan. Bu nedenle bu güzel ürünlerden eğer bahçeleriniz varsa değerlendirmelisiniz. Oldukça başarılı buldum. Üstelik birden fazla çeşidi var. Saksı şeklinde olanlar favorim. Kocaman dev misali çiçekler için çok uygun buldum.
Minik tenekeler burada dile gelmiş olmalı ki o kadar olsun. Şekilli şemalli olmuşlar içine de bir lamba üzerine de bir ip yerleştirmişler en güzelinden Bahçe Aydınlatmaları Modelleri halini almış. İşte durum böyle olunca bir uçtan bir uca en güzel modeller içine girivermişler. Haydi bakalım o zaman bu tasarımları beğendiğimizi belirtelim. Aslında sokak arasında yapılan kına gecelerinin kır düğünlerine çevrilmiş halidir. Uzun uzun metrelerce olabilir. Kısa alanlarda da üst seviyelerde kullanılabilir.
Yere saplanan çimlere ya da toprağa sabitlenen bu aydınlatmalar günümüzde en fazla kullanılmakta olan ürünlerdendir. Sağ ve sol kenarlara yerleştirilen bu ürünler beyaz olmaktadır. Altta sabit olan sopa gibi ayak ksımları bulunmaktadır. Bu da kolayca yere takılmasını sağlanmaktadır. Genellikle beyaz tonlarda olan tasarım için küçük ama aydınlatan parçalar diyebiliriz. Bu resimde masadan yere göğe kadar her yerde Bahçe Aydınlatmaları Modelleri var. Bir daha dikkatle bakın bakalım neler göreceksiniz.
Doğayla iç içe olan aydınlatmalar lale şeklindedir. Bu beyaz aydınlatmalar oldukça uzun ve modern durur. Modernliğin en güzel göstergelerinden biri sadece de bahçelerde değil her alanda çok rahatça kullanılabilir. Oturma alanlarından yerde duran en minik ürüne kadar tüm detaylarda kullanılabilir. Memnun kalacağınızı düşünüyorum hanımlar. Genellikle düğün salonlarında, cafelerde ya da restoranlarda görebilirsiniz.
Özellikle otel tarzında yerler de de çok kullanışlı olabilirler. İç tasarımlarda olduğu gibi dış tasarımlarda da başarılı dururlar. Çimlerin üzerinde yeşilin harika dokusu ile ışığın süper bir uyumu var. Sarı olanı da var beyaz olanı da. Saksılarda genellikle tüm kısımlarda bulunuyor. Sadece alt kısımlar da kullanılan modelleri de var. Oldukça renkli kullanımlar içinde uygun olmaktadır. Kara, yuvarlak, uzun ve değişik şekillerde olabilir. Burada saksı şeklinde ve kare şeklinde kullanılabilir. Çiçek desenli ya da çiçek benzeri olanları da vardır.
Evleriniz de de kolay uygulayabileceğiniz dekorasyon ürünlerinden sayabiliriz. Uzun ve değişik şekillerde olanlar ayrı bir hava katmaktadır. Alanınıza göre büyüklüklerini ve şekillerini ayarlamanız mümkündür. Birden fazla çeşitlerini bulabilirsiniz. Büyük ve küçük seçenekler sizin için olabilir buna siz karar vereceksiniz. Yere sabitlediğini ya da kablo ile yukarıya asabileceğiniz çeşitleri de bulunmaktadır. Mesela bura da arada bulunan taşların arasında şekilli olarak sıralanmış durumdalar. Burasıda artık sizin oluşturacağınız modeller ile ilgili. Zevkinizi buna göre ayarlayın ve tadını çıkarın. Gece görüntüsü harika olacaktır. Gece harika olduğu kadar gündüz de mükemmel görünecektir.
Kırmızı mavi ve yeşil mantarları sevdiniz mi? Özellikle çocukların ilgisini çeken bu mantarlar en güzel halleri ile sizleri bekliyor. İster balkonuz da ister bahçelerinizde isterseniz de mekanlarınızda kullanın. Sevimli duracaklarından eminim. Siz beğenmiş olmalısınız. Bu üçlüyü tamamladığınızda çok şeker görünüyorlar. Dekorasyon amacı ile kullanılan bu tarz ürünler için değişik kullanımlar yapabilirsiniz.
Kocaman bir saksı düşünün. Dev gibi. Kollarınızı açın ve kollarınızın saramayacağı kadar büyük olan bir Bahçe Aydınlatmaları Modelleri içinde yer alan bir çeşit düşünün. Üstelik saksı olarak kullanılabildiğini hayal edin. Üzerinde renk renk çiçekler ne kadar da güzel olurdu. İstediğiniz zaman bu tarz tasarımlara sahip olabileceğinizi unutmayın hanımlar. Beğendiniz mi sizde benim gibi.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski