Zımbalı Bayan Ayakkabı Modelleri

Bayan ayakkabılarında görmek istediğiniz şıklık olsun rahatlık olsun en iyi şekilde sizlere sunabilecek tarzları zımbalı bayan ayakkabı modelleri oluşturacaktır. Bunların zımbalar ile mükemmel hale getirilmesinin yanı sıra seçilen tarzların da  her bayana hitap etmesi her sezonda bu stillerin hazırlanmasına neden olmaktadır.  Genellikle zımbalı ayakkabılar özel günlerin adeta ayakkabısı haline gelmesinden dolayı hem ayaklarınıza ve size şıklığı sunabileceği gibi en özel tasarımlar içerisinde muhteşemliği yakalamanıza yardımcı olacaktır.  Yeni sezon da ayakkabıların biraz da olsa şekilleri ve stilleri  değiştirilmeye çalışılmıştır. Örneğin sivri burun ayakkabı tarzları gün geçtikçe trend olmayı başarmış ve artık her bayanın ayağında sıkça görmemizi sağlamıştır. Ayrıca bunların yanı sıra bu ayakkabılara topukların da eklenmesi sebebi ile daha gözde ve eşsiz güzellikler de modeller yaratılmasına neden olmuştur.  Bazı tasarımlar sadece renk renk zımbalar kullanılarak tamamlanmış ve bazı modeller de  ise zımbalar ile birlikte farklı ayakkabı aksesuarları ile modele son verilmiştir. Örnek olarak ise aksesuarlardan zincirleri , ayakkabıya özel aksesuarları yani bu zımbalı ayakkabılara özellikler kazandıracak niteliklerde ilave edilmesine olanak sağlanmıştır.  Ayrıca bu tarz modellerin genellikle  abiye elbiseler ile sıkça tercih edilmesinden dolayı seçilen renklerin zengin bir katalogtan olmasına dikkat  edilerek özen ile yapılmaya çalışılmıştır. Çünkü seçilen abiyelerin daha mükemmel görünmesi için mutlaka tercih edilen ayakkabının da  aynı renklerden veya uyumu sağlayacak renk tonundan olması gerektiği için her renkten bulmanıza olanak sağlayacaktır.   Ama  bahar da ve yaz aylarında da genel de günlük olarak seçim yapmakta olduğunuz babetlere de gayet hoş görünümler kazandırmak amacı ile babetlerin üzerine zımbalar ilave edilmiştir.  Böylece hem babetlere zenginlik kazandırmayı başarmışlar hem de farklı bir tarz olarak sunmayı ihmal etmemişlerdir.  Topuklarda da her topuk kullanılmaya çalışılmıştır.  Mesela ince topuklar her daim bu model de yer almış olmakla beraber kalın , platform , dolgu topuklar ile çok mükemmel stiller yaratılmıştır. Bunların yanı sıra bilekten bağlamalı ayakkabılarda da kolayca eklenmesi sonucunda en trend ayakkabı tarzlarında kullanılmıştır.  Ayrıca zımbalar kullanılarak elde edilen kıyafetler de olduğu gibi çantalarda ve bir çok aksesuarlarda kullanıldığı için her zaman modasını sürdürecek modeller şeklinde karşınıza gelecektir.  Artık sizler de bu moda akımından geri, kalmamak adına seçme şansınızı kullanmalısınız.
Kırmızı ve siyah renkler her zaman en vazgeçilmez tonlardan olması sonucu seçim yapılacak olan kıyafetlerin de bu renklerden olmasını düşlersiniz.  Nedeni ise bunlar sayesinde en gözde olacağınız gibi renklerin mükemmellikleri sizlerin üzerin de yansıtılacağı için farklı renk tercih etmemeye çalışacaksınız.  Bu zımbalı bayan ayakkabı modellerinde ise bu iki renge yer verilmiş ve ayakkabıların üzeri zımbalar ile gösterişli görünmesini sağlamıştır. Ayrıca kırmızı model de  ön kısmına fiyonk yapılmış ve zımbalar ile süslenmesi sağlanmıştır. Siyah zımbalı ayakkabı ise önü açık arkası kapalı tarzdan oluşmaktadır. 
Sivri burun ayakkabı modelleri son zamanların en trend ayakkabı tarzlarını oluşturmasından dolayı bu zımbalı ayakkabılara da bu stil uygulanmaya çalışılmıştır.  Sütlü kahve ve siyah renkler ile yine her zaman ki şıklığı ayaklarınıza sunma fırsatını yakalayacağınıza emin olabilirsiniz. Önü ve  arkası kapalı olarak hazırlanan ve tarz olarak ise abiye ayakkabı olarak göreceğiniz şekilde tamamlanmıştır. Sadeliğini bozmadan ve şıklığı da  sergilemesi sonucunda her daim ayağınız adına seçebileceksiniz. 
Siyah renk her zaman hanımların öncelik tanıdığı renklerden birisi olmaktadır. Çünkü siyah renkten oluşan bir ayakkabıyı hemen hemen her kıyafet ile uyum içerisinde göstermeyi başarabilme olanağına sahip olacaksınız. Bu modeller de ise yine siyah renk kullanılması sonucunda değişik stillerden oluşması düşünülmüştür. İnce topuk kullanılan tarzda kapalı bir tarz elde edilmiş ve üzeri çivi zımbalar ile süslenmiştir. Kalın topuklu model de ise bilekten bağlamalı ve kalın kayış bağlama tarzında modele son verilmiştir. 
Açık tonlardan oluşan renkler ile dizayn edilmeye çalışılmıştır. Böylece biraz daha yaza özgü zımbalardan oluşan ayakkabı  şeklinde sizlere  sunulmaya çalışılmıştır. İki fark renk kullanılsa da stil olarak aynı tasarım uygulanmıştır. Krem ve hardal tonları seçilmiş ve ilave edilmek istenen zımbalar ayakkabının arka kısmına ve ön kısımda yerleştirilmiştir.  Bu şekilde hazırlanması sebebi ile de ince topukların kullanılması doğru bir karar olmaktadır.  Abiyelerden oluşan kıyafetleriniz ile kusursuz görünmeyi bu zımbalı ayakkabı modelleri ile elde edebileceksiniz. 
Bir model altın sarısı renk ile yapılmıştır. Bu şekilde tasarlanması sonucunda ise hem parlak bir görünüm elde edilmiş hem de farklı olmayı başarmıştır. Diğer model de ise farklılıklar gözlere çarpıcı bir güzellik kazandırmaktadır. Mesela kırmızı ve siyah renklerin kullanıldığı gibi değişimi topuklardan kazanmaktadır. Nedeni ise topukların ince şekilde yapılmasının yan sıra  topuklar da hem leopar desen hem de zebra desen yapılmaya çalışılmıştır. Böylece şıklığı yakalaması daha kolay bir hale gelmektedir. 
Sade bir güzelliği sizlere sunmasının yanında şıklığı da beraberinde sergilemesi kaçınılmaz olmaktadır. Mesela sade bir abiye elbise ile seçim yapmak isterseniz o elbise modeli daha kusursuzluk ve şıklık kazandıracağından dolayı ayakkabı olarak doğru bir tercih yapmanıza da yardımcı olacaktır. Nedeni ise ayakkabı sadece siyahtan hazırlanmış ve üzerine farklı ebatlarda zımbalar yerleştirilmesinden dolayı yine de şıklığı sergilemekten geri kalmamıştır.  
Artık hem trendi hem de ayaklarınız da her an görmek istediğiniz zarifliği bu iki model sayesinde elde etme imkanını bulacaksınız.  Çünkü parlak görünümlü zımbalı ayakkabı da biraz daha sadeliğe yönelik bir tarz seçilmek istenmiştir. Diğer model de ise üzeri siyah süet ile yapılarak kenar kısımlarına zımbalar eklenmiştir. Ama kalın topuğun daha mükemmel kılmak adına ise parlak şekilde ve gümüş renginden oluşan kaplama yapılmıştır. Yani en farklı tasarımı sunması sonucunda sizlere de farklılığı sağlayacaktır. 
Yaza özel en gözde tasarımı görmek ve yakalamak isteyen hanımların  aradıkları bütün özellikleri bu zımbalı ayakkabılarda bulabilmeleri amacı ile hazırlandığını söyleyebiliriz.  Çünkü topuğu leopar desenden oluşmakta ve üzeri siyah renk ile yapılarak zımbalar süslenmeye çalışılmaktadır. Diğer muhteşem ayakkabı modelinde ise kahve tonunun en parlak hali kullanılmış ve önü açık , arkası kapalı olarak dizayn edilmiştir.  Ayrıca ince kayışlı olması ve bilekten bağlama şekli verilmesi en favori ayakkabı modeli olmaya hazır olduğunu kanıtlamaktadır. 
İşte sizlere farklı renkten hazırlanan  ve bu mor renk ile ayrıcalıklı bir güzellik kazandıracak modeller sizlerin seçimlerinde yer almayı beklemektedir. Süet ile yapılan mor renk kullanılan model de sadece ayakkabının arka kısmına ve topuğa zımbalar yerleştirilmiştir.  Ama diğer mor ayakkabı da ise siyah renkten oluşan boncuklara yer verilmesinden dolayı ayrı bir güzelliğe kavuşması kaçınılmaz olmaktadır.  Bu sayede de  mor rengin kendine özel şıklığını  ayaklarınıza kazandırabilecek imkanını ve fırsatını da bulmuş olacaksınız. 
Siyah rengin yanı sıra hazırlanan ve düşünülen stilin değişikliği adeta sergilemesi nedeni ile her bayana ayrı ayrı  ve farklı bir güzellik kazandıracağından emin olabileceksiniz.  İster kapalı hazırlanan siyah ayakkabı modelini seçme imkanını tanınacak hem de önü açık , arkası kapalı uygulanan stil ile hoşluğu yakalamanız sağlanacaktır. Sadece değişilik olması amacı ile ya ön kısma sivri şekilde oluşan zımbalar ilave edilmiş yada üzeri komple siyah zımbalar ile şekil verilmeye çalışıldığını göreceksiniz.  Bu sayede de  en özel tasarımları artık ayaklarınız da görebilecek ve seçim yapabileceksiniz. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski