Yüksek Platform Hasır Topuklu Bayan Ayakkabı Modelleri

Hanımlar kıyafetlerine gösterdikleri özeni aynı şekilde ayakkabılarında da göstermektedirler. Çünkü bazı zamanlarda tercih ettiğiniz elbiseleriniz de  mutlaka onu kusursuz bir şekilde tamamlayacak bir ayakkabıya ihtiyaç duyarsınız.  İşte bu günlerde yaz aylarına özel olmasını istiyorsanız tek tercih edeceğiniz model yüksek  platform hasır topuklu bayan ayakkabı modelleri olmalıdır.  Nedeni ise sizlerinde göreceği gibi  modelin hazırlanmasında büyük özveri verilerek yapılması ve aynı zamanda da sizlerin ayaklarınızın rahatlığını sağlayacağı gibi çok zarif bir görünüm kazandıracak olmasıdır.  Mesela spor tarzında olan elbiseler , şortlar , mini veya uzun etekler ile tercih yapabileceğiniz mükemmellikte görünmesi sayesinde ayakkabı seçimlerinizde doğru bir karar olacaktır.  Bu ayakkabıların en büyük özelliği olan hasır topuklar ile tasarlanması ve böylece farklı bir şekilde elde edilerek sizlere istenilen niteliklerde sunulması olacaktır. Her çeşit modeli bulabileceğiniz gibi aklınıza gelebilecek hoş desenleri de görmeniz kaçınılmaz hale gelmektedir. Bu yüzden bu yaz sezonunu hem sizin şıklığınız için hem de ayaklarınız için rahatlığın  kesinlikle bu modelleri seçmeli ve gönlünüzce yazı geçirmelisiniz. Hasır topuğu ve platform topuğu bir arada bulabilme imkanını da bu sayede yakalamış olacaksınız.
Önü açık ve arkası kapalı olarak hazırlanmıştır. Ayrıca mükemmel görünmesini sağlayan sıklamen renginde kurdeleler kullanılarak bileğinizi saracak ve şık bir bağcık ile tamamlanacaktır.  Hasır topuğun ise örgü şeklinde yapılarak dizayn edilmesi farklılığını sağlamış ve kusursuz olarak ayaklarınıza zarifliği sunmasına olanak sağlamıştır.  Zaten bu sezonda da bilekten bağlamalı ayakkabılar daha çok tercih edildiğinden dolayı bu modeli seçtiğiniz zaman modayı da yakalamış olacaksınız.
Ayakkabının önü ve arkası açık olarak elde edilmiştir. Ayırca bilekten şık bir kayış ile bağlanmasına olanak verilerek üzeri büyük çiçekler ile süslenmiştir. Böylece hem gösterişi hem de değişik bir model olmayı ihmal etmeden zevkli bayanlara hitap etmektedir.  Hasır topukta ise yine hasır ile çizgi şeklinde görünüm verilerek topuğunda farklı bir şekilde görünmesini sağlamıştır.
En mükemmel bir model görünümünde olmaktadır. Bunun yanı sıra sadeliğinin yanı sıra kayışlar ile farklılık kazandırılmak istenmiştir. Ayakkabının ön kısmı kayış ile tamamlanmış ve bilekten bağlamalı kısmı ise hasır kayış kullanılarak yapılmıştır.  İç kısmında ise ince çizgi şeklinde siyah ve beyaz renk seçilerek oluşmaktadır. Genellikle spor tarzında olan kıyafetler ile giyebileceğiniz hoş bir ayakkabı modelidir.

Çok gösterişli model olması sayesinde gören bayanların beğenisini kazanarak çok tercih edilmesine neden olmuştur. Çünkü mavi krem renklerinde hasır ile topuğun üzerine mavi kısa çizgiler oluşturulmuştur. Ayırca mavi rengin yanında beraber arka kısmında hoş bir şekilde fiyonk yapılmıştır. Bilek kısmında ise yer alan renkli çiçekler sizlerinde dikkatini çekecektir.
Kırmızı renk ile yapılmasından dolayı ayakkabının iç kısmı da kırmızı ve beyaz çizgiler ile tamamlanması uygun görülmüştür. Böylece kusursuz aynı zamanda da mükemmel bir model olarak bayanlara sunulmaktadır. Kayışlar ile süslenen ve bağlama şekli bilekten bağlamalı olarak yapılmıştır.  Hasır topuklu olması nedeni ile de kayışını hem hasır hem de  rugan ile tasarlamışlardır.
Yüksek platform topuklu olarak yapılması sayesinde daha farklı bir şıklık içerisinde görülmesine imkan sağlanmıştır. Arkası kapalı ve önü açık olması sizlerin daha rahat kullanma imkanı sağlamasına neden olmaktadır.  İki ince kayış bağlama olarak tamamlanan ve bu sayede de değişik bir stil halinde hanımların zevklerine sunulan en şık ayakkabı olmaktadır.
Turkuaz rengi ile hazırlanması nedeni ile trendi yakalaması sağlanmıştır. Bu modelin hanımlar tarafından favori bir model olması sebebi ile farklı renkler ile yapılmasına imkan verilmiştir. Abiye kıyafetleriniz ile de tercih ettiğiniz zaman zerafeti yakalayacağınız gibi kusursuz görünmeyi de  yakalayacaksınız. Hasır topuğu da damla şeklinde yerleştirilerek farklılığını göstermiştir.
Bu ayakkabı modelini özellikle keten ile yapılan pantolonlar veya elbiseler ile mükemmel görüneceğinizden emin olabilirsiniz. Çünkü renkli hasır ile ayakkabının üst kısımlarına bant şeklinde ilave edilmiştir. Bağlama kısmında ise çapraz bant uygulanarak kayış ile bitimini sağlamışlardır. Kayışın kahve tonlarında yapılmasının nedeni ise hasır topuk ile ahengi yakalaması düşünülmüştür.
Deseninin renkli yapraklar ile yapılması sayesinde rengarenk bir görünüm almıştır. Ayırca hasır topuğunun ve desenin birleştiği yerde kahverengi deri kullanılarak zımbalar ile süslenmiştir. Zarif görünümünü bozmamak için ise yine desenli ince kayış ile yapmışlardır. Ayakkabının açık olması rahatlığı sağlayacak ve sizlerin memnuniyet duymanıza neden olacaktır.
Renkli boncukları ve renkli hasır örgülerini bir arada kusursuz bir şekilde kullanmışlardır. Boncuk renginin seçiminde hasır topuğun engine uygun olmasına özen gösterilmiştir. Ayrıca diğer kısımlarında ince şekilde bantlar kullanılmış ve ince kayışlar ile modelin farklılığını yaratmışlardır. Bantların siyah olması tam anlamı ile mükemmelliği sağlamıştır.
Deri ile yapılan ve kayışlar ile süslenen bir model sizleri bu yaz sezonunda da sunulmaktadır. Derinin rengi kahve tonlarında seçilmiş ve böylece topukla ahengi yakalaması amaçlanmıştır. Çift kayışlı olması sizlerin daha rahat bir şekilde kullanmanıza olanak verecektir. Çünkü ayakkabının komple açık olarak yapılması bu kayışlar sayesinde rahatlığı sizlere sunmasını sağlayacaktır.
Beyaz ve kahverengi renginden oluşan kayışı ile gözlere ayrı bir güzellik sunmasına olanak vermiştir. Ayakkabının rengi sütlü kahverengi ve aralarına koyu kahve serpiştirilerek değişik bir desen elde edilmiştir. Ayırca ayakkabının üzerine renkli bantlar yerleştirilmiş ve bu bantların üzerine bantların renginde rengarenk bir çiçek yerleştirilmiştir. Renk olarak ise beyaz, mavi , pembe ve kahverengi seçilerek renk uyumunu yakalamışlardır. Sizlerinde zevkinize hitap edecek olan bu ayakkabı modeli kaçırmayınız. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski