Yazlık Tunik Modelleri

Ben tunikleri pek severim. Nedeni uzun olduğundan oldukça rahat etmem. Sağdan soldan açılmaması benim en çok sevdiğim yönlerden biridir. Bel kısmı bol olanlar ilk tercihlerim arasında yer alır. Bu nedenle bol ve uzun olan modellerden tercih etmem dolayısıyla oldukça ilgimi çeker. Karışık desenlerde olanları da var sade olanları da. Şifon olanları da var. Tül olanları da var. İstediğimizi kombinler ve uygun hale getirebiliriz. Özellikle bu dönem kemerli olanları ön plana çıksa da ben yine de başta belirttiğim gibi öncelikli olarak kemerli olanları seçerdim. Omuzlardan askılı olanları seçmek isteyenler omuz dekoltesi verebilirler. Yarım kollu tunikler ise başka modeller olarak değerlendirilebilir. Elbise modellerinde olanları bile var. Taytlar ile kullanabilir, kalın çoraplar ile renklendirebilirsiniz. Pantolonlarda diğer alternatiflerdir. Dar paçalı pantolonları da isterseniz yazlık tunik modelleri ile kombinleyebilirsiniz. Birbirinden farklı çeşitleri sizlere sunacağız. Dediğim gibi sade ve tek renk olanlar benim tercihim olmaya hak kazanırlar ve ben genellikle ya dar paçalı pantolonlar ile giyerim ya da taytlar ile kullanırım. İnce kumaşlardan olması ise yazlık olduğu anlamına gelir. Kışın tek ürün olarak kullanımları zordur. Kalın hırkalar ya da değişik ceketler ile giyilebilirler.
Şimdi yukarı da da bahsettiğim üzere demek istediğim omuz dekolteli tunik budur. Karışık renklerden oluşmuştur. Kiremit renklerde ve gri tonlarda hatta krem tonları aralara serpiştirilmiştir. Yaka kısmı çok fazla açık değildir. Böylelikle rahatça kullanabilirsiniz. Dize kadar gelen boyu ile elbise şeklindedir. Taytlar ya da sadece böyle bile giyilebilir.
Yakası kolları ve kemeri saten olan hu modelde renk en dikkat çekici unsurdur. Özellikle sade olan bu renk her detay ile kombine edilebilir. Yakaları fırfırlı olması ile dikkat çekerken kollarının farklı duruşu da bir hayli ilginç geliyor. Dar ve kolay giyilebilir. Triko diğer kısım ise hayli güzel.
Aslında bir çok cesaretli insan bunu elbise niyetine giyebilir. Elbise olarak çok kısa olsa da oldukça iddialıdır. Boyundan gelen kalın siyah askıları el kısmında toplanmıştır. Pilili bölge ise hayli güzel oturmuştur. Renginin daha koyu olması farklı ışıltılar katmasına sebep olmuştur ki bu da pullardan kaynaklanmaktadır. Etek kısmının kalın pullu olması tunik modeline renk katmıştır.
Örgü modellerden biri. Güzel bir tunik seçeneği olarak kullanılabilir ve özellikle yaz aylarında kullanılır. Delikli olması bu sıcak havalarda kurtarıcı olmasını sağlamaktadır. Arası düz şekilde gelse de ön kısmı v yakalı olmaktadır. Beyaz rengi ise yazlık tunik modelleri için harika bir seçenek.
Bol örgülü uzun kollu bu çeşitte ise elbise tarzı var. Sonuçta size kalmış bir durum. Basit gibi gelse de şık seçeneklerden biri. Etek uçları çok güze. Farklı örgü modeli kullanmışlar ve iyi de yapmışlar. Topuklu ayakkabı modelleri ile şık olabilir. Sandaletler ile spor bir görünüm elde eder.
İşte kot pantolon modelleri ile giyilebilecek yazlık tunik modeli de burada. Kiremit rengi ile sade seçimler için ideal aynı zamanda da moda. Bol delikli yaz sıcaklarında bunaltmayan cinsten. Pantolonla çok yakışmış. Modern görünmek isteyenler bu seçimi yapsınlar.
Uçları baklava desenli gibi olan bu elbise tunik arası olan model turkuaz renklerde. Kalın askılı ve bol delikli. V yakalı hoş görünümde olanlardan. Boncuklar ile süslenmiş. Boncuklarda da yine turkuaz renkleri kullanılmış. Şimdi güzel değil mi sizce? Ben beğendim.
Bu model de bol delikli ve daha büyük boşluklara sahip. Rengi ise bana göre mükemmel. Seçim yaparken buna da dikkat edin derim hanımlar. Pantolonlar ile güzel olduğunu düşünüyorum fakat içine atletler ya da askılı badiler ile giymeniz kaydı ile.
Gri fiyonklu harika bir örgü modeline sahip bu tunikte uzun olanlardan. Gayet başarılı. Bir kere örgüsü oldukça değişik. İnce iplikler kullanılmış. Bol tüylü olanlarından. Yumuşacık bir görüntüsü olduğundan ve yumuşacık bir yapısı olduğundan da eminim hanımlar. Fiyonk ise ayrı bir hava katmış durumda. Neden olmasın süper değil mi?
Yelek görünümlü gibi olsa da elbise gibi olanlardan aslında. Kahverengi süslü yapısı ile güzel modeller arasına girdi bile. İçine askılı bir bady giymeden olmaz tabi. Uzun düz renk elbise modellerinden de kullanabilirsiniz. Bunun için Yaka kısımlarına dikkat edin derim kocaman dört adet süslü incisi de var. İplik ile kemer de yapılmış.

Gül kurusu rengi bizim için hatta yaz için ideal renklerden. Aksesuarlar ile de mükemmel durur. Hatta sonbahar aylarına bile uygun renklerden diyebilirim. Yaz içinde kullanılabilir. Aynı renkte iç astar ile kullanılmış. Sanırım içine dikilmiş. Aynı tonda olması modelin daha da bir güzel olmasına sebep olmuş. Yaka açıklığı ise hayli normal. Zevkle kullanabileceğiniz modellerden diyebilirim. rahat etekleri ile altına istediğinizi giyebilirsiniz. Şort seçenekleri ya da etek seçenekleri de olabilir hepsini değerlendirin derim.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski