Yazlık Kız Çocuk Elbise Modelleri

Miniklerimiz bizim için çok değerlidir. En güzel şekilde giydirmek ve elimizden geldiğince güzelleştirmek isteriz. Bu nedenle kız çocuklarımız en renkli elbiseler ile süslemek isteriz. Yazlık kız çocuk elbise modelleri için doğru adrestesiniz diyebilirim. En güzelinden elbise modelleri minik kızlarımızı bekliyor. Gelin beraber akalım nasıl modeller varmış. Tüller bu sene hem biz kadınların eteklerinde hem de kız çocuklarının elbise modellerinde çok kullanıldı. Eteklerin hafif ve kabarık olması tülün en güzel yönünü gösterdi bizlere. Örgü çeşitler olduğu kadar hazır olanlarda mevcut. Beyaz ve pembe her zamanki gibi iddialı olanlardan. En güzel çeşitleri burada görmeniz mümkün hanımlar. Bakalım siz örmeyi mi tercih edeceksiniz yoksa hazır olanlardan mı alacaksınız göreceğiz. Renkli ayakkabılar ve renkli tokalar ile hazırladığınız ya da aldığınız elbiseye farklı bir hava katmış olursunuz.

Pembe minik çiçekli saten kuşaklı olan bu model en güzelinden kız çocuklarımız için hazırlanmış. Toz pembe hali ve hafif rengi çiçek desenleri ile süslenmiş. Ortasından geçen saten kemer parlaklık vererek bebeklerimizin daha şık görünmesine yol açmış.
İşte üç kızımız ve üç farklı elbisemiz, yeşil renkli beyaz düğmeli elbise boyu ile kızların rahat etmesini sağlayacaktır. Kolsuz çiçek desenli olan bu ikinci elbise ise koyu rengi seven kızlar için ideal. Biraz daha kırmızı tonlarını isteyen kız çocuklarımız bu kolsuz tasarımları ile dikkat çekiyor.
Bunlarda bolerolu olan modeller. Beyaz kırmızı ve maviden hazırlanmışlar. Kenarları fırfırlı olan bolerolar kırmızı ve mavi ile tonlandırılmış. Çizgili halleri ve belindeki kuşak beyaz olan bu elbiseye hareket vermiş. Kat kat havası ise çok şık olmuş. Minik hanımlara özel bu tasarımlar oldukça şirin değil mi?
Bu mavi tonlu elbiseye bayıldım en güzelinden hazırlanmış ve kurdele ile süslenmiş. Pembe kurdele beyaz dantel ile karışınca şık bir görüntü oluşturmuş. Elbise kenarında yer alan ve kemer kısmında olan pembe kemer kol kısımlarından danteller ile tutturulmuş. Şirin mi şirin elbiseler oluşturulmuş. Geometrik desenli olan bu tasarım tam bayramlık değil mi?

İşte kırmızı şirin mi şirin başka bir elbise. Kırmızının daha hafif kullanıldığı bu modelde beyazın ve kırmızının uyumunu görüyoruz. Askılı hali ile ve kemeri ile düğünlerde giyebilecekleri başka bir model diyebiliriz. Saçlarda yandan örgü olunca tamamdır. Parmak arası terlikler ile konbinlenmiş. Böylelikle de minik hanım harika görünmüş.
Yine kırmızı kolsu ve leopar desenli Yazlık elbise modelleri içinde en iyilerinden. İnce kumaş elbise için çok uygun. Göbek kısmında olan çiçek ise ayrı bir hava atmış. Ortada bulunan büzgüler ise minik hanımların en gözde elbisesi için uygun ortam oluşturmuş. Leopar deseninin böyle minik olanını görmüş müydünüz?
Kırmızı minik puantiyeler oldukça şirin. İnce askılı narin bir kız çocuk elbisesi modelleri arasında. Hafif ince ve şık. Minik bedenleri için çok uygun. Üstten aşağıya kadar olan dikişleri ise oldukça modern. İnce bağlanabilir askıları ise nasıl tatlı görünüyor.
Kolları fırfırlı pembe ve etekleri düz puantiyeli yazlık kız çocuk elbise modeli henüz küçük kızlarımız için. Beyaz dahilinde olan pembeli model, gül desenleri ile süslenmiş. Sağ tarafında olan çiçek detayı ise herkesin beğenisini kazanıyor. Beyaz pembe puantiyeler ise çok şirin.
Kocaman bir çiçeği olan elbise minik çiçekler ile desteklenmiş. Çocuklarında ilgisini çeken bu kocaman çiçek elbiseye oldukça farklı bir görünüm vermiş. Kemer kısmı da olan bu model, Şapka ile hareketlenmiş. Minik başlarında minicik şapkaları çok güzel olmuş. Kırmızı üzerine beyaz puan detayı annelerinde beğenisini kazandı.
Yazlık kız çocuk elbise modelleri içinde jeanlerden vazgeçemeyenlere özel. Bolerolu olan bu model minik bedenlerin üşümemesi için hazırlanmış. Altı kat kat renk renk tasarlanmış. Uzun etekleri ile gayet hoş duruyor. Pembe çiçek de elbiseyi aksesuar bakımından zenginleştirmiş.
Örgü, boyundan bağlamalı şirin mi şirin. Saç bandı da var üstelik. Yaz için örgü model arayanlara özel bir elbise olabilir. Sevdiklerinize hediye etmek için harika. Örneği ile kolay örülebilir rengi ile mükemmel. Saç bandına bayıldım ben. Bir de unutmadan deniz yıldızına.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski