Yazlık Hamile Hamilelik Elbiseleri Kıyafetleri

Hamile bayanlar kıyafetlerini seçecekleri zaman  hem kendilerinin hem de bebeklerinin kendilerini daha rahat hissettirecek elbiseleri seçmek zorundadırlar. Bu yüzden de genellikle bu elbiselerden robadan genişleyen elbiseler ön planda tutulmaktadır. Özellikle yaz aylarının daha çok sıcak geçmesi elbiselerin tercihinde ayrı bir özen gerektirmektedir. Bu sezonda da yazlık hamile hamilelik elbiseleri hanımlara hem spor tarzında hem de katılacakları özel gecelere özel hazırlanmaktadır.  Bu elbise modellerin kesimlerinde geniş kesimler , geniş yakalar , kolsuz , kısa kol ve kapri kol kesimler olarak hazırlanmaktadır. Mesela abiye stilinde hazırlanan dekolteler , askılar diğer elbiselerin şıklığından geri kalmadan hamile bayanların her zaman zerafet içerisinde görünmelerini sağlayacaktır.  Bu yüzden de bu sizlerin özel aylarınızda hamilelik dönemini daha rahat aynı zamanda da  hiç bir sorun yaşamadan geçirmenizi sağlayacak mükemmel elbiseler tasarlandığını unutmayınız.
Gece elbisesi olarak mor şifon ile hazırlanmıştır. Askı olarak ince ip askılı olarak yapılmıştır. Roba kısmına şifondan bant ilave edilmiş ve etek bölümü ise parçalı mor şifon ile tamamlanmıştır. Ayırca modayı yakalaması için ise önü kısa arkası uzun olarak hazırlanmıştır. Zaten yaz aylarında en çok tercih edilen şifon ile yapılan elbiseler olacağı için bu elbise modeli sizlerin zevkine de hitap edecek özelliklere sahip olacaktır.
Sade bir görünüm olarak görünse de  şıklığı yansıtması sağlanmıştır. Yakası geniş yaka şeklinde yapılmış ve bant şeklinde eklenerek üzeri taşlar ile süslenmiştir. Sizin ve bebeğinizin rahatlığını sağlamak amacı ile robadan yapılan banttan itibaren ince pileler ile tamamlanmıştır. Böylece modelin daha hoş olması ve sizlerin çok zarif bir görünüm kazanmanız kaçınılmaz olmuştur. Etek boyu diz altı olarak düzenlenmiştir.
Yakası sandık yaka ve kolsuz şeklinde yapılan harika bir model görünümündedir. Geniş kesimli elbise olarak hazırlanmış ve modele farklılık katmak amacı ile ince örgülü kemer roba da kullanılmıştır.  Kemer sayesinde de büzgüler oluşarak pembe şifonun güzelliğine güzellik katması sağlanmıştır. Ayırca parçalı olarak hazırlanması için de robadan itibaren üzerine eklenmiştir.
Rengi gül kurusu olarak tercih edilmiştir. Boydan geniş kesimli ve uzun elbise olarak düşünülmüştür. Ayırca boyundan askı şeklinde kalın askılar ilave edilmiştir. Bu nedenle kusursuz olarak tamamlanmış ve özellikle gece elbisesi olarak kullanma imkanına sahip olmanız amaçlanmıştır. Yaz aylarına özgü model olması da hamile bayanların tercih etmesini sağlamaktadır.
Kapri kollu ve geniş yakalı yapılan mükemmel yazlık modellerden birisidir.  Üzerinin hafif büzgülü olması sayesinde pileler meydana gelmektedir. Ayırca yan kısımda yer alan iç içe geçirilmiş kumaş nedeni ile bağcık görünümü kazandırılmıştır. İnce kumaş ile yapılması sayesinde de  sizlerin aradığı elbise modeli özelliği taşımaktadır. Günlük olarak ta kullanma  imkanına da sahip olacaksınız.

Asla spor tarzından vazgeçemiyorsanız sizlerin bu özel günlerinizde mahrum kalmadan bu kıyafet sayesinde gönlünüzce giyebilme imkanına sahip olacaksınız. Çünkü alt kısmı kapri şeklinde ve üzeri çiçek desenli mini elbise olarak tamamlanmıştır.  Kısa kollu ve yakasının açık yaka olması spor tarzında ve günlük giyebilme niteliklerinde olmasını sağlamıştır.
Siyah üzerine renkli şifon geçirilerek hazırlanmıştır.  Desenli şifonun üzerine ilave edilmesi sayesinde de kolsuz bir kesim oluşmuştur. Roba kısmına ise şık bir broş takılarak muhteşem model olmasına olanak sağlamıştır. Uzun elbise olarak tasarlanması nedeni ile sizlerin zarifliği yakalamanıza yardımcı olması amaçlanmıştır.  Farklı bir stil olarak hamile bayanlara sunulmaktadır.
Hamile bayanlar bu modeli kaçırmamaları gerekir. Çünkü onların rahatlığını sağlayacağı için modelin kusursuz olmasına özen gösterilmiştir.  Elbisenin üst kısmı V yakalı ve kolsuz olarak hazırlanmış ve roba bölümüne kuşak bağlama şeklinde tamamlanmıştır.  Etek bölümü ise zigzag çizgiler ile desenlemiştir.  Diz üstü yapılması nedeni ile spor tarzını yansıtması sağlanmıştır.
Siyah pantolon ile kombin edilen bir model olarak tasarlanmıştır. Üzeri ise karma desen ile yapılmış ve koyu renklerin kullanılması nedeni ile de ağır bir görünüm kazanmıştır. Kısa kollu , V yakalı hazırlanmıştır. Ayırca roba kısmına , yakaya siyah bant yerleştirilmiştir. Böylece birbirini tamamlanması sağlanarak eşsiz bir model olması sizlerin de kusursuz olmasını sağlayacaktır. Pantolon ile tamamlanması ile de değişik bir stil yaratılmış sizlerin zevklerine sunulmuştur.
Gül kurusu her zaman tercih edilmektedir. Bu nedenle de bu elbisede tercih edilerek farklı bir model yaratılmıştır. Yakası fırfırlar ile süslenmiş ve kolların üzerine yerleştirerek farklı bir tarz olarak tamamlanmıştır. Büzgülü yapılan ve robadan kuşak şeklinde bant ilave edilmesi özel bir yazlık elbise olma özelliği taşımasına neden olmuştur. Elbise boydan hazırlandığı için uzun elbise şeklinde düşünülmüştür. Geniş kesimli ve uzun olması nedeni ile de hamile bayanların  rağbet etmesini sağlamıştır. Sizlerde bu muhteşem elbiseyi kaçırmamak için tercihlerinizin arasında yer vermeyi unutmayınız. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski