Yazlık Bayan Sandalet Modelleri

Yaz aylarında hem kendiniz için hem de ayaklarınız için rahatlığı arıyorsanız herkes gibi ayakkabı seçiminizi yazlık bayan sandalet modellerinden yana kullanmalısınız. Çünkü bu modelleri seçimlerinizde yer verirseniz göreceksiniz ki rahatlığı yaşayarak özgürce hareket etmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda da bu sandaletlerin hazırlanmasında şıklığı yaratmak için renkli boncuklar olsun değerli taşlar olsun ve hatta kurdeleler ile birlikte kullanılarak harikalar yaratmışlardır. Sizlerin ayrıca konforunuzu düşünerek ve rahat bir şekilde kullanmanız için ise arkası fermuarlı veya ince kayışlara yer verilerek hem aksesuar görevini yerini getirerek hem de hoşluğu yakalamasına fırsat vermişlerdir. Yaş farkı gözetmeksizin her bayanın her zaman ve her yerde gönüllerince giyinme özgürlüğü tanıyarak onların mükemmel görünmelerine olanak vermektedir. Çünkü ister pantolonlar ister etekler veya elbiseler ile kombine etme şansını elinizde bulundurarak en şık bayan olma özelliğini de elinizde bulundurabileceksiniz. Mesela günlük yaşamınızda olduğu gibi deniz sezonunun açılması nedeni ile sahillerde giyebilecek ve şık tasarımlardan olanları ise abiyeler ile tercih edebileceksiniz. Kısacası her bayanın zevkine ve beğenisini sunulan bu sandalet modelleri sizlerinde beğenisini kazanacağından emin olabilirsiniz. Böylece zevkinize göre giymiş olacağınız gibi hoşluğu da yakalayabileceksiniz. Yazlık bayan sandalet modelleri ile hayatımız baştan başa değişti hanımlar. Kolay ayakkabı bulma seçenekleri ile değişen ve kolaylaşan hayatımızda istediğimiz elbisenin altına istediğimiz modelde ayakkabı bulabiliyoruz. Üstelik bu yazlık ayakkabılar ve giysiler için. Biraz daha fazla seçeneğimiz olduğundan kendimizi yazın daha şanslı görebiliriz. Bu nedenle de tercihlerimiz daha kolay olacaktır. Peki neler diyebiliriz bu sandaletler için. Oldukça hafifler bir kere onu bilmemiz gerekiyor. Yaza uygun hafiflikte olmaları bizim için bir avantaj. Kolay bağlanabilir ve zorluk çıkarmazlar hatta parmak arası olduklarından oldukça kolay giyilebilirler. Hemen zamanınızı almadan zorluk çıkarmadan oldukça basit. Daha renklidirler ve cıvıl cıvıldırlar. Bu nedenle de renk katma özellikleri ile de canlılık getirirler. Boncukları deri bağcıkları renkli iplikleri ile ayakkabı gibi değil sanki. Şimdi bu tasarımlardan tek tek bahsedeceğiz. Hepsi özgür ayakkabılar. Ayaklar nefes alıyor burada. Unutmamak gerekir yaz sıcaklarından mümkün olduğunca az etkilenmek gerekir. O zaman gelsin bakalım ayakkabılarımız.
Her biri birbirinden farklı şık tasarımlardan meydana gelen harika sandalet modelleri olarak sizlere sunulmuştur. Taşlar ile süslendiği gibi bazılarında desenler kullanılmıştır. Böylece farklı ama muhteşem elde etmeyi başarmışlardır. İnce kayışlar ile süslenmesi sonucunda ise hem rahat kullanma imkanını sağlayacak hem de ufak aksesuar ile süslenmiş olacaktır. Diğer sandaletler de ise üst kısmına püsküller ile süslenerek gayet hoş bir görünüm kazanması amaçlanmıştır. Renkli deriler ile yapılarak kusursuz olmuştur. Boncukları ile ilk başlarda dikkatimizi hemencicik çekti zaten. Özellikle minik boncuklar ile işlenmiş olan bu tasarımlar ayaklarınızda minik pırıltılara yer vermeniz için güzel bir neden. Oldukça şık olabileceklerinden eminim. İkincisi spor da olabilirler. Tişörtlerle bile aynı zamanda güzel dururlar. Diğer püsküllü olan seçenek için ise spor kullanımlarda daha iyi olur. Püsküller ayaklara daha da özgür kullanımlar sunar.

Yapılan bütün sandaletler de ortak özellik olarak parmak arası şeklinde hazırlanmasıdır. Birbirleri ile şıklık yarışına giren bu modellerden mutlaka sizlerin zevkine ve beğenisine hitap edecek bir modeli bulabileceksiniz. Çünkü her biri farklı tasarımlardan oluşarak model olarak gül motifleri, ip bağcıklar ve kayışlar kullanılmış. Ayırca bilekten bağlamalı şeklinde tasarlananlar biraz daha ağır görünüm kazanarak özel günlerinizde sizlerin muhteşem görünmesini sağlayacaktır. Mavi boncuklu bilekten bağlamalı olan sandaletler yaz favorim oldu bile. Hem nazar değmesin hem de Bodrum Çeşme sokaklarında özgürce dolaşabilmek için satın alınabilecek türden. Başka bir model ise parmak arası olan deri kırmızı renkli olan modeller. Saten güllü olan model dikkat çekici. Aynı zamanda şık Diğer çeşitlerde ise bot görünümleri var. Bot görünümlü derken bilek kısımları uzun ve deri ayak kısımları serbest. Sadece düğme tarzında bir model ile parmakların tabana bağlantısı ağlanmıştır.


Bileğinizi saracak olan bu tasarımları tercih ettiğiniz zaman sizlere farklı bir güzellik içerisinde gösterecektir. Boncuklar ve taşlar ile süslenen ve ayrıca arkası fermuarlı olarak hazırlanan bu modeller bu yaz sezonunda kendi damgasını vurarak adeta yeni trend oluşturacaktır. Parmak arası ve fermuarlı olması sayesinde kullanımı rahat olacağı gibi sizlerin kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Bu tasarımlar da ise bilekten bağlananların ne kadar moda olduğu görülmektedir. Moda diye giymek doğru olmasa da bu tasarımlar hoşuma gitti. Bilek kısımları ayağın rahat olmasını sağlıyor. Bir diğeri ise boncukların olması ve biraz değişik havasının olmasıdır. Hepsi hemen hemen açık tonlarda ve giysiye uygun.
Özellikle gece kıyafetleri ile giyme şansını elde edeceğiniz bu sandaletler de topuklar ön planda tutulmuştur. Ayırca yapılan topuk modelini tamamlaması için ise kayışlar ilave edilmiştir. Böylece kusursuz sandaletler hazırlanarak hanımların eşsiz güzellikler içerisinde görünmelerine yardımcı olacaktır.  Bazı modellerinde ise deri kullanılmış ve bu yüzden de farklılığını sizlere sergilemiştir. Yazlık bayan sandalet modelleri arasında bunlarda topuklu olanlar. Topuklu olmasına rağmen rahat görünümdeler değil mi? Bunun için sadece önemli günlerde giymek gerekmez. Alışveriş günlerinizde bile giyebilirsiniz. Minik topukları rahatsız edici değildir. Deri kullanımlar söz konusudur. Genellikle siyah kullanımlar vardır. Koyu renkler bu tarzlarda daha çok kullanılmıştır.

Taşların güzelliğini sandaletlere yansıtan muhteşem modellerden meydana gelmektedir. Sizlerin de gördüğü zaman hayran kalacağınız tasarımlardan olması sebebi ile mutlaka tercihlerinizde yer vermek zorunda kalacaksınız. Renk olarak ta gümüş rengi , altın sarısı ve gri tonlara yer verilerek renk açısından zengin olmasına neden olmuştur. Yani renk seçimini sizlere bırakan bu sandaletleri kaçırmamanız yararınıza olacaktır. Dümdüz, parmak arası ama ışıltılıdırlar. Parlak siyah taşlar ya da beyaz simli taşlar ile harika görünüyorlar. Düz ve rahatlar. Altın ya da gümüş renkteler. Benzer modeller değişik kullanımlar sunuyor.
Kahverengi ve beyaz renk ile yapılmıştır. Bu kullanılan renklerin  birbirini düzenli olarak tamamlaması göz estetiğine hitap etmesini sağlamıştır. Ayrıca sandaletin iç kısmına renkli çiçekler ile desen yapılarak daha ayrı bir hoşluk kazanmasına neden olmaktadır. Mesela çapraz bantlı yapılan ve ön kısmında yer alan sandaletin üzeri küçük beyaz çiçekler ile süslenerek iki renk kayış kullanılmıştır. Açık renkli bağcıkların koyu kahverengi deri ile bağlanmasını sağlamışlar ve kemer görünümü vermişler. Bu nedenle açık renk ve koyu renk geçişleri harika olmuştur. Tabanı renkli ve desenlidir. Ayaklarınızı sandaletlere geçirdiğinizde tabandaki desenler görünmez diye tereddüt etmeyin. Mutlaka az da olsa yanlardan görünecektir.
Tek kayış olarak tasarlanan ve sadece bir tanesini çift kayış olarak tamamlanan modelden ibaret görünmektedir. Üst kısımda yer alan sandaletin her tarafı açık olarak hazırlanarak alt kısımda yer alan model ise arkası kapalı olarak dizayn edilmiştir.  Taşlar ile süslenmesinin yanı sıra turkuaz rengine de yer verilerek trendi yakalaması sağlanmıştır. Sizleri artık bu muhteşem modeller beklemektedir. Yine parmak arası yine düztaban, deri ve taş kullanımları var. Üst kısımları yılan derisi görünümlü olanı da var. Mavi desenli olanı da var. Siyah ve beyaz taşlı olanları günlük giyme için ideal duruyor. Giyin ayakkabılarınızı giyin elbiselerinizi bol bol yazın tadını çıkarın. İncecik hafifcecik ayaklar sizin olsun.
Renkli zımbalar ile süslenmiş olması sayesinde ayrıcalıklı  olması sağlanmıştır. Sizler de kendinizi farklı aynı zamanda da ayrıcalıklı hissediyorsanız kesinlikle bu sandalet modelini görmeniz gerekir Bilekten bağlamalı olması nedeni  ile bilek kısmına gelen ince kayışın üzeri küçük beyaz taşlar ile donatılmıştır.  Ön kısmı açık arka kısmı kapalı olarak hazırlanmıştır. Her rengin kullanılması sonucunda ise rengarenk bir model olmuştur. Siyah üzerine kullanılan bu yaptırma taşlı ayakkabı her renk ile kullanılabilir. Kırmızı lacivert ve sarı taşları ile oldukça rahat kullanılabilir. Beyaz taşları da var. Oldukça fazla seçenek ile giyilebilir. Siyah tabanlı olması ise uyum açısından daha iyidir. İsterseniz ayakkabıyı sade şekilde alıp üzerini sizlerde kaplayabilirsiniz. Bu pullardan taşlardan alıp yapıştırabilirsiniz. El emeği göz nuru olur.
Eğer topuklu veya düz taban arıyorsanız sizlere eksiksiz bir şekilde hitap edecek olan bu sandalet modellerini mutlaka görmeniz gerekiyor. Çünkü şıklığının yanı sıra tasarımlarının da muhteşem olması sayesinde hem ayaklarınız hem sizler farklı bir zerafet içerisinde görünecek ve mükemmel bir şekilde görünüm kazanacaksınız. İster bilekten bağlamalı ister normal olarak seçebilme şansını da  yakalayacaksınız. Parlak Yazlık bayan sandalet modelleri de yok değil tabi. Parlak görüş ya da altın tonları bulunmaktadır. Lame görünümü ile şık ortamların vazgeçilmezlerindendir. Topuklu olarak da giyilebiliyor. Siyah olanı da var ama yaz rengine bu gümüşler çok yakıştı. Sizce de öyle değil mi? Lame çantalar ile davetlerde dikkat çekeceksiniz. Hem de ayaklarınız hiç olmadığı kadar rahat olacak. Kullanım özgürlüğünü de eklersek işte tamamdır.
Alçak topuklu olarak düşünülen ve böylece arzu ettiğiniz zaman spor kıyafetleriniz için kaçınılmaz olacak bu sandalet zaten kullanılan rengi ile kendini kanıtlamıştır. Çünkü siyah rengi her kıyafet ile kombin etmek çok kolay olacağından dolayı hiç bir şekilde zorlanmayacaksınız. Ayırca bileği saracak olan bağcıklar sayesinde de farklı bir model giyinmenin de memnuniyetini yaşayacaksınız. Aksesuar olarak ise büyük boncuklar dizilerek adeta şıklığına şıklık katmıştır.  Topuğunu da  ince şeritler halinde tamamlamışlardır. Alçak tabanlı görünün bu ayakkabı ince bantları ile ayaklarımızı sarar ve kavrar. Siyah rengi klasik renkler arasındadır. İnce bantları sayesinde kadifemsi dokusu sayesinde ayaklarımızı çok rahatsız etmez hatta sıkmaz. Önce ayakkabıların üst kısmından gelir ve bileklerde bağlanır. Boncukları gri ve parlaktır. Parlak olan bu boncuklar değişik kombinler oluşturmak için birçok kıyafet ile giyilebilir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski