Yazlık Bayan Kısa Saç Modelleri

Yaz sıcaklarından kurtulmanın bir yolu da saçlarımızı kısacık kestirmektir. Bakalım bu yılın kısa saç modasında neler varmış. Özellikle kısa saçlarda kat kar kesimler var. Sadece kat kat değil dümdüz kesimde var. Küt kesimlerde uçların düz ve eşit kesilmesi oldukça moda. Tüm bunlardan bahsedeceğiz. Sanırım yazımızın sonunda saçlarınıza nasıl şekil vereceğinizi belirlemiş olacaksınız. Eğer istediğiniz kısa saç ise doğru yerde olduğunuzu hatırlatır resimlerimize bakmanızı tavsiye ederim. Özellikle hangi kesimden istediğinize karar erin derim. dediğimiz gibi tüm uçlarının aynı boyda olduğu kesimden mi yoksa sivri sivri farklı yönlere uzanan katlardan mı istersiniz. Farklı saç modelleri için yazılarımızı okuyun derim, üzerine de resimlerimizi inceleyin. Önemli bir nokta da saç rengi. Saç renginize göre de kesiminizi belirleyin.
Kısa saçlar için ne diyebiliriz. Yaz aylarının kurtarıcıları. Yazın en çok bu tarz modelleri beğeniyoruz hem rahatlar hem de kullanışlılar. Tıpkı saçlarımızda ki gibi giysilerimiz de de bu konforu aramıyor muyuz? Sivri kesimli sarı saçlara çok yakışan bu tavsiye aklınızda bulunsun.
Arkası daha uzun olan bu kesim uzun boylular için özel. Özel olduğu kadar da farklı. Koyu renkte bulunan saçları için değişik bir alternatif olabilir. Farklı saç modelleri için yazımızı okumaya devam edin hanımlar. Kahküllü model arayanlara özel.
Eğer saç modelinizde değişiklik arıyorsanız katları kısa arkası biraz daha uzun olan bu modelden faydalanabilirsiniz.  Sarı saç sevenler için ideal yazlık bayan kısa saç modelleri arasında. Sivri kesimler olduğu kadar düz modelleri de tercih edebileceğinizi unutmayın derim hanımlar.
Kumrallar üzerinde gösterilse de her renkte olan saça yakışacağını düşünüyorum. Sade kullanımlar ile olduğu kadar havalı olarak da kullanabilirsiniz. Fön çekilmiş bir model seçebilir, köpük ile hareketlendirebilirsiniz. Jöle kullanabilir saçlara ıslak görünüm verebilirsiniz.
Yine kısa ve sarı saç sevenlere özel olan modellerden. Dağınık saç isteyenler için olduğunu düşünüyorum. Her zaman yataktan kalmış havası için seçilen modellerden. Röfleli saç isteyenler dağınık modasına uyduğunda hoş olmuyor değil. Yazın sıcaklardan kurtulan boynunuz rahat etsin. Hem de modern saç kesimlerine sahip olun.
Çok çok katlı bir kesim için uygun. Yanlar biraz daha uzun gibi. Çok çok kısa değil. Kısa görünümlü modellerden. Önde kahküller eşlik ediyor. Arkası kısa sivri kesimlerden hoşlananlar bu modeli tercih edebilirler. Bal rengi saçlar havalı duruyor. Bol katlı bol kesimli bir saç.
Koyu kızıl tonlarının hakim olduğu bu modelde kısa saçlar dikkatimizi çekse de renk daha dikkat çekici gibi. Arkası daha bombeli olan kısa model hayli güzel hanımlar. Yeni modeller arayanlara göre.  Uzun görünümlü diyebilirim biraz daha kısa fakat küt görünümlü.
Ünlü bir ismin tercih ettiği bu model açık kızıl tonlarında. Çok iddialı. Hem renk olarak hem de model olarak aranan yazlık bayan kısa saç modelleri içinde hanımlar. Çok kısa çok iddialı demek. Renk de böyle olunca neden olmasın di mi deneyebilir misiniz?
Siyah saçlar için kısa bir model, aslında küt seçenekler içinde. İnce telli modellere uygun duruyor. Az daha hareketli olabilirmiş. Yakıştığını düşünüyorum. Saç kesimlerinde yüz şeklinizde oldukça önemli. Dikkat ederseniz tüm modeller yüz şekillerine göre hazırlanmış.
Paris Hilton saç modeli için doğru adres. Kısa sarı ve küt. Bundan  daha fazla saçlarını kısaltmayan Hilton’a bu model de yakışmış. Siyah renk de bu seçenek için ideal duruyor. Önler biraz daha kısa, farkındaysanız kısa fakat kahkül görüntüsü verilmiş.  Böyle bir yüz hattına sahipseniz tercih edilebilir.
İşte en iddialı resmimizi sona bıraktık. Hem renkli hem de kısa. Model süper. Herkes kullanabilir mi bilemiyorum. Yazlık bayan kısa saç modelleri için harika. Bir tarafı daha kısa, bir tarafı daha uzun. Köpük fön ve jöle ile rahat kullanılabilen bir saç modeli.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski