Yazlık Bayan Gömlek Modelleri

Bayanların her sezonda en çok tercih ettiği kıyafetlerinden olan ve her sezonda favori giyimleri arasında yer almayı başaran yazlık bayan gömlek modelleri sizlere kusursuz bir şekilde tasarlanmıştır. Yaz aylarına özgü olması için ise yapımlarında ince kumaşlar ve sıkça rağbet gören şifonlar ile hazırlanmıştır. Ayırca hanımların abiye görünümünde olan etekler ve pantolonlar ile eksiksiz tamamlanması için de ağır görünümlü olduğu kadar şık ta gömlekler bulunmaktadır. Bu yüzden artık her bayan rahat bir şekilde hem kendi tarzına hem de imajına hitap edecek modelleri kolaylıkla bulabileceklerdir. Bunların yanı sıra ekose gömlekler de unutulmadan sizlerin spor tarzınızı yansıtacak olan gömlekler olduğunu da unutmayınız. Böylece hangi yaşta olursanız olun mutlaka sizlerin daha zarif ve daha ayrı bir zerafet içerisinde gösterecek olan yazlık bayan gömlekleri sizlerin beğenisini beklemektedir. Klasik gömlek anlayışının biraz biraz sona erdiği bir dönemdeyiz bence. Aslında biraz geriye dönüşte diyebiliriz. Ne de olsa puantiyeli modeller geri geldi. Fakat tarzlarında biraz değişiklik var. Gördüğümüz kadarıyla kollar yok oldu ve kısaldı. Desenler yıldız, nota ve değişik geometrik hallere büründü ve 2013 hatta 2014 yazlık bayan gömlek modelleri oluştu. Tasarımcılar bu sene gömleklere oldukça önem verdi. Bu nedenle gerek şortlar gerek mini etekler gerekse uzun etekler ile kullanılır oldu. Yazlık gömlek modelleri konusunda neon renklerin ön planda olduğundan bahsederken seksenlerin modasında olduğu gibi gömlekleri alttan düğümlemekte moda oldu. Fakat farklı bir nokta vardı. O zamanlar gömleğin uçlarını birbirine bağlardık alttan. Şimdi bu parçalar ayrı olarak dizayn ediliyor. Kısacası bağlayacağınız parçalar ayrıca tasarlanmış üzerinde hazır olarak var. İşte durum böyle olunca bizlerde gömlek modasına bir el atalım dedik ve sizlere en güzel tasarımları hazırladık.
Siyah şifon üzerine beyaz yıldızlar ile süslenen en şık modellerden birisi olarak zevkli hanımlara sunulmuştur. Ayırca şifon ile yapılması sayesinde hem kendinizi rahat hissetmenin memnuniyetini yaşayacak hem de  şık olmanın farkına varacaksınız. Omuz kısımları siyah şifon ile yapılarak gömleğin diğer kısımları yıldızlar ile desenlenmiştir. Kol kesimleri kolsuz şekilde tamamlanarak spor tarzı yansıtması amaçlanmıştır.
Yazlık ekose gömlek olarak hazırlanmıştır. Pembe ve beyaz renkler ile küçük kareler şeklinde desen yapılarak  en şık spor gömleklerinden biridir diyebiliriz. Ayrıca  önden kahverengi düğmeli olarak tasarlanarak ve kolları düşük kollu olması için kolları katlanarak bant ve düğme ile sonlandırılmıştır. Daha hoş görünüm kazanması için de cepler de unutulmamıştır. Minik kareli pembe olan bu gömlek spor kesimi ile dikkat çekiyor. Özellikle kısa kollu oluşu ve kollarının kesimi dolayısıyla kot pantolonların üzerine rahatlıkla giyilebiliyor. Üstüne bir de beyaz olursa pantolon çok da güzel oluyor. Yazlık renk olan beyaz her şeye yakışıyor değil mi hanımlar? Benim yazın bol bol kullandığım renkler arasındadır beyaz. Bu gömlekle de çok yakıştırdım doğrusu.
Beyaz gömlek üzerine siyah benekler ile yapılmıştır. Klasik bir model olarak ta görünse de küçük bir farklılık  yaratmak için yaka kısmı fırfırlar ile tamamlanmıştır. Ayırca bel kısmına kadar hafif dar şeklinde yapılarak basen kısmına doğru genişletilmiştir. Böylece geniş olması sayesinde hanımların daha rahat bir şekilde gömlek giymelerine fırsat verecektir. Şifon modeller se ön planda olan diğer çeşitler arasında yer alıyor. Beyaz üzerine siyah ya da lacivert üzerine beyaz puantiyeli olanları en çok kullanılanlardandır. Düğmeleri dikkat ederseniz farklı bir renk değil. Kumaşla rengi doğru orantılı olarak kullanılmış. Benden de on puanı aldı açıkçası. Yuvarlak ve aynı kumaştan oluşu da dikkatlerden kaçmıyor hanımlar.
Abiye tarzında hazırlanan modellerden bir tanesi olan bu model de sütlü kahve tonları kullanılmıştır.  Yakası dik yakalı ve kolları kısa kol şeklinde ve bantlı düğme ile yapılmıştır. Ayırca basen kısmına doğru verevli bir şekilde dizayn edilmiş ve hafif pileler ile süslenmiştir. Desen olarak ise ince çubuklar şeklinde yapılarak modele ayrı bir hoşluk kazandırılmak  istenmiştir. Kollar dirseklere kadar, bel oyuğu tamam ve uzun bir gömlek modeli. İster pantolon ister uzun etek ile giyebilirsiniz. Bana daha çok yazlık bayan gömlek modeli gibi değil de yaz sonrası gibi geldi. Hani hafif bronz ten ile harika olur. Değişik kumaşı parlak tonu ile dikkat çekiyor. Çizgili haliyle de uzun gösterme gibi bir özelliği de olabilir.
Limon sarısı renginin farklılığı ve gözlere verdiği hoşluk nedeni ile bu gömleğe limon sarısı renk ile zengin bir görünüm kazandırılmıştır. Ayrıca her yerde ve her zaman rahat bir şekilde tercih edebileceğiniz ve böylece sizleri şıklığa kavuşturarak en mükemmel kombinleri yaratmanız için imkan sunacaktır.Yakası hakim yakalı ve kolları büzgüler şeklinde yapılmıştır. Zengin bir görünüm için ise robadan gömlek renginde çok şık fiyonk bağcık yapılmıştır. Ortası kurdele gibi yakası dik ve kolları fırfırlı bu sarı model tam yazlık gömlek sevenler için diyebilirim. Zaten rengi ile bizlerden tam puan almayı başaran bu tasarım havalı ve cıvıl cıvıl bir görüntü oluşturmak için ideal. Ban göre etekler ile kullanılması gerekiyor, burada pantolon ile konbinlenmiş fakat tercihim etek olurdu.
Özellikle kumaş tarzında tasarlanan pantolon veya etekler ile ahengi yakalayacak model bu stillerde yapılan gömlekler olacağından dolayı bu modeli kesinlikle görmeniz gerekmektedir. Böylece doğru tercihinizi  yaparak kendinize ve zevkinize hitap edecek gömlek giymenin rahatlığına varacaksınız. Kolları düşük kollu ve farbelalar ile yapılmış ve boyun kısmı fiyonklu olarak  tamamlanmıştır. Yine fırfırlı fakat daha kadınsı olan bu model şıklığından vazgeçemeyenler için ideal. Kahverenginin sevdiğim bir tonu olmasından kaynaklanıyor olsa gerek bayıldım buna. Minik puantiyeleri ise beyaz noktacıklar ile değişik bir hava oluşturmuş. Kollar daha rahat ve hava alacak şekilde tasarlanmış. Saten görünüm ise harika.
Bayanların kombinleri yaratacağı zaman onları kurtaran renk her zaman beyaz renk olmuştur. İşte bazen sizlerinde böyle sorunlar ile karşılaşma durumunuz varsa bu model herkes gibi sizlerinde kurtarıcısı olacaktır. Çünkü beyaz renk gömlek şeklinde tasarlanan ve kolsuz olarak kol kesimi kullanılan bir modeldir.  Bunların yanı sıra yaka ve roba kısmı şık fırfırlar ile süslenmiştir. Kullanımının rahat olması için de önden düğmeli şeklinde yapılmıştır. Ünlü mankenin üzerinde olan beyaz kar gibi olan tasarım oldukça başarılı. Fırfırlar bir hayli dikkat çekici ve düzgün. Kesimi harika olan bu tasarım için kolsuz olmasından dolayı çok rahat olduğundan bahsedebilirim. Bek kısmı dar kesim. Bol düğmeli ve rahat. Spor aynı zamanda klasik bir görünüme de bürünebilir.
Canlı renklerden olan beyaz ve mavi renkler kullanılarak ince şekilde tasarlanmıştır. Çizgilerin çok ince biçiminde yapılması nedeni  ile gözlere çarpıcı bir güzellik kazandırarak kolları kalın bant şeklinde dizayn edilmiştir. Klasik yaka ve yadan itibaren sık fırfırlar ile yapılarak gösterişli olması sağlanmıştır. Ayrıca karpuz kol kesimini de andırması nedeni ile mükemmel şekilde yapılmıştır. İster dekolteli kullanın ister kapalı yaka olarak. Boğazına kadar neredeyse fırfır detayı var. Lacivert beyaz çizgili olan bu model gömlek severler için oldukça ideal görüntüde. Kolalar karpuz kol niyetinde. Rahat olduğunu düşünüyorum. Günlük kullanımlara uygun. Görüldüğü üzere askılı kullanımlarda da güzel olmuş. Denenebilir
Hardal ve siyah tonlarının kullanılması sebebi ile ağır bir görünüm kazanması amaçlanmıştır.  Bir çok desenler uygulanarak zengin desen görünümü kazandırılarak kusursuz bir model olması sağlanmıştır. Yakası klasik yaka kesimi uygulanarak kolları hafif büzgülü ve düşük kol olarak tasarlanmıştır. Göğüs kısmına ise çiçek motifi yerleştirilerek canlılık verilmiştir. Dar kesimli yapılması sizlerin üzerinizde mükemmel bir şekilde görünmesini sağlayacaktır. Kahverenginin hardal rengi ile karışımı. Desenli uyumlu kolye ile de güzel olmuş. Kullanım önerisi olabilir. Dar bir model olduğu ortada. Sağ yakaya yakın olan bir detay gözümüze çarpıyor. Bu yaz modası olan kısa şort modelleri ile harika olabilir. Siyah şort kullanılmış. Siz de böyle deneyebilirsiniz.
 
Spor tarzında hazırlanması sayesinde sizlerin spor kombinler yapacağınız zaman en büyük yardımcınız  olacak  şekilde hazırlanmıştır. Uzun gömlek tarzında ve kolları uzun şekilde elde edilmiştir. Yakası dik yakalı ve roba bölgesine kadar ince pileler ile tamamlanmıştır. Önden gömlek renginde düğmeler kullanılması nedeni ile modelin görünümüne katkıda bulanarak hanımların şık ve aynı zamanda trendi yakalamaları için fırsat sunacaktır. Bu yüzden ister kot pantolonlar veya etekler ile seçme imkanını elinizde bulunduracaksınız. Uzun belli ve keten incecik gömlekler de bu senenin favori gömlekleri arasında yer aldı. Yine kısacık şortlar ile tamamlayabileceğiniz türden. Uzun ince şeritleri aşağıya kadar inişi ile farklı biz çizgi yakalanmış olmalı. Hakim yaka olması ise yazın rahat ve hafif kullanım sağlamış.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski