Yazlık Bayan Babet Modelleri

Genellikle hanımların spor tarzı seçimlerinde en çok tercih ettikleri ayakkabı çeşidi babetler olmaktadır. Bu yüzden de bu babetler ile hem rahatlığı yaşayarak hem de kıyafetlerini kusursuz tamamlayarak istedikleri görünümleri kazanmaktadırlar. Diğer sezonlar da olduğu  gibi bu yaz sezonunda da babetler rövanşta olduğu için her biri birbirinden mükemmel şekilde tasarımlardan oluşmaktadır. Ayırca renk seçimlerinde sizlerin aradığı model olsun rengi olsun rahatlıkla bulabilme şansına sahip olacağınız için kesinlikle  zevkinize hitap edecek bir model bulacaksınız. Mesela bu modellerin en büyük sizlere sağlayacağı avantaj ise mesela şortlar , kapriler , mini veya uzun etekler ve hatta elbiseler ile giyebilme imkanına sahip olacak ve şık kombinler elde etmenin rahatlığını yakalayacaksınız.  Diğer taraftan ise dilediğiniz gibi yürüyebilme şansını elde edeceğiniz gibi  gün içerisinde yoğun bir tempo ile zamanınızı geçiriyorsanız işte bu modeller sayesinde sorunsuz bir gün geçirebileceksiniz.  Yaz ayakkabıları olduğundan dolayı ise yapımlarında keten türleri , kot çeşitleri ve rugan , deri gibi bir çok özellikler ile karşılaşacaksınız. Kısacası her bayanın hem zevkine hem de ayaklarına hitap edecek şık yazlık bayan babet modelleri siz sevgili hanımların gönüllerinde taht kuracak güzellikler içerisinde sizleri beklemektedir. 
Renk olarak mor renk seçilmiş ve böylece son zamanlar da trend olan renk kullanılmıştır. Ayrıca hem rugan hem de süet ile yapılması sayesinde de harika bir babet modeli olmaktadır. Modelin en büyük özelliği ise yan kısımlarının file şeklinde yapılması nedeni ile ayaklarınızın rahat nefes almasını sağlayacak ve bu yüzden de çok rahat etmenize olanak sağlayacaktır. Mor rengin açık ve koyu kullanılarak yapılması farklı bir güzellik katmasına olanak sağlamıştır.
Sütlü kahve renginde yapılan bu babet modelinde klasikliği yansıtsa da ön kısmına yapılan fiyonk ile canlılık katılmıştır. Ayrıca fiyongun üzeri pullar ile süslenmiş ve böylece mükemmel görünmesine olanak verilmiştir. Sizler de kıyafetlerinizde sade görünümlü elbiseler ile tercih edebilecek ve şık görüneceksiniz. Kahve tonlarında olması sayesinde de koyu tonlar ile de giyebilme şansını elde edeceksiniz. 
Spor tarzında yapılan harika bir model olarak sizlere sunulmaktadır.  Çünkü bu modeli seçtiğiniz zaman hem spor ayakkabı hem de babet ayakkabı giymenin rahatlığını yaşayacaksınız. Ayırca babet üzerine renkli çiçekler ile desen yapılmış ve  ön kısmına ise bant şeklinde model verilmiştir. Bandın hoş bir görünüm kazanması için de üzerine yuvarlak kumaştan yapılan aksesuar ilave edilmiştir.  Alt tabanına da kırmızı çift çizgi uygulanmıştır. 
Bir çok renkler ile kesik çizgiler sayesinde rengarenk ve aynı zamanda da gözlere hoşluk veren bu babet sizlerinde beğenisini kazanacak nitelikleri taşımaktadır. Çünkü canlı sarı renk sayesinde renk seçimlerini doğru yaparak kusursuz olmasına olanak verilmiştir.  Babetin ön kısmı sade sarıdan oluşmakta ve üzerine ip bağcık şeklinde fiyonk yerleştirilmiştir. 
Keten kottan yapılan muhteşem bir babet diyebiliriz. Nedeni ise bayanlar genellikle bu tarz ayakkabılara yönelmelerinden  dolayı bu model bu sezona damgasını vuracak gibi görünmektedir.  Ayrıca spor tarzını yansıtması için de beyaz ip bağcıklar ile süslemeyi ihmal etmemişlerdir.  Günlük yaşamınız da eğer bu stiller de tercih yaparsanız  kesinlikle rahatlığı yakalayacaksınız.  Bunun yanı sıra koyu tonlarında da mavi kullanılması harika olmasına neden olmuştur. 
Farklı yeşil tonunun kullanılması babetin de farklı olmasını sağlamıştır. Eğer sizler de değişik renkler de babet arıyorsanız bu model sayesinde aradığınız ayakkabıya kavuşa bileceksiniz. Sade olarak düşünülen ve lastik bağcık ile tamamlanan kendine özgü güzelliği ile sizlere sunulmuştur.  Kendi renginde verilen desen de  gayet hoş bir tarzı yansıtmaktadır. 
En hoş modellerden birisi olmayı başaran bu model rengi olsun modeli olsun sizlerinde zevkine hitap edeceğinden şüpheniz olmasın. Çünkü birbirinden güzel renklerin bir arada kusursuz şekilde kullanılması sayesinde ayrıcalıklı model olmayı başarmıştır.  Modelin görüntüsünü bozmamak için ise sadece ip bağcık ile fiyonk yapılmıştır.  Her bayanın rahatlıkla giyebileceği özel babetlerden birisi olarak sizler için hazırlanmıştır. 
Parlak siyah renk ile yapılması nedeni ile  her renk kıyafetinize uyum sağlayacak ve sizlerin muhteşem bir görünüm içerisinde bulunmanızı sağlayacaktır.  Etekleriniz ile pantolonlarınız ile rahatlıkla tercih edebilecek ve kendi imajınızı sergilemenize yardımcı olacak nitelikleri taşıması sayesinde sizlerin en büyük avantajı olacaktır.  Eğer sizler de sadeliği seviyorsanız bu modeli kaçırmayınız. 
Yılan derisi desenin de yapılması ilgileri üzerine çekmesine neden olmuştur. Ayrıca uygulanan renklerin renk tonlarına dikkat edilerek de mükemmel bir tasarım olmasını sağlamıştır.   Babetin ön kısmına ise krem keten ile fiyonk ilave edilmiş ve böylece daha bir gösterişli olmasına olanak vermiştir. Açık tonlarda da hazırlanması nedeni  ile renk sorunu yaşamamanızı sağlayacaktır. 
Turuncu her zaman gözlere farklı bir güzellik kazandırmaktadır. Çünkü hoş bir güzelliği olması sayesinde bu babette de seçilmiş olması adeta ayaklarınızın farklı görünmesini sağlayacaktır. Küçük renkli örgü şeklinde desen yapılarak rengarenk olmuştur. Üzerine ise farklı bir hava katması için turuncu keten ile bağcık yapılmıştır. Farklı tasarım arayanların kaçırmaması gereken modellerden birisidir. 
Bej renkli ve ayaktan geçmeli olarak düşünülmüştür. Böylece kullanımı çok rahat olacağı gibi sizlerinde rahatlığı ön planda tutulmuştur.  Modele güzellik katmak için ise ön kısıma çapraz bant şeklinde model verilmiştir.  Sadeliği yansıtmasından dolayı bu stiller de elbiseler ile tercih etme imkanınız da olacaktır. Sizlerin renk sorununu ortadan kaldıracak muhteşem bir model diyebiliriz. 
 
Özellikle alt tabanında yer alan hasır örgüsü ile beğeni toplayan  en şık tasarımlardan sadece bir tanesidir diyebiliriz.  Bunların yanı sıra spor tarzında olması da bayanların tercih edecekleri elbiselere en uygun ayakkabı olma şansını verecektir. Renkli kare deseni ile de zaten güzelliğini kanıtlamıştır. Ön kısmında ise pemce bağcığın üzerine krem düğme yerleştirilerek mükemmelliği yansıtmasına neden olmuştur.  Kesinlikle kaçırılmaması gereken ve her bayanın zevkine tercih edeceğinden dolayı sizler de bu modeli tercih ederek doğru ayakkabı seçiminizi yapmış olacaksınız.  

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski