Yazlık Abiye Elbiseleri Modelleri

Bayanlar her zaman elbise seçimlerinde büyük özen gösterirler. Ama katılacakları özel günlerinde elbise seçimlerinde büyük arayışlar içerisinde  kendilerini bulurlar. Çünkü giyecekleri elbiselerinin çok şık aynı zamanda da kendilerini kusursuz bir güzellik içerisinde görünmelerini sağlayacak modellere daha bir ağırlık verirler.  Her yeni sezonda faklı ve değişik tasarımlar hazırlandığından dolayı bu yaz sezonunda birbirinden şık modeller tasarlanmıştır. Hazırlanan modellerinin genellikle yaz olması nedeni ile straplez , dekolteler . mini etekler , yırtmaçlar gibi gösterişli  ve bir o kadar da mükemmel olmalarını sağlamak amacı ile büyük özenle elde edilmektedir. Her yaş kesimine ayrı olarak tasarlandığından dolayı hangi yaşta olursanız olun sizlere hitap edecek muhteşem modeller  olduğunu unutmayınız. Sadece sizler şık elbisenizi ve sizi tamamlayacak olan ayakkabı ve takı seçiminizi doğru yapmanız gerekiyor. Nedeni ise bunların hepsi birbirini tamamladığı zaman gösterişi ve şıklığı yakalayarak kusursuz görünmenin farkına varacaksınız. Önemli olan sizlerin güzelliğine hitap edecek olan yazlık abiye elbiseleri modellerinden size uyum sağlayacak olanı bulmanız gerekiyor. 
Son trendlerden olan önü kısa arkası uzun olarak yapılmıştır. Elbisenin üst kısmı parlak siyah ve turkuaz taşlardan seçilerek işlemeler uygulanmıştır. Ayrıca taşların rengine uyum sağlaması içinde mavi ve siyah şifondan etek yapılarak kat kat fırfırlardan meydana gelmiştir. Roba ve bel kısmı arasına mavi , siyah desenli şifon ile beli sarması şeklinde tamamlanmıştır. Şık bir gül ile de son noktayı atmışlardır. 
Elbiseler uzun ve dekolteler sayesinde çok çekici olmasına olanak verilmiştir. İki elbisede de aynı model kullanılmış olsa da  desen açısından farklılık yapılmıştır. Göğüs ve sırt dekoltelerin kenar kısımları sarı örgü şeklinde ilave edilmiş ve modelin mükemmel olması sağlanmıştır. Diğer elbisede ise çok hoş desen uygulanmış bu da ilgileri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Büyük pembe gül desenlerden meydana gelmiştir. Boğazı fırfırlar ile yapılan ve sırtının açık şeklinde tamamlanması nedeni ile de sırt dekoltesi oluşmuştur. Roba ve bel arası elbise deseninde kuşak bağlama yapılarak göze çarpmasına neden olmaktadır. Arka kısmında ise uzun kumaş parçası sayesinde hoşluk oluşmasına olanak verilmiştir. Uzun olması da abiye elbise tercihlerinizde yer vermesini sağlayacaktır.
Yeşil rengin hakim olduğu bu elbise modelinde karma desen kullanılmıştır. Straplez ve bele kadar dar kesimli olarak yapılan ve eteği geniş kesimli olarak tamamlanmıştır. Ayrıca derin yırtmacı ile de görkemli görünmeyi başararak hanımların beğenisini kazanmıştır. Bu yüzdende renginin ve modelinin birbirini tamamlaması sayesinde sizlerinde üzerinizde eşsiz bir güzelliğe sahip olacaktır.
Derin yakalı olması sebebi ile göğüs dekoltesi kaçınılmaz olmuştur. Ayrıca kalın askıları ile de kolsuz bir stil halinde görülmektedir. Elbisenin üst kısmı birbirini saran kumaşlar ile büzgüler oluşmuştur.  Elbiseyi mükemmel kılan ise göğüs dekoltesinin haricinde yer alan ise robadan itibaren pileler ile genişletilerek hanımların rahat bir şekilde kullanmalarını sağlamasıdır.

Sade bir görünüm sergilemesinin yanı sıra kırmızı renk ile yapılması sayesinde ilgi çekmeyi başarmıştır. Ayrıca geniş yakalı ve kolsuz olarak tamamlanmış ve kol bitiminde taşlar ile süslenmiştir. Ayrıca kalın kemeri yapabilmek için kalın kırmızı kuşak ile beli sarması şeklinde uygulanmıştır. Dar etek üzerine ise yine kırmızı renkte kloş şeklinde şifon ile tamamlanmıştır.
Mor rengi ve askılarının taşlar ile komple yapılması harika bir model olmasını sağlamıştır.   Ayırca bu taşları bel kısmına uygulayarak kemer görünümü vermesi sağlanmıştır. Uzun olarak tasarlanan ve pileler şeklinde görünümü ile de geniş etekli olmasına olanak verilmiştir. Bu yüzden de en şık tasarım olarak zevkli bayanlara sunulmaktadır. Sizlerinde farklı ve aynı zamanda da şık bir görünüm içerisinde gösterecek olan bu modeli mutlaka tercihlerinizin arasında yer vermelisiniz.
Özellikle genç kızların zevkine hitap edecek  olması nedeni ile genellikle genç kesimin seçimlerinde yer verdiği model olmaktadır. Elbisede bir çok farklı renkler kullanılarak rengarenk görünüm kazandığı gibi straplez şeklinde tamamlanmıştır. Ayrıca robadan başlayan ve etek bitimine kadar olan kısımda sık bir şekilde fırfırlar yapılmıştır. Mini etekli olan bu abiye elbisesi özel günlerinizde aradığınız niteliklerde sizlerin zevkinize hitap edecektir.
Her iki elbisede de tek omuz askılı ve uzun olarak yapılmıştır. Yeşil ve beyaz renk ile yapılmıştır. Omuzdan ilave edilen kumaş parçası vücudunuzu sararak ön kısıma kadar gelmesi sağlanmıştır. Bu da elbiseye farklılık katarak farklı stil olmasına olanak sağlamıştır. Ayırca ince pileler kullanım açsından kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacağı gibi zengin bir görünüm kazandırmayı ihmal etmemiştir.
 
Straplez şeklinde uygulanan ve eklenen şifon parçası nedeni ile de tek omuz askılı olarak ta görünüm kazanmıştır.  Ayırca omuz askısının birleşen yerine şık taş ilave edilmiş ve ön planda görülmesi sağlanmıştır. Büzgüler sıklıkta kullanılmış ve basenden itibaren  parçalı ve katlı farbelalar ile tamamlanmıştır. Kırmızı renk seçilerek uzun ve hatta kuyruklu olarak düşünülerek modele zengin bir görünüm kazandırılmıştır. Sizlerde ayrıcalıklı olduğu kadar üzerinizde size özel bir güzellikte görünmesini istiyorsanız bu elbise modeli herkes gibi sizlerinde zevkleri arasında yer alarak şıklığı ve trendi yakalayabileceksiniz. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski