Taç Tül Perde Modelleri

Evlerin olmazsa olmazlarından olan perdeler de hem kaliteyi hem de mükemmel bir güzellik arıyorsanız tek adresiniz taç tül perde modelleri olmalıdır. Nedeni ise uzun yıllardır kalitesi olsun görünümü olsun her zaman kusursuzluğu yansıttığından dolayı sizlerin de tercihinizin bu modeller olmasına özen göstermelisiniz. En önemli konu ise bayanların çilesi haline gelen perde ütüleme sorunununa çözüm bulması sebebi ile ütü yapmanıza gerek kalmadan  kullanma imkanına sahip olmanızdır.  Böylece temizliği ve kullanımı sizlerin rahatlığını sağlayacağı için bu modelleri görmeniz yeterli olacaktır.  Desenler yönünden de oldukça zengin olması nedeni ile herkesin zevkine hitap eden ve evlerinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak modeller hazırlanmıştır. Bunun için de yatak odalarınızda , çocuk odalarınızda , mutfağınızda ve salonlarınızda artık taç tül perde rüzgarı estireceğinden emin olabilirsiniz.  Her zaman salonunuza yaptığınız dekorasyona , renk uyumuna ahengi yakalamak biraz güç olmaktaydı. Ama artık her türlü  odalara renk ve hoşluk katacak perdelerin olması sizlerinde beğenisini kazanacak ve taç tül perde tercih edeceksiniz. Siler de değişiklik yapmak için perde süsleri ile bu perdeleri süsleyebilir ve farklılık sağlayabilirsiniz.  Mesela ister kendiniz örebilir ister hazır elde edebileceğiniz aksesuarlar sayesinde gözlere de hitap etmeyi başararak perdelerin güzelliklerine güzellik katabilirsiniz. Perde denilince akla gelen tek marka haline gelen bu modeller ile sizler de evlerinize , odalarınıza modern görünümler katabileceğiniz gibi kendi zevkinize göre de dizayn edebileceksiniz. 

Beyaz üzerine bahar çiçekleri ile desen yapılarak adeta odanızın çiçekler içerisinde görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.  Renk tonlarının beyaz ve pembe olarak yapılması görünüm açısından da  mükemmelliği yakalamasına yardımcı olmuştur. Orta kısmına ise farklılık sağlamak amacı ile de pembe kumaş ile şık bir bağlama şekli düşünülmüş ve perdenin  modeline değişiklik yaratılması sağlanmıştır.  Ayırca perdeyi topladığınız anda büzgülü bir görünüm kazanacaktır.
Kahve tonları ile yapılmıştır. Bu kahve tonlarından kakao rengi ve sütlü kahve tonları seçilerek daha ağır bir görünüm kazanması amaçlanmıştır. Tül perdesinde ise kıvrımlar yapılarak baklava dilimi şekli verilmeye çalışılmış ve perdelerin birbirini tamamlaması sağlanmıştır. Dilimlerin ortasına ise kahverengi küçük kare şekli ilave edilmiştir. Böylece de renk ahengini yakalamasına olanak sağlanmıştır. Uç kısımları fırfırlı yapılmış ve bu sayede de hoşluk kazandırılmıştır.
Gri tonlarının her zaman kendine özel bir güzelliğinin olması nedeni ile bu perde de aynı güzelliği yansıtması düşünülmüştür. Açık gri üzerine gri tonlarında deniz dalgası şeklinde şekil verilmiştir. Bu neden ile de yeni trendlerden birisi olmayı başarmıştır.  Sizler de son trendlerden arıyorsanız bu perde farklılığını kanıtlayarak sizlerin göz estetiğine hitap edecektir. Gri olması sebebi ile de renk açısından bir sorun yaşamadan odanızın mükemmel görünmesini sağlayacaktır.
Özellikle salonların  eşsiz bir güzellik içerisinde görünmesini sağlayacak olan bu perde modeli görenleri kendine hayran bırakmıştır. Çünkü altın sarısı renginde yapılması ve tül perde üzerine yapılan şık işlemeler sayesinde vereceği değişimi sizler de fark edecek ve zevkinize hitap ettiğini fark edeceksiniz. Ayırca uç kısımları büzgüler şeklinde dizayn edilmiş ve küçük ponponlar yerleştirilmiştir.
Salonlarını cam bölmeden oluşuyorsa kesinlikle bu modeli tercih ederek doğru bir karar vermiş olacaksınız. Çünkü modelinin tasarlanmasında her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve kusursuz olması sağlanmıştır.  Hardal renginin her tonu kullanılarak bu renk ile tamamlamaya çalışmışlardır. Tek olması sayesinde de daha hoş bir güzellikte kendini yansıtması amaçlanmıştır.  Yapılan işlemeler de unutulmayıp her detayı dikkatli bir şekilde işlenmiştir.
Beyaz üzerine bordo ve pembe küçük çiçekler ile desenler yapılmıştır. Ayrıca tül perdenin beyaz olması hem rengin doğru kullanılmasını sağlayacağı gibi odanın daha ferah görünmesine müsaade edecektir. Beyaz rengin başka bir avantajı ise her renk ile uyumu yakalaması olacaktır.  Çiçeklerin simetrik olarak yerleştirilmesi düzenli bir şekilde görünüm kazanmasına yardımcı olmuştur.
Tek renk ve düz olmasına rağmen muhteşem tül perdelerden birisidir diyebiliriz. Çünkü kendinden modelli ve desenli olması ayrıcalıklı tül perde olmasına olanak sağlamıştır.  Perdelerin koyu kahve tonlarında olması nedeni ile daha muhteşem görünmesi için beyaz renk seçilerek renk açısından demode görünmesini önlemiştir. Ayırca kendinden de pileli olması sizlerin daha rahat kullanmasını sağlayacaktır.
Yaprak desenleri ile süslenmiştir. Renk olarak koyu renk tercih edilmiş ve  odanızın ağır görünmesini sağlamıştır. Sizler de görkemli bir görünüm istediğiniz zaman bu tarzlar da perdeler seçmeli ve aradığınız güzelliği bu modeller ile yakalamalısınız. Üst kısımları fırfırlı olması perdenin her kullanımında farklı bir stilde görünmesine olanak verecektir. Mesela perdeyi açtığınız ve topladığınız  vereceği farklılığı siler de göreceksiniz.
Farklı ve aynı zamanda da  değişik bir tasarım  olan bu perde modelinde turuncu renk seçilmesi sayesinde çok hoş bir güzellik verecektir. Sade tül perde düşünüldüğünden dolayı bu renk seçimi yapılmış ve böylece hem sadeliği hem de farklılığı yansıtması amaçlanmıştır.  Özellikle çocuk odaları için kaçınılmaz bir model olacağından çocuklarınızın odaları renkli bir görünümü yakalayacaktır.
Muhteşem bir taç tül perde modelidir diyebiliriz. Çünkü parlak yapılarak ve üzerine yapılan deseni ile eksiksiz tamamlanması sağlanmıştır. Böylece salonların havasını değiştirecek hem sizin hem de görenleri kendine hayran bırakacaktır. Ara kısımlarına şeritler halinde parçalar yerleştirilmiş ve tül perdenin çok özel bir güzellik sergilemesi amaçlanmıştır. Bu yüzden de herkesin beklentisini karşılayacak niteliklere sahip olmasına imkan verilmiştir.  Zaten taç tül perdeler her odaya farklı güzellikler katması  sayesinde çok zengin kataloğa sahip olması kaçınılmaz olmuştur. Mutlaka sizlerinde beğeneceği ve odalarınızın mükemmellik içerisinde göstereceği perdeyi seçerek herkesi kıskandıran perdelere kavuşabilirsiniz. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski