Taç Nevresim Takımları Modelleri

Yatak odalarının görünümünün değişmesine yardımcı olan nevresim takımlarını yaz aylarında olsun kış aylarında olsun bizlerin en büyük ihtiyaçlarımızdan olduğu için ayrı bir önem veririz. Modellerinin kusursuz ve adeta mükemmel görünmesini isterken bir yandan da kendimizi rahat hissetmemizi sağlamasını düşünürüz. Bu yüzden de yıllardır herkesin zevkine hitap ettiği gibi sağlık açısından da hiç kimseyi zor durumda bırakmadan ürünlerinin kalitesi ile hizmet veren taç nevresim takımları modellerini gönlünüz rahat edecek şekilde tercih edebilirsiniz. Çünkü hanımlar bilirler. Nevresimlerin yapımlarında kullanılan kumaşların pamuklu ve kaliteli olması dikkat edilecek hususlar arasında bulunmasından dolayı sizlerin kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Ayırca modellerinde kullanılan desenler ve renkler büyük bir titizlik içerisinde seçilmekte ve bu nedenle de yatak odaklarına farklı bir güzellik katmasını sağlamaktadır. Sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için tek kişilik, çift kişilik, battal olmak üzere çeşitleri bulunmakla beraber sizlerin çocuklarınız için de ayrı modeller de tasarımları da bulunmaktadır. Bu yüzden kendiniz için tercih edeceğiniz gibi çocuklarınız için de rahatlıkla seçebileceğiniz özelliklere sahip nevresim takımları olduğunu unutmayınız. Kısacası ilk önce kaliteye ve sonra muhteşem modellere önem veriyorsanız sizler için hazırlanan bu modellerden kendinizi yoksun bırakmadan en yakın zamanda taç nevresim satış mağazalarına uğramanız menfaatinize olacaktır. Taç nevresim takımları modelleri için söylenebilecek olanların ilkinden başlamak için sabırsızlanıyorum hanımlar. Öncelikle kendimizde kullandığımı belirtmek isterim. Bu nedenle canlı renkleri ve yıkanma kolaylığı ilk diyebileceklerim arasında. Onlarca model arasından bir seçim yaptıysanız sizlere diyebileceğim, ilk aşamayı geçmişsiniz demektir. O kadar fazla seçenek vardır ki bu konuda ben eper zorlanmıştım. En sonunda geometrik desenli olanlardan, satenlerden ve çiçekli olanlardan seçmeye karar vermiştim. Sonrası zaten kolay. Çift kişilik tek kişilik olan modelleri var ve oldukça da güzel. Kullanımı rahat. Rengarenk oluşları her severinde keyifle kullanmanızı sağlıyor. Seçtiklerinizi günü geldikçe kullanmanız ise ayrı bir tadı var. Özellikle dikkat etmeniz gereken ise yatak modelinize ve ölçülerine göre olması. Bu konuda da sorun yaşamazsanız her şey tamamdır. En güzel ve modern modelleri sizler için hazırladık.
Bahar dalları ve bahar çiçekleri ile desenlenen muhteşem bir model görünümü içerisinde sizlerin zevkinize sunulmuştur.  Ayırca daha mükemmel olması için yapılan bahar çiçeklerinin desenlerinin ön planda görünmesi amacı ile hoş kare deseni de yapılarak farklı bir model olmasını sağlamıştır. Bu modeli tercih ettiğiniz zaman odanıza baharı yansıtacak ve istenilen güzellikte görünecektir.
Farklı çizgilerin kullanılması sonucu rengarenk bir desen elde edilmiştir. Genellikle koyu renkler kullanılarak biraz da olsa ağır bir görünüm sergilemesi amaçlanarak yapılan çizgiler ile şekiller verilmeye çalışılmıştır.  Yastıkların da  renkli çizgiler üzerine daire şeklinde şekil verilerek nevresimin de sadece çizgiler kullanılmış ve kırmızı renge ağırlık verilmiştir. Kırmızı bir dekora sahipseniz ilk yapmanız gereken bu kadar güzellikte olan bir nevresim takımı kullanmak. Taç bu sebeple seçebileceğiniz ilk markalardan olabilir. Kırmız ve siyahın uyumu konusunda sizlere bilgi vermiştik. Geometrik desenler yatak odanıza farklı bir hava verebilir.
Mor rengin tonlarında ve siyah rengin kullanıldığı bir model olmaktadır.  Ayırca beyaz renk ile yaprak ve çiçek deseni yapılarak kullanılan koyu renklere uyum sağlamasının yanı sıra değişik bir model yaratılmaya çalışılmıştır. Yastıkları açık mor renginde ve düz olarak hazırlanarak nevresimi muhteşem desenle sonlandırılmıştır. Nevresim takımı günlük olarak ya da haftalık olarak kullanılabilir. Lila ve siyah beyaz ile karışınca ortaya uyumlu bir takım çıkmış belli ki. İçi saf lila renk olan bu tarz içinizi açacak renklerde. Yorgan örtüsü ize zaten ortada. Tamamen zevkinize göre alın ve içinize sinsin derim hanımlar.
Özellikle çeyizlik nevresim arayışı içerisinde iseniz işte bu model aramalarınıza son vererek modelin muhteşemliği ve güzelliği sayesinde sizlere farklılığını kanıtlayacaktır.  Çünkü renk seçimlerini siyah ve gri olarak seçerek hem ağır görünüm kazandırılmış hem de harika deseni ile gözlere ayrı bir güzellik katmıştır. Ayırca yapılan desen kullanılan renkler ile ahengi sağlayarak kusursuz olmasına olanak vermektedir.
Siyah ve gri siyah yatak odası perdeleri ile bir başka uyum içinde duruyor. Değişik tonlardan ve desenlerden hoşlananlara özel bu nevresim takımı . Bu tasarımda sandalyeler ve perdeler hatt a sehpalar bile uyum içinde. Seçtiğiniz renklerin yatak odasının diğer renkleri ile aynı olmasına özen gösterirseniz daha iyi olur.
Bu model de hanımların kesinlikle hem zevklerine hem de gözlerine estetik bir güzellikte görüneceğinden dolayı bu modeli görenlerin beğenisini kazanmıştır. Desen olarak büyük çiçek deseni seçilmiştir. Ayırca yaprakları da unutulmayarak bir bütün içerisinde kendini sergilemesine imkan verilmiştir. Güllü ve çizgili model dikkatimizi çeken başka bir taç nevresim takımı. Modernliğin geçmiş ile birleşmesi. Diğer yandan yastık kılıfları çarşaflar ve nevresim ise uyum içinde. Yatak başlığı siyah olunca siyah nevresim takımının güzel görünmesi de kaçınılmaz oluyor. Modernliği seven hanımlar için.
Bir çok canlı rengin kullanılması sonucu   tercih edilmesine olanak sağlamıştır. Ayırca deseninin büyük olarak yapılması renklerin kendisini göstermesini sağladığı gibi değişik deseni ile de aranılan model olmayı başarmasına yetmektedir. Rengarenk olması sizlerinde dikkatini çekerek seçimlerinizde yer vermenizi sağlayacağından emin olabilirsiniz. Uçan kelebek tasarımı oldukça başarılı ve renkli olmuş. Renkler havada uçuşuyor sanki. Geometrik desenlerin dansı gibi durmuş. Pembe ve gri bu kadar uyum sağlayabilirdi. Beyaz zaten her zaman güzel. Özellikle yatak odaları için uyumlu renklerden oluyor. Mor lila pembe ve beyaz gri hepsi bir arada harika görünüyor.
Kare deseni kullanılarak her kare deseni içerisine renkli pembe gül deseni uygulanmıştır.  Diğer kareler de ise renkli çizgiler , benekler şekilde yapılmış ve uç kısımları kıvrımlı olarak tamamlanmıştır. Zaten renginin uçuk pembe seçilmesi  ayrı bir hoşluk kazandırarak odanızın rengi ne renk olursa olsun uyumu yakalamanıza yardımcı olacaktır. Soft renkleri sevenlerden misini? Pembenin toz pembe oluşundaki zarifliği merak edenlerden misiniz. Yumuşacık bir tonu olan pembe çiçekli desenler ile birleşince nevresimin en güzellerinden biri çıkmış ortaya. Baklava desenleri ve patchwork uyumlu duruşu ile dikkat çekiyor.
Siyah rengin yanı sıra parlak kumaş ile yapılması ilgilerin yoğunluğunun artmasına neden olmuştur. Kare deseni elde etmek için kalın siyah şerit şeklinde hazırlanmış ve böylece hem kare desenli hem de kullanılan kumaşın muhteşemliği sizlerin aradığı nitelikler de omasını sağlayacaktır.  Çift kişilik olarak tasarlanan bu modeli kaçırmamanız sizlerin en büyük avantajı olacaktır. Parlak pullu siyah ve çok güzel. Başka ne demeli bilemedim doğrusu. Parlak ve pullu yatak örtüleri ve parlak nevresim takımlarından hoşlananlar Taç nevresim takımları modellerinden. Siyahın bu harika tonu pulların pırıltısı ile birleşmiş ve ortaya canlı parlak bu nevresim takımları çıkmış. Kare kare ayrılmış ve kadife gibi birleşmiş.
Beyaz ve turuncu çiçekler ile süslenerek farklı bir nevresin modeli olmasına olanak vermektedir. Mor tonlarında yapılan ve uygulanan çizgilerin ise açık tonlarda yapılması sayesinde her desen kendini göstererek eksiksiz olmasına izin vermektedir. Zaten çiçek deseni olması beğenilmesinin en büyük nedeni  olmaktadır.  Ayırca  nevresimlerinde olduğu gibi yastıklarda da aynı desen tercih edilmiştir. Japon gülünün farklı figürleri, siyah nevresimde tasarlanmış. Bu sefer parlak değil mat kumaş kullanılmış. Gördüğünüz siyah ama içinde bulunan kırmızı ve krem tonları oldukça başarılı yerleştirilmiş. Bir bölgeye ağırlık verilmediği için ortaya desenler karışık dağıtıldığı için bizi sıkmayan bir hava oluşturmuş.
Büyük ve küçük kalplerden oluşması nedeni ile kırmızı renk seçilmiştir.  Kalp deseninin yapılırken işleme görünümü şeklinde olmasına önem verilmiştir. Bu yüzden kalbin üzerine altın sarısı renginde işleme yapılmıştır. Eğer sizler de özel tasarımdan oluşan nevresim takımı istiyorsanız bu model sayesinde size hitap edecek modele kavuşabilirsiniz. Kırmızının kalplisi yatak örtüsüne çok yakışmış. İki kalbi bir ayaya getiren tasarımcılar kırmızının tonunu da en iyi şekilde ayarlamış olmalılar ki hanımların beğenisini kazanmış. Sevgililer gününe özel olabilecek bu tasarım için yapmanız gereken bir taç mağazasına gitmek ve beğendiğiniz bu modeli söylemek.
Bu modelde de kırmızı renk yapılarak ufak bir değişiklik ile harika görünümlü gül deseni yapılmıştır. Nevresimler de kullanılan güller ve kalpler , yastıklarda yerini sadece kalplere bırakmıştır. Kısacası mükemmel olduğu kadar  gösterişi de yakalayan bu model sizlerin yatak odasında farklı bir güzelliğe sahip olacaktır. İşte kırmızının başka bir tonu ve modeli daha. Oldukça güzel yine kalp desenleri kullanılmış, yine gül desenleri hazırlanmış. Zaten tüm dünyada kabul görmüş güller ve kalpler. Minik yataklara göre uyumlu bir taç nevresim takımı gibi duruyor. Şimdiden beğendim bile.
Beyaz papatyalar her zaman kendine özgü ayrı bir güzellik sergilediğinden dolayı bu deseni nevresim de kullanarak  en son modeller arasında yer almasını sağlamıştır. Ayırca renginin mükemmel bir şekilde seçilmesi  ve papatyalar dışında uygulanan yapraklar birbirini kusursuz bir şekilde tamamlamasına olanak sağlamıştır.  Sizlerde çiçeklerden ve özellikle papatyalardan vazgeçemiyorsanız işte bu model sayesinde gönlünüzce kullanmanın memnuniyetini yaşayacaksınız. Gül kurusu renginin papatya ile harmanlaşmış hali. Papatyanın sarı ve beyaz tonları oldukça bu güzellik ortaya çıkmış. Bahar dolu bir bahçe, papatya dolu bir bahçede uyuyormuş hissi için bu tasarımı seçebilirsiniz. Gül kurusu rengi iyi ve sade bir renktir. Kolayca uyuyup güzel rüyalar görmeniz için ideal.
Yapılan desenin işleme şeklinde görünmesi ağır bir görünüm kazanmasını sağladığı gibi arzu eden olursa çeyizlerinde de yer verebilecektir. Eflatun renginin tercih edilmesinden dolayı yapılan desenle birebir tamamlanmasına yardımcı olarak şık tasarımlardan olmasına imkan vermektedir.  Nevresime yapılan deseni yastıklarda da tercih ederek muhteşemliğini bozmadan sizlere sunulmuştur. Mor rengine en iyi şekilde uyum sağlayan renk beyaz olduğu için desenin beyaz renk ile yapılması doğru bir karar olmaktadır. Morun dünyası. Parlak koyu bir mor yatak örtüsü nevresim takımı çok iddialı görünüyor. Siyah ve minik beyaz işlemeleri ise oldukça başarılı. Sadelik korunmuş, işlemeler ile hareketlenmiş. Başarılı seçimlerden biri olur bence.  

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski