Straplez Gelinlik Modelleri

Yaz gelinleri, hala gelinlik modelleriniz hazır değilse işte size alternatifler. Her modelden kısa da olsa hazırlamaya çalışsak da onları diğer yazılarımızda ileteceğiz sizlere. Bugün Straplez gelinlik modelleri konusunda bilgilendireceğiz sizlere. Birden fazla modelle ilgili olan bu yazımızda resimlerimize de bakalım ve net bir şekilde hangi modelden istediğimizi belirleyelim. Şimdi şöyle diyebiliriz. Dar, katlı arakası açık incili süslü pullu modeller kafamızı karıştırabilir. Bilmeniz gereken öncelikli olarak şudur üzerinize giymeden aslında tam olarak nasıl bir modelin size yakışacağını bilemeyebilirsiniz. İmkanınız varsa ilk önce denemelisiniz gelinlik modellerini. Bakalım bu yazımızda nasıl modeller var. Kabarık kat kat olan bu tasarımla başlayacağız. İnce bir yapınız varsa genellikle bu tarz modeller tavsiye ediliyor. Tabi zevkinizle de orantılı olmak kaydı ile.
Bel kısmı transparan olan bu gelinlik modeli üzeri irili ufaklı taşlar ile süslü. İsterseniz transparan olan kısımları kapattırabilirsiniz. Etekleri oldukça kabarık ve şaşalı olan straplez gelinlik modelleri içinde olan hu model sizin için olabilir. Bakalım diğer modellerimizden de hoşlanacak mısınız hanımlar.
Uzun mu uzun olan bu duvak yoksa size göre mi? Arkası düğmeli olan bu gelinlik uzun duvaklı ve uzun kuyruklu. Çok çok uzun kuyruklu olmaması daha iyi hareket etmenizi sağlar. Minik beyaz taşlar ile harika olmuş. Çok abartılı değil. Bel kısmı da dar ve dikkat çekici duruyor.
Bel ve kuyruk kısmı birbirinden ayrılan bu model de renk biraz daha koyu. Tamamen beyaz olmayan bu Straplez gelinlik modelleri çiçekler ile süslenmiş. Duvak kısa etek boyu da oldukça kısa. Kolay hareket edilebilir. Beğenenler var mı?
Çok çok sade bir renk diyebilirim. Straplez gelinlik modelleri içinde uzun ve düz kumaşlardan yapılmış. Kırık beyaz renkte olan bu model için hafif sade bir kolye kullanılmış. Çiçek tokası ile da tamamlanmış ve bütün bir görüntü oluşturmuş. Altta ve yanda hafif görünün çiçek topuk güzel olmuş.
Üst kısmı tamamen düz ve dar olan bu gelinlik sert bir üste sahip. Yan süslemeleri ile hareket katılmış. Alt kısım ayrı parçadan oluşuyor. Sanki iki modeli var gibi. Kat kat tüllerden oluşması ise ayrı bir hava katmış olmalı. Çok kabarık ve güzel.
Saçlarınızı toplayıp böyle kabarık gelinlikler seçebilirsiniz. Boyunuzun uzun olması u tasarımlarda avantaj. Bele tamamen oturan üst kısım ile altta tamamen kabarık olan alt kısım. Taç ile saç güzelleştirilmiş ama sade. Boyundan bağlanmış ve tüm parça halinde.
Pembe renklisi de var beyazı da . prenses modellerinden. Straplez ve ister nişanlık modeli ister gelinlik modeli olarak kullanılabilir. Arkası görüldüğü üzere ipli. Kumaş ile kapatılmış. İsterseniz kapattırmayabilirsiniz. Ben iki seçeneği de beğendim. Pembe olanın tonu harika olmuş. Düğünde değişik bir gelinlik isteyenler kullansın derim.
Üst kısmı belinizin altına kadar iniyor. Dar hem de oldukça dar bir model. Altı da bir o kadar kabarık. Straplez gelinlik modelleri arasında ilk sırada yer alabilir bana göre. Bu model 2013 gelinlik modelleri arasında yer almıştı. Sanırım 2014 de de devam edecek gibi. Beğendiniz mi?
Elde çanta taşıma modası biraz geçti diyebilirim. O nedenle alacağınız çantanın çantasını masanızda bırakabilirsiniz hatta hiç kullanmayabilirsiniz. Hafif ve sade görünümlü bir gelinlik isteyenlere minik ve az desenli az süslü bu gelinlik tavsiye edilir.
Gelinlik kumaşı kırık beyaz, oldukça sade, üzerinde hiç taş yok. Duvak uzun ve çok kibar. Üzerinde zarif desenleri var. Başka bir şeyi yok desem. Çok güzel bir model desem yeri var hanımlar. Saçlar diplerden iyice toplanmış. İyi de olmuş sıkış saçlar.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski