Kız Bebek Patik Modelleri

Hanımların en güzel ve çok zevkli olarak işledikleri örgülerinden olan kız bebek patik modelleri sizlerin yaratıcılığı sayesinde elde edilmektedir. Çünkü anneler kendileri işledikleri zaman daha ayrı bir keyif alarak bebeklerinin ayaklarını korumakta ve onların hoş bir görünüm içerisinde bulunmalarını sağlamaktadır. Bu patikler kız çocuklarına özgü olduğundan dolayı her çeşit boncuklar, kurdeleler ve renkli örgü iplikleri kullanılarak yapılmaktadır. Bazı modellerinde ise hem patik hem de ayakkabı olarak kız bebeklerinize giydirebilirsinz. Sadece tek renk ile yapabileceğiniz gibi bir çok renklerden de yapabileceksiniz. Ayrıca mesela patiği işlediğiniz zaman çiçek motifleri ile süslemek istediğiniz de bir tığ ile istediğiniz çiçek motifini örerek bu patiklerin üzerine yerleştirebilecek ve mükemmel bir model olarak elde edebilirsiniz. Bunların dışında kullanacağınız aksesuarları da hazır temin etme olanağına da sahip olacağınız için sizlerin zevkine hitap edecek şekilde dizayn yapabileceksiniz. Kız Bebek Patik Modelleri seçimleri için en uygun zaman şimdi. Şimdi nasıl giyilir diyebilirsiniz. Şu anda kullanılmayacaklar zaten. Bu sıcaklarda giyilmeyecekler. Siz şimdi örmeye başlayın derim. Kışın bebekleriniz giysin. Hamile tanıdıklarınız varda ve bebek kışın doğacaksa şimdiden hazırlamanızda fayda var. Minik ördüğünüz patikler hediye olabilecek niteliklerde olmalıdır. Bu nedenle güzel örneklere ihtiyacınız olacaktır. Bu denli güzel seçenekler için de burada bulunan örnek patik modellerine göz atabilirsiniz. Özellikle kız çocukları için modeller ürettik. Bunun dışında erkek bebek bekleyenlerde renklerde ya da modellerde küçük değişiklikler ile örülebilir hale gelebilir. İsterseniz kurdeleler ile daha sevimli hale getirebilirsiniz. Minik desenler ya da hazır çiçeklerden veya güllerden kullanarak harika hediyelik ürünler örebilirsiniz. Babaanneler ve anneanneler eğer hazırsanız yapmanız gereken bu örnekleri iyice incelemeniz.
Pembe örgü ipliği ile yapılmıştır. Patiğin kenar kısımlarına beyaz renk ile motif verildiği için hem aksesuar hem de bağcık amaçlı kullanmak için beyaz kurdele düzenli bir şekilde patiğe geçirilmiştir. Ayrıca ön kısmı kafes şeklinde tamamlanmış ve üzerine beyaz tül yerleştirilerek küçük gül ilave edilmiştir. Kız bebekleriniz için hem şıklığı hem de rahatlığı sunacağınız harika bir patik modelinden oluşmuştur. Öncelikle başlığımız Kız Bebek Patik Modelleri olduğundan onlara yönelik tonlar kullanacağız. Bu tonlarda yani iplik renklerinde değişiklik yaparsanız erkek bebekleri için de uygun olabileceğini düşünüyorum. Şimdi gerekli olan malzemeler bir bakalım. Patik için bebek ipliklerinden almalıyız. Yumuşacık olanlarından. Birde kurdele gereklidir. Bu model için beyaz renklerden. Gül şeklinde küçük hazır ürünlerden de alınabilir. Kurdele ile sizde yapabilirsiniz.
Bu patiğin özelliği patik olarak kullanabileceğiniz gibi ayakkabı olarak ta kullanabileceksiniz. Çünkü kayış şeklinde yapılan örgülü ipliği bilek kısmından bağlamalı şekilde dizayn etmişlerdir.  Patiğin ön ve üst kısmına ise kedi motifi işlenmiş ve hoş bir pembe gül ile canlılık katılmıştır. Böylece hayvan figürlü ve hoşluğu sergileyen bir model olmuştur. Pembe renkli ve kedicikli olan bu model için hazırlamanız gereken beyaz ve pembe patik ipliği ve arkada yapabileceğiniz pomponlar. Patik de fark ettiyseniz kemer bölgesi de hazırlanmış. Bir nevi ayakkabı misali. Ayakkabı ve patik karışımı olan bu modelden yaparsanız annelerde çocukları da buna bayılacaktır.
En gösterişli modelden olan bu patik te ise beyaz ip kullanılmış ve parlak beyaz boncuklar yerleştiirilerek süslenmiştir.  Ayırca ön kısmına şık bir beyaz gül motifi yerleştirilerek ortasına büyük boncuk eklenmiştir. Mesela bu patiği özel günlerinizde bebeğinizin ayağına tercih ettiğinizde mükemmel bir şekilde tamamlayacaktır. İnci tanesi misali bu örneklerde olduğu gibi bebeklerinizin ayakları da çok sevimli ve aynı zamanda sıcacık olacak. İnciler ile adeta kral taçlarını andıran bir süsleme yapılmış. Minik ayakları giysileri ile uyumlu olurken sıcacık ayakları harika olacaktır. Üşümeyen bebeğiniz daha mutlu ve huzurlu olacaktır.
Şeker pembesi renginde ve bileği saran bir modelden ibarettir. Bilek kısmının büyük ilmikler yapılması sayesinde bebeğinizin ayağı rahat edecek ve kullanımının kolay olmasını sağlayacaktır. Ayrıca aynı renkte ince kurdele ile fiyonk bağlama yapılarak patiğe eklenmiştir. Günlük olarak ta kullanabileceğiniz patik modellerinden birisi olmaktadır. Yine kurdeleli bir model daha ve yine pembe hazırlanmış. Örneğin kurdeleli kısmı çok hoş. Bağcık olması yönünde iyi olmuş. Bilek kısımlarına kadar olan patikler kışın bebeğinizin ayaklarını bileklerine kadar korur. Hem süslü hem de çok şık görünen bu çeşitten bir de bir tane örebilirsiniz.
Pembe ve beyazın buluştuğu muhteşem bir görünüm sergilemektedir. Çünkü patiği beyaz olarak hazırlamışlar ve bilek kısmını pembe iplikler ile tamamlamışlardır. Ayırca bilek kısmına yerleştirilen pembe ipliklerin üzerine beyaz boncuklar ilave edilmiştir. Çiçeğini de pembe tül ile sağlamışlardır. Pembe çiçeğin üzerine ise beyaz boncuklar ile çiçek şekli verilmiştir. İncili olan bu modelde inciler farklı ve parlak tonlarda kullanılmış. Pembe tül çiçekler örneğin en güzel yönünü oluşturuyor. Çiçeklerin ortasına da yine incilerden bir çiçek daha yapılmış. Daha güzeli olamazdı her halde. Süslü olmaktan vazgeçmeyen bebekler ve anneler için hazırlanabilir. Aynısını anne içinde hazırlayın. İyi bir sürpriz olmaz mı? Ne dersiniz hanımlar?
Ayakkabı görünümü veren bu model de pembe kurdeleler kullanılmıştır. Patiği beyaz renk ile örerek kenar kısımlarını pembe renk ile çevrelemişlerdir. Ayırca kurdeleler ile süslemişler ve hazır pembe çiçek aksesuarı kullanılmıştır. Bebeğinizin ayağını sarması nedeni ile de farklı bir şekil kazanarak değişikliğini sergileyecektir. Patik değiller sanki ayakkabılar. Çok çok şirinler. Şirin kız çocukları için harikalar. Kız Bebek Patik Modelleri arasında hangisini seçeceğimi bilemedim doğrusu. Dediğim gibi erkek bebekler içinde içerisine inci koymadan tül ya da çiçek yapmadan hazırlayabilirsiniz.
Kız bebeklerine en çok kullanılan renkler pembe ve beyaz olduğundan dolayı bu patik te bu renkleri seçmişlerdir. Pembe iplikler ile patiğin kenar kısımları işlenmiş ve üst kısmına ise pembe çiçekli , yeşil yapraklı motif eklenmiştir. Ayırca pembe çiçeğin ortasına beyaz boncuklar ile de çiçek motif görünümü kazandırılmıştır. Şimdi tül ya da kurdele değil de inci ve örme olarak farklı bir şekilde örülmüş. Yeşil pembe ve beyaz örgüler harika olmuş. Ayakkabı tipli olması süper. Gri inciler ile süslenmiş. İri büyük pembe inci ile kenarlarından iliklenir. Orta kısımları boş ve hava alması için uygun. Sonuçta serin havalarda kullanılsa da hava alması da önemlidir bebek ayaklarının. Terleyip daha fazla sorun olmasın.
Parlak bir görünüm kazanması için parlak boncuklar kullanılmıştır. Pembe renk ile yapılan patik te  kenar kısımları boncuklar ile tamamlanmıştır.  Hazır pembe gül motifi ve yeşil yaprak yerleştirilmiş ve çiçeğin üst kısmına ise pembe kurdele ile süslenmiştir. Ayırca ön kısmı sık ilmikler uygulanmış ve bilek kısmında ise büyük ilmikler şeklinde tamamlanmıştır. Bol bol küçük parlak inci ile bu patik modelini elde edebilirsiniz. Sadece pembe iplik ile süs için örgü örebilirsiniz. İpliklere çiçek rengi verebilirsiniz. Çiçekler uğur böcekleri ya da kuşlar ilave edebilirsiniz.
Fıstık yeşili ve pembe renk tonları ile yapılmıştır. Üzerine ise beyaz iplikle ile çiçek motifi verilmiş ve yerleştirilmiştir. Beyaz boncuklar ise patiğin üzerine serpiştirilmiş ve çiçeklerin üzerinde de yer almıştır. Böylece kusursuz ve harika bir görünüm kazanarak gösterişi yakalamıştır. Çiçeklerin alt kısmına da beyaz tüller ile fiyonk yapılarak muhteşem olmaktadır. Şeffaf tüllerden de yararlanabilirsiniz. Yeşil iplikler ile ara kısım parçalı olarak örülmeli. Ön kısımda ise başka renk kullanılmış. İnci detaylar ise aksesuarlar ile şık bir örnek haline getirmiş. Arası başka önü başka olan bu seçeneği deneyebilirsiniz.
Çok hoş bir görünüme sahip olması nedeni ile annelerin dikkatini çekerek kız bebeklerine en çok tercih ettikleri patik modellerinden birisi olmayı başarmıştır. Çünkü beyaz iplikler ile örülmesine rağmen farklılığını üzerine yerleştirilen bebek figüründen almaktadır.  Bilek kısmı ise yelpaze şeklinde işlenmiş ve gösterişli olmasına olanak vermektedir. Ayrı alabileceğiniz bebek aparatları ile sade bir örgüden sonra sonuçları mükemmel örnekler elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece tuhafiye gibi bir yerden bu tarz bebekler almak. Ördüğünüz patik modelinin üzerine de sağlam bir şekilde dikmelisiniz.
Turkuaz ve beyaz rengi bir arada kusursuz bir şekilde kullanmışlardır. Ön kısmı kafesli yapılan ve kibar görünümlü kurdele ile şıklık katılan bebek patiği olmayı hak etmiştir. Ayırca hazır elde edebileceğiniz küçük beyaz gül ise modelin güzelliğine güzellik katmaktadır. Kusursuz olması için de bilek kısmı beyaz iplikler ile dizayn edilmiştir. Çorapların üzerine giydirmeniz daha iyi olacağından bu tarz parçalı örgüler çok şık olabilir. Mavi erkek içinde iyi bir renk olacağından kurdele ve çiçek kullanmayınız. Bilek kısımlarında aslında kurdeleler durabilir diye düşündüğümden bu modeli sizlere sunuyorum.
Limon sarısı rengin kullanılması daha ayrı bir güzellikte görünmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca aynı renkte limon sarısı kurdele ,ile çiçek motifi yapılarak patiğin üst kısmına yerleştirmişler ve böylece dikkati çekmeyi başarmışlardır.  Yosun yeşili kurdele ile de yaprak eklemeyi unutmayarak eksiksiz olmasını sağlamışlardır. Sarı ton cimcimelere çık yakışacaktır hanımlar. Kızlarınıza Kız Bebek Patik Modelleri ararken rastladığını bu model bence mükemmel. Aslına bakarsanız baştan beri anlattığım tüm modeller harika. Hepsinden alabilir ve ulanabilirsiniz. Örebilir hediye edebilirsiniz. Haydi bayanlar örgü başına.
Pembe rengin hakim olmasına karşı beyaz renkler de ara kısıma eklenmiştir.  Beyaz ve pembe kurdele ile yapılan çiçek motifi de patiğin gösterişli ve bir o kadar da kusursuz olmasını sağlamıştır. Ayırca beyaz boncukları simetrik olarak yerleştirmeleri sayesinde herkesin olduğu gibi sizlerin beğenisini kazanacaktır. İşlenilen bant sayesinde de bileğe yerleştirilerek bebeklerin rahat bir şekilde kullanmalarına yardımcı olacaktır. Şimdi son iki modelimiz daha var. İkisi de birbirinden güzel. Oyuncak bebek modelleri gibi desem yeri var. Pembe yine kız rengi olduğundan baş rollerde yer alıyor. Bu nedenle süslü püslü ve incili kısımlar dikkat çekiyor. Koyu pembe başrol oyuncumuz yan oyuncular ise burada koyu tonlarda hazırlanan kurdele ve süsler.
Sadece pembe renk ile yapılmıştır. Bu yüzden de kullanılan kurdeleler de pembe olarak tercih edilmiştir. Ayırca çiçek motifini de ekleyerek bebeklerin en hoş patik özelliği taşımasını sağlamış ve kurdele bağcığı sayesinde de hem aksesuar hemde hoş bir görünüm vermiştir. Boncuklar patiğin vazgeçilmezi olduğundan dolayı boncuk kullanmayı da ihmal etmeyerek doğru bir seçim olmuştur. Anneler hem gösterişi hem de bebeklerinin ayaklarının rahatlığını arıyorlarsa bu patik modeli aradıkları özelliklere sahiptir diyebiliriz. Taban kısmı düz, bilek kısımları uzun ve bol inci taneleri ile eşsiz bir çeşit olduğunun kanısına vardım. Bu nedenle de sanırım örmeye başlamam lazım. Hediye edecek biri mutlaka çıkar nasıl olsa. Haydi hanımlar örmeye, örgüler iplikler aksesuarlar hazır olsun.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski