İstikbal Regina Mutfak Dolapları Modelleri

Mutfakların her zaman düzenini ve konforunu sağlayan hiç şüphesiz ki mutfak dolaplarıdır. Bu nedenle özellikle hanımlar dolapların çok kullanışlı olmasının yanı sıra hem kendi zevklerine hitap etmesini hem de mutfaklarının kusursuz görünmelerini isterler. Bu yüzden mobilya sektöründe ilk önce kaliteye önem veren istikbal  hanımların aradıkları nitelikleri en ince ayrıntısına kadar değerlendirip birbirinden mükemmel modeller ile çok zengin bir katalog hazırlamıştır. İstikbal regina mutfak dolapları zaten kalite yönünden kuşkunuz olmadan tercih edebileceğiniz özelliklere sahip olduğundan dolayı sizler sadece mutfağınıza ve sizlere hitap edecek modeli seçerek uzun yıllar rahatlığı yaşamanızı sağlayacaktır. Bu modeller her mutfağın ebadına göre tasarlandığından dolayı günümüzde artık küçük veya büyük mutfak sorunlarını ortadan kaldırarak mutfaklarda trendini sürdürmektedir. Ayrıca dolapların muntazam şekilde dizayn edilmesi sayesi ile kullanımı çok rahat bir şekilde kullanma olanağı sağlayacak ve görsel açıdan da görenleri kendisine hayran bırakacaktır. Sizler de hem modern hemde mükemmelliğe önem veriyorsanız bir istikbal satış mağazasına gitmeniz ve bu harika modelleri yakından görmeniz gerekiyor. Hazır mutfak adı üzerinde kolay ve pratik bir şekilde hazırlanıyor ve mutfaklarımızı zevkle kullanabilir hale geliyor. İstikbal regina mutfak dolapları modelleri görmek isteyenlere özel burada toplandı. İstediğiniz renklerde ve modellerde üstelik mutfağınıza özel. Dolap deyip geçemiyoruz değil mi hanımlar. Özellikle ev hanımı iseniz mutfakta gününüzün büyük bir çoğunluğu burada geçiyor demektir. İş yaşamı da çok farklı değil tabi ki. Kadınsanız mutfak da çok fazla zamanınız geçiyor demektir. Günümüzde birçok değişik mutfak var ve iş bize kalıyor. Bu kadar seçenek içinden hangisini seçeceğimiz önemli. Öncelikle görsellik önemlidir denilebilir fakat mutfak dizaynı görünümden de önce geliyor kullanım kolaylığı. Bunu zaten uzmanlar halledeceklerdir geriye de ne kalıyor bu güzel mutfağın tadını çıkarmak kalıyor. O zaman hemen resimlerimize bakıyoruz ve nasıl mutfaklar istiyoruz karar veriyoruz.  Eğer hazırsak mutfaklarımızı seçmeye başlayalım.
Son zamanların trend rengi olan fuşya rengi seçilerek hem renk yönünden hem model olarak mükemmel bir şekilde hazırlanmıştır. Hanımların çekmeceler de en çok  önem verdikleri konu olan geniş çekmeceler bu dolaplarda da kullanılarak  gerekenden fazla seçimlerde yer verilmesine neden olmuştur.  Üst dolaplarında ise fuşya ile ahengi yakalaması için açık tonlar uygun görülmüş ve bu stilde tamamlanmıştır.
Özellikle küçük mutfaklar için düşünülen bu model de krem tonlarının tercih edilmesi nedeni  ile ferah bir ortam yaratması kaçınılmaz olmaktadır. Tek renk ile yapılan ve ahşap kullanılan bu model seçimini sadelikten yana kullanan hanımlara özel diyebiliriz. Ayrıca bir dolap kapağını ufak bir değişik ile camdan yaparak ister mutfak aksesuarlarını ister dilediğiniz eşyanızı yerleştirme imkanını da sizlere sunmaktadır. Beyazın güzelliği burada başlıyor sanırım. Daha çok İngiliz mutfaklarını anımsatan bu dolaplar Arifliğin simgesi gibi. Oldukça klasik bir model. Tutacaklarından dolap şekillerine kadar ne kadar klasik bir model olduğu belli. Camlı bir bölmede var. Bu da yeni dolaplarda değil de özellikle daha geriye döndüğümüzdeki mutfaklarda mevcut.
Eğer mutfaklarınız da farklılık yaratmak istiyorsanız işte bu model sayesinde kendi zevkinize hitap edecek şekilde dizayn yapabilirsiniz. Çünkü  değişik bir tasarım olması için  çekmecelerini ve fırın üstünü farklı olarak şekillendirmişlerdir. Çekmecelerinin kenar kısımlarını beyaz ve göze çarpacak biçimde şeritler şeklinde süslemişlerdir. Ayrıca vişne çürüğü rengi sayesinde mutfağınıza ayrı bir hoşluk katacağından emin olabilirsiniz. Kahverenginin beyazla buluşması. Daha çok kahverenginden hoşlananlar için özel hazırlanmış. Doğal görünüm olması nedeniyle genellikle yazlıklarda seçilebiliyor. Doğal görünümü evlerinde isteyenlere özel hazırlanan mutfaklardan. Beyaz çizgileri ise ortamda farklı bir hava oluşturmaya yetmiş bile. Siz ne dersiniz? Kahverenginin güzel tonundan evlerinize ister misiniz?
En modern modeller arasında yer alan bu regina mutfak dolabı sizlerinde göreceği gibi mutfakların ayrıcalıklı bir güzellik içerisinde gösterecektir.  Ayrıca kullanımının rahat olması için dolap kapakları yukarıya doğru kaldırılarak açılmakta ve bu da sizlere kolay kullanımını sağlamaktadır.  Mutfağınız sizlerinde bu şekilde ise artık farklı bir model düşünmeden seçebileceğiniz en harika mutfak dolabı bu olacaktır. Kırmızı mutfakların modası geliyor hanımlar. Üzeri bombeli olanlar öne doğru uzandığından kullanırken kolaylık oluşturuyor. Uzun ve geniş mutfaklar için daha uygun. Hem alanı çok daraltmamış olursunuz. Gri renkli elektronik eşyalar ile kullanıldıklarında inanılmaz bir uyum sağlamışlar. Mozaik yerine de metal aksesuarlar hazırlanmış.
Klasik mutfak dolabı tarzında olması sadelikten vazgeçemeyenler için hazırlanmıştır. Özellikle büyük mutfaklar da dolapları dizayn etmek biraz güçte olsa bu model sayesinde kusursuz bir şekilde görünme imkanını yaratabilirsiniz. Zaten rengi ile ayrı bir hoşluk kazandırılarak kullanılan sütlü kahve rengi beyaz renk ile birlikte kullanılarak muhteşem şekilde tamamlamışlardır. Dolapların üzerine desen yapılarak modeline zenginlik verilmeye çalışılmıştır. Mutfak tezgahı ortada. İşte bu tam benlik diyen hanımları duyar gibiyim. Mutfak duvar kenarlarına doğru devam ediyor ama çeşme ve ocak ortada. Süper fikir. Eğer küçük bir alana sahipsek buda uygun olmaz. Beyaz yine iç açıcı olmuş. Doğal tonlar ile birleşen tezgah günlük meyve sebze hazırlanımı için çok uygun.
Kahverengi ve beyaz mutfak dolapların asla vazgeçilmeyen renkleridir. Eğer sizler de ağır bir görünüm içerisinde görünmesini istiyorsanız  bu model sayesinde zevkinize göre tercih etme olanağını yakalayabileceksiniz. Üst dolapları büyük şekilde yapılmış ve ortası cam ile tamamlanmıştır. İki renk kullanılması sonucunda da  eksiksiz bir model yaratılmıştır. Parlaklık en üst düzeyde olunca neredeyse silmek bile gerekmiyor. Kahverengi beyaz  lake dolaplar ile en sevdiğiniz dolaplar sizlerin olacak. Üstelik mutfağın diğer ürünleri de bu tasarıma uygun hazırlanmış. Beyaz eşyalar ve mutfak masası oldukça dekoratif duruyor. Tam olarak şık diyemesek de spor rahat bir mutfak tadını çıkarın derim.
Model baktığınız zaman sizlere hem şıklığı hem de farklılığı yansıtacak olması nedeni ile mutlaka tercihleriniz arasında yer vermesini sağlayacaktır. Dolabın alt bölmesi kıvrımlı bir şekilde dizayn edilerek ayrıcaklı model olmasını sağlayarak dikkat çekmeyi başarmıştır. Üst dolap bölmeleri ise sadece camdan oluşarak zarif bir görünüm kazanmasına neden olmuştur. Eğer böylesine büyük bir alan sahibiyseniz yapmanız gereken İstikbal regina mutfak dolapları modellerinden birisini seçmeniz. Rengin mükemmelliğini uzun uzun anlatmama bile gerek yok. Rengin keskinliği modelin yumuşak hatları ile bir bütün oluşturmuş. Yana doğru kıvrılan model ahengi ile büyülüyor. Gümüş renkli aksesuar seçimi çok doğru olmuş.
Mutfaklara canlılık veren kırmızı renk kullanılarak hazırlanmıştır. Eğer sizlerin mutfağı böyle küçük ise ve mutfak eşyalarınızı rahat bir şekilde yerleştiremiyorsanız sizlere sunulan bu model ile avantajı yakalayabilecek ve mutfaklarda rahatlığı yaşayacaksınız. Köşeli yapılmasının nedeni ise fazla yer kullanılmadan ve  sizlere konforu yakalamanız için bu tarz model uygulanmıştır. Canlı kırmızı dediğimiz ton bu olsa gerek, bol bol dolap yer alıyor. Bunların dışında bol bol çekmece yer alıyor. Yine gri aksesuarlar ile birleştirilmiş ki renk dengelenmiş. Canlı pırıl pırıl dolap severler için özel hazırlanmış.  Camlı bölge de var. Tabi değişik bir dizaynı da var. Zig zag tasarımı ile ilgi çekici gibi duruyor.
Mutfaklarınızın geniş bir ortam içerisinde görünmesini sağlayacak bu model kırmızı ve gri tonlarında yapılmıştır. Dolapların üst kısmında camlar yer alarak alt kısmında kırmızı renginde çekmeceler ve dolap kullanılmıştır. Bu yüzden de dolapların tutacakları da gri renk ile yapılmıştır.  Bu modeli tercih ettiğiniz zaman mutfaklar da kırmızı rengin güzelliğini yansıtmasını sağlayacak ve kusursuz bir dolaba sahip olacaksınız. Eğer duvarınız köşeli değil ve tek ise bu tarz mutfak dolabı size uygun demektir. Köşe dolap yok, mozaik kaplama var. Kırmızı ve gri kaplamalar ile hazırlanan dekor hoş görünüyor. İçe doğru olan kapakların tutacak yerleri sizin ellerinizin rahat hareket etmesi için tasarlanmış.  Burada da kırmızı ve grinin farklı tonları kombine edilmiş. Cam bölmeler eşyalarınızın çabuk bulunmasını sağlar.
Ahşap ile yapılmasından dolayı kahverengi renk tercih edilmiştir. Artık mutfaklar  da yer alan orta dolapların üzerine lavabolar yerleştirilerek hem farklı bir güzellik kazandırmasına hem de sizlerin kolay bir şekilde kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Ayrıca mutfağın orta kısmında yer alması sonucunda da  daha çok çekmece ve dolaba sahip olacaksınız. Böylece düzeni yakalamanız  kaçınılmaz bir hal alacaktır. Kahverengi seçimi bu dizaynda da kullanılmış. Bu sefer tezgah mozaikli seçilmiş ve ortada yine ocak var. Hatta çok çabuk işlerin ilerlemesi için yan tezgah dahi yapılmış. Gümüş görünümlü çelik kollar kullanılmış. Uzun ve çok dolap isterseniz yapmanız gereken bu tarz tasarımları aklınızda tutmak. Koyu kahverengi  beyaz ya da krem rengi ile biraz açılmış.
Bu model de aklınıza gelebilecek her model kullanılmıştır. Camlı dolaplar , metal tutacaklar ve geniş çekmeceler olması sayesinde en mükemmel modele sahip olmanız mümkün olacaktır. Köşeli olması nedeni  ile de mutfağın dekorasyonuna yardımcı olarak kusursuz olmasına olanak verecektir. Renk olarak ta gri ve kurşuni renk kullanılması gösterişli olmasını sağlamıştır. Camlı dolaplarda da katlar kullanılmıştır. Her şeyin gümüş renkli olduğunu düşünün mutfakta. Kaplamalar bu renk, eşyalar bu renk. Koyusu ve açığı ile aynı renkteki mozaikler ile dizayn edilmiş. Tezgah aynı renk, kaplamalar aynı renk hatta davlumbaz bile aynı renk. İşte bu benim istediğim dediğiniz noktadaysanız yapmanız gereken bu seçimi tercih etmektir.
Gözlere ayrı bir hoşluk veren turuncu ve beyaz renkler bu modelin daha özel olmasını sağlamıştır. Bu yüzden de çekmecelerde ve dolaplar da dikkatli bir şekilde kullanılmış olması mükemmel olarak sizlere sunulmasına imkan yaratmıştır. Ayrıca çekmeceler büyük ve küçük ebatlarda yapılmıştır. Dolap kapakları da desenli buzlu camlar ile süslenerek muhteşemliği yakalamıştır. Orta bölmesinde sizler için de çok katlı raf yerleştirilmiştir. Yavruağzının dayanılmaz hafifliği mutfağınızı sarsın. Yumuşak bir renk tonu olduğundan ben mutfaklarda kullanılabileceğinden eminim.  Halı ve duvar kağıdı detayları ile iyi bir seçim olabilir. Minik mutfak isteyenler ve açık renk olsun isteyenler için işte budur diyebiliriz.
Çikolata rengi ve krem olarak hazırlanması nedeni  ile   görkemli olması sağlanarak mutfak dolaplarında çok rağbet görmesine neden olmuştur. Özellikle geniş ve büyük mutfaklar da özeni ve modernliğe çok değer veriyorsanız bu modeli kesinlikle kaçırmamanız gerekiyor. Dolaplar krem seçilmiş ve tezgah üstü çikolata rengi ile kusursuz bir şekilde tamamlanmıştır. Şöyle bir mutfak düşünün dolaplar beyaz ve duvar kağıtları siyah ya da koyu tonlarda. Çok dengesiz demeyin. Denge bu nokta da başlıyor zaten. Parlaklık ve mat bir arada. Sıcak ve soğuk bir arada. Şık dekor isteyenler için kesinlikle tavsiyemdir. Parlak 2013 mutfak dolaplarında çok moda. İstikbal regina Mutfak dolapları modelleri arasında da çok moda.
En canlı renkler ile yapılan ve en önemlisi farklı tasarımlardan birisi olan bu model dolapların üzerine yapılan çiçek deseni ile bütün ilgileri üzerine çekmektedir. Ayrıca bu çiçek desenleri sayesinde adeta mutfağınıza bahar çiçekleri taşıyacak olması farklılığını kanıtlamasına olanak sağlamıştır. Tutacaklarının da simetrik olarak paralel bir şekilde yerleştirilmesi de modelin daha hoş görünmesini kusursuz kılmaktadır. Köşem şeklinde yapılan bir tarz olarak mutfaklarda çoktan yerini alan bu istikbal regina mutfak dolapları modeli sizlerinde beğenisini kazanacak ve mutfaklarınız da harikalar yaratacaktır. Çok çok güzel bir model. Renk ise harika. Çok rahat kullanabileceğiniz yemek hazırlarken keyif alabileceğiniz mutfak budur. Fuşya harika bir ton. Beyaz üzerindeki yuvarlak desenler daha da güzel olmuş. Desen ve sadelik bir arada az bulunur. BU nedenle tadını çıkarın derim. Dolapların üzerindeki fuşya tahta ise şık görünüm sağlıyor.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski