Hazır Banyo Dolapları Modelleri

Hepimiz evimizin her köşesinin kusursuz ve aynı zamanda da çok kullanışlı olmasını isteriz. Özellikle banyoların ferah ve konforlu olmasına özen gösteririz. Bu yüzden de artık banyoları daha modern ve konforlu kılacak yeni tasarımlardan olan hazır banyo dolapları modelleri hazırlamaktadır. Bu modelleri tercih ettiğiniz zaman hem sizler için hem de evlerinize gelen konuklarınız için mükemmel bir şekilde kullanmanıza olanak sağlayarak göz estetiğinizede hitap edecektir. Banyonuz ister küçük ister büyük olsun her ebatta bulabilme şansına sahip olacağınız için sizlerin sadece sizlere hitap eden modeli beğenmeniz ve tercih etmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca renk açısından da sizlerin bir sorun ile karşı karşıya gelmenize de olanak vermeden her rengi bulabilecek ve banyolarınızın muhteşem görünmesini sağlayacaktır.Sizlerin artık modern banyolarınızı eksiksiz olarak tamamlayacak bu modern hazır banyo dolapları ile tamamlayabileceksiniz. Hazır Banyo Dolapları Modelleri içerisinden seçmekte zorlanacağım sanırım. Evde tadilat zamanı geldiğinde ilk aklıma gelen yer banyo oluyor çoğu zaman. O zaman dedim ki bu sorunu ortadan kaldıralım ve hemen tadilata girişelim. O kadar kolay değil tabi bu işler. Hemen yıkım yapılacak yerler yıkılmalı, yerine yenileri yapılmalı. Tabi bunlardan önce yeni fayanslar en önemlisi de dolaplar gerekli. Çeşit çeşit dolapların içinden seçim yapmak için resimleri sizlerle de paylaşıyorum. Bakalım içlerinden en çok hangi modelleri seçeceksiniz. Yoksa sizde mi tadilat çabası içine girdiniz ve model model dolap, fayans arayanlardansınız. Haydi bakalım hanımlar. Bu arada bunları yaptırmak içinde iyi bir usta bulmanızda fayda vardır. Aklınızda bulunsun derim. Sonradan pişman olmanın. İşe başlamadan önce her şeyi ayarlayın derim. Seçimlerde dikkat etmeniz gereken malzemenin kaliteli olması aynı zamanda ucuz olması, dekorasyon zevkinize uyması. Banyo için uyumlu olması gibi detaylar. Satın almakla bitmiyor. Getirilip taşınması gibi işlemlerde var. Bu nedenle iyi düşünün boş zamanlarınızdan birini ayarlayın ve en güzel banyolar sizin olsun. Eğer hazırsanız yeni modellerimize bakalım.
Rengi ile gösterişi yakalayan bu model de kırmızı renk kullanılarak beyaz büyük puantiyeler ile tamamlanmıştır. Ayrıca üst kısımda yer alan dolap beyaz ve alt kısımda ki dolapları kırmızı olarak yapmışlardır. Duvara monte edilmesi sayesinde de banyolarınızda azla bir yer kaplamadan geniş ve aynı zaman da da ferah bir ortam yaratacaktır. Yerden yukarda olan bu dolaplar kırmızı ve beyaz renklerden oluşuyor. İki ayrı dolap ve iki ayrı lavabo var. Aksesuarlar ile zenginleştirebileceğiniz bu banyo da fayanslarınızı daha renkli çeşitlerden seçebilir ya da soft tonlardan yararlanabilirsiniz. kırmızının en güzel tonu bu sanırım. Led aydınlatma ile ışıklandırın. Bunun dışında bu model için çok fazla büyük alanlar gerekmiyor. Tek lavabolu olan bir modelde seçebilirsiniz. Benim tercihim az biraz yeriniz varsa ikili lavalardan almanız yönünde.
Kahve tonlarında yapılan ve duvara monte edilen hoş görünümlü modeldir. Yan kısımda yer alan büyük dolabı ve alt kısımda çekmeceleri sayesinde çok kullanışlı olmaktadır. Ayrıca lavobonun üzeri cam ile kaplanmıştır. Ayna bölümünün geniş olması sayesinde de küçük banyo aksesuarları yerleştirerek süsleyebilirsiniz. Beyaz sade görünümlü. Tercihlerinizden biri olabilir. Aynalı çeşitlerden biri. Aynalı model isterseniz seçenekler arasına bunu da ekleyin. Oldukça büyük bir aynası var duyurulur. Tek lavabo bulunuyor. Altta çekmeceleri var. Sağ tarafta bulunan dolaplar ise uzun ve havlu koyabileceğiniz büyüklükte. Benden tavsiye.
Fıstık yeşili rengini banyolarınıza taşıyan ve böylece fark bir renk ve farklı bir güzellik kazandıran mükemmellikte görünmektedir. Üç bölmeli dolabı ve alt kısımda olan dolabı nedeni ile kullanımını rahat bir şekilde sizlere sunmaktadır. Büyük aynası ve aynanın kenarını büyük çiçekler ile süslemesi nedeni ile ayrıcalıklı olmayı başarmıştır. Fıstık yeşili olan bu model nasıl da şeker değil mi? O kadar keyifli geliyor ki akması. Dolaplara dikkat. Tutacak yerleri yok. Gözü yormuyor. Üstte üç adet altta iki büyük dolap var. Havlu, krem gibi gereksinimler koyulabilir. Kare lavabosu var. Değişik bataryası bulunuyor. Yeşil yuvarlak aynası var. Desenli isteyenlere özel. Değişik geldi bana. Rengi sevdiyseniz çok düşünmeyin derim.
Pembe ve beyazı buluşturarak çok hoş bir güzellik kazanmıştır. Duvara monte edilen büyük aynası ve alt çekmecelerinin yanı sıra yan kısımlarda yer alan büyük dolapları ile harika bir görüntü sergilemektedir.  Böylece rahatlıkla banyo havlularınızı ve dilediğiniz eşyalarınızı yerleştirerek daha düzenli görünmesine olanak sağlayacaktır. Pembe beyaz sevenlere özel Hazır Banyo Dolapları Modellerinden biri daha. Büyük aynalı yuvarlak lavabolu ve çekmeceli. İki renkli ve birçok banyo paspası olarak kullanılabilir. Kare bir aynaya sahip. Solda duran uzun dolap ise görünen o ki birçok eşya almış içerisine. Şık bir vazo ile daha da güzelleşmiş bu banyo. Banyonuzu güzelleştirmek sizin elinizde hanımlar. Haydi bakalım bir yerden başlayalım. Hazır sonbahar girmişken havalar ne çok sıcak ne de çok soğuk iken.
Bu dolabın özelliği camlar dolapların üzerine yerleştirilerek yapılmasıdır. Çünkü her dolabım kapağı camdan oluşmaktadır. Gri ve hardal tonlarının kullanılması sonucu farklı renkleri kullanarak değişik bir model olmasına olanak vermektedir. Geniş çekmeceleri ve dolapları sizlerinde aradığı özelliklere sahip olmasını sağlayacaktır.
Yağ yeşili olan bu dolaplar da hiç de fena değil değil mi? Şeffaf tasarım kullanılmış. Rengarenk havlularınız dışarıdan buğulu bir şekilde görünecek. Sol tarafta görüldüğü üzere altı adet raf var. Diğer taraf ise da dar ama kapalı ince uzun bir dolap da o tarafta bulunuyor. Alttaki dolaplar ve çekmeceler ise anlatmam bile gerek yok zaten en güzel şekilde kendini gösteriyor.
Deniz mavisi renginin tercih edilmesi sayesinde banyonuzda denizin esintisini vererek ferah bir ortam içerisinde görünmesine olanak verecektir. Ayrıca büyük bölmeli çekmeceleri sayesinde de özel eşyalarınız ile birlikte her türlü banyo eşyalarınızı yerleştirmenize müsaade edecektir. Üst kısımda ise ayrı bir şekilde monte edilen dolapta sizlere avantaj sağlayacaktır. Dalgalı bir denizdeymişçesine gibi tasarlanmış, led aydınlatmalar ile de süslenmiş. Derin çekmeceleri ilgimi çekmedi değil. Bu fayans tasarımı bir örnek olabilir amam benim biraz başımı döndürüyor. Mavi burada kullanılan doğru tonlardan.
Fuşya rengi son zamanların trend renklerinden olması nedeni ile modern aynı zamanda da trendi yakalamak isteyenlerin favori banyo dolabı olacaktır. Ayrıca fuşya rengi ile uyumu sağlamak için seçilen diğer renk ise gri tonları olmuştur. Raflı kat yapılarak yan kısımlarına gri dolaplar yerleştirilmiştir.  Fuşya dolabın üzerine gri şeritler ilave edilerek kusursuz görünmesini sağlamıştır. Kırmızı beyaz başka bir tasarım daha. Bildiğimiz dolaplardan ama üst ışıklandırmaları biraz farklı. Gayet hoş duruyor. Kırmızı aksesuar seçenekleri de oldukça fazla. İki lavabolu ve ortasında da iki rafı var. Çiçeklerle süslenmiş olan bu raf çok güzel.
Siyah ve beyaz renk ile tamamlanmıştır. Dolapların ve çekmecelerin üzeri siyah renk ile yapılarak diğer kısımları beyaz renk ile dizayn edilmiştir. Tutacakları ise  sarı metalden oluşmaktadır. Böylece çekmeceli ve dolaplı olarak hazırlanarak cam ile tamamlanmıştır. Siyah sevenlere bol seçenekler içeren banyolar. Beyaz fayanslarla birlikte uyum içinde olmuş. Cam lavabo kullanılmış. Dolaplar geniş ve çok. Çekmeceler var. Şıklık ön planda olmuş. Bu da gayet iyi olmuş. Hanımlar istekleriniz bu yönde ise daha yakından bakın bakalım.
Sütlü kahve tonlarında yapıldığından dolayı gözlere ayrı bir hoşluk kazandırarak banyolarda estetik bir güzellikte görünmektedir. Üst kısmı duvara monte edilerek üç bölmeli şekilde yapılmış olup alt kısmına ise çekmece ve dolap şeklinde yapılmıştır. Yan kısımlarda da dolaplar eklenerek herkesin tarzına hitap etmeyi başarmıştır.  Parlak olması sayesinde de dikkat çekmeyi başarmıştır. Gümüş renklerden hoşlananlara özel. Gümüş ince uzun dizayn isteyenler için. Yerden yüksekte ve duvara monte. Yanlarda ışıklandırmalar yapılmış. Aynalı olması işinize yarayabilir. Üstlerde dolap kulpları yok. Alt raflarda çekmecelerde kulplar var. Uzun ve gümüş renklerde kullanım söz konusu.
Buda canlı renk sevenlere. Bir bütün halde olan bu turuncu dolaplar büyük bir aynaya sahip. Bu nedenle de geniş açıya sahip. Koyu renkli tahta benzeri fayanslar için ise harikalar diyebilirim. Koyu ve açık tonlaması yapabilirsiniz. Bakalım neler yapabileceksiniz banyolarınızda belki de daha güzel görünebilir sizin ki. Özellikle küçük banyolara özel hazırlanmıştır. Çünkü Ayna ve yan tarafında yer alan uzun , büyük dolabı ile tamamlanmıştır. Aynası da kusursuz bir şekilde monte edilerek dolabı iki bölmeli ve alt kısım büyük şekilde yapılmıştır. Turuncu renginde yapılan dolabın üzeri ve tutacakları beyaz renk ile tamamlanmıştır. Eğer sizlerin de banyonuz küçük ise bu tarzlar da dolaplar aradığınız niteliklerde olup tercihinizde mutlaka yer vererek rahatlığı ve konforu yaşayabilirsiniz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski