Hamak Salıncak Modelleri

Hamak Salıncak modelleri konusunda hayli güzel ve değişik modeller görebileceğimizi söyleyebilirim. Hamak denildiğinde ilk aklımıza gelen tatildir. Özellikle tatil zamanlarında ya da tatil yörelerinde aklımıza gelir ve kullanırız. Eğer ev dekorasyonunuzda kullanmak isterseniz birbirinden değişik modelleri sizlere sunacağız. Eğer sınırlarınızı aşmak ve farklı dekorlar için farklı hamak modelleri kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken yazımızı okumanız ve değişik olan bu resimlerimizi incelemeniz. Hamakların çoğu basit iplerden yapılan basit modeller değildir. Özellikle balkonlarınızda ya da evlerinizin içinde kullanmanız için özel hamak modelleri vardır. Renklerini evinize göre uydurabilir yastık ve minderler hatta ışıklar ile süsleyebilirsiniz.
İlk modelimiz geniş teraslar için uygundur. Oldukça fazla kişiyi içine alan bu tasarımda çadır havası vardır. Görüldüğü üzere üç kişi rahatlıkla sığabilmiştir içine. Yuvarlak yukarıya doğru uzanan yapısı ile geniş bir görüntüye sahiptir ve bir o kadarda rahattır. Kenarlardan yukarıya iplerle sabittir. Bayza renk her dekora uymasını kolaylaştırır.
Ev içi için uygun ve şık hamak. Nasıl değil mi aynı cümlede hem şık hem de hamak kelimelerini kullanmak tuhaf oldu. Şıklığın ötesinde harika bir yapısı var. İçerisine döşenen çarşaflar ve yastıklar ile çok rahat edebilirsiniz. Yine yukarıdan bağlanmış ve ipler ile desteklenmiş. Kalın halat şeklinde beyaz ipler dekoratif bir hava oluşturmuş.
Lila renkli bu geniş çadır şeklinde olan ise genellikle bahçeler için uygun. Nedeni ise kalın tahtalar ise desteklenmesi. Kalın tahtalar güvenilir olmasını sallayan özelliklerden. Rengi oldukça güzel. Biz severiz bu renkleri değil mi hanımlar? İçine de bolca yastık attı mı tamam.
Etrafı tüllerle kaplı olan bu harika görünüm için daha ne diyebilirim. Dinlenme köşesi için çok ideal. Oldukça kullanışlı. Odamızın içinde duracak türden. Yukarıda bir halka etrafına geçirilmiş tüller. Gayet sevimli bir havası var.
Işıklandırılmış, gece kullanım için çok hoş. Bir daha kullanacağım şık kelimesi için şaşırmayın. Keyifli olacağını sizde hissedebilirsiniz. Bol iple tavana sabitlenmiş ve tül detayı ile gizlenmiş. Yastıklar harika. Uyumaca güzel olur burada. Denemek istediniz değil mi?
Bahçe ile uyumlu olan modellerden ev için çok uygun olmayacağını düşünüyorum. Geniş atyaklara sahip. Kırmızı çadır kumaşları ile renklendirilse de bence bahçe ile uyumlu. Yastık tek parça halinde ve renkli kumaşlardan hazırlanmış. Aklımıza yine tatil geliyor.
Beyaz ya da krem tonlarından hoşlanıyorsanız, tahta kenarlar için eviniz ya da dekorunuz uygunsa bu modeli kullanmakta zorlanmayacaksınız demektir. Fırıfırlı kenarları dikkat çekici. Bir ya da iki kişilik. Dikkat ederseniz diğer modeller daha genişti. Kısacası bunu ev için alabilirsiniz.
Yine beachlerde ya da bahçelerde teraslarda kısacası kullanımı geniş olan alanlarda kullanılıyor. Demir kenarları olduğundan çok da sağlam görünüyor. İpler ile yine bağlanmış. Gölgelikleri de var yanlardan. Sallanın ve hayatın keyfini çıkarın.
Genellikle ülkemizde yazlık bahçelerinde kullanılır bu model. Ahşaptır ama daha hafif şekilleri de vardır. Yeşil kumaşları ve minderleri olan bu hamak sallanan sandalye gibidir. Üzerinde kitap okumak keyifli olsa gerek. Gölgeliği de buluyor. Çok çok rahat etmeniz için her şey düşünülmüş hanımlar. Çoluk çocuk kullanabilirsiniz.
Deniz kenarında kocaman bir hamak. Rüya gibi. Uyumak ve dinlemek burada mükemmel olmalı. Gölgelik isteyenler de düşünülmüş. Yanlarda minderler de var. İstediğiniz gibidir umarım. Rahat bir tatil için oldukça ideal olduğunu düşünüyorum. Kısacası sizlere bir çok model sunduk. Seçin beğenin. Oldukça güzel modeller arasından gerek evinize gerekse terasınıza seçebilirsiniz.

1 Yorumlar

  1. Bu modellerden bazılarını bulabileceğimiz bir site yada herhangi bir fiyat verebilirmisiniz?

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski