Güral Porselen Kahvaltı Takımıları Modelleri

Sabahları yapacağınız kahvaltının hem mükemmel olması için hem de gözlerinize hoş bir güzellik sergilemesi için mutlaka güral porselen kahvaltı takımları modellerinden kullanmalısınız. Çünkü sizlerin ve herkesin en önemli unsur olan sağlık açsından tek güveneceğiniz marka bu modeller olacaktır. Artık günümüzde geçmişte olduğu gibi sadece tek renk ve klasik modellerden oluşmamaktadır. Büyük değişiklik yapılarak her çeşit ve muhteşem desenler bu kahvaltılık modellere kusursuzca dizayn edilmektedir. Bu nedenle de göz estetiğinize hitap ettiği gibi görenleri de kendini hayran bırakmaya devam etmektedir.Desen çeşitlerinde vazgeçilmez olan çiçek desenleri yanında yer alan meyvelerden oluşan desenler, çizgiler ve bir çok desenler sayesinde başarılı bir şekilde sizlere sunmayı başarmışlardır. Çünkü tabağı, çaydanlığı ve kahvaltı malzemelerine büyük önem verilerek tasarlanması sizlerinde memnuniyetini kazanarak vazgeçemeyeceğiniz kahvaltı takımı olacaktır. Kısacası hem sağlığınız yönünden hem de kahvaltı sofralarınızın muhteşem görünmesi için mutlaka tercih etmelisiniz. En güzel kahvaltılar için lezzetten de önce gelen görüntüdür. Sunumunuz ne kadar güzelse o kadar keyifli olur. Bu ne demek oluyor en güzel kahvaltılarımızı Güral porselen kahvaltı takımları modelleri ile hazırlıyoruz. İçerisinde her şeyin düşünüldüğü bu takımlar ile kahvaltılarımız olduğundan da güzel görünecek. Kahvaltı tabakları, çaydanlıklar, bardaklar fincanlar tuzluklar hepsi ama hepsi düşünülmüş. Bizim için misafirlerimiz için her şeyi planlamışlar sanki. Renkli günaydınlar için her renk ve desende hazırlanan bu kahvaltılıkları sizlerde görmelisiniz. isteyeceğinizden eminim. Şimdi düşünelim. Kırmızı kenarlı tabaklar ile güne enerjik başlamak istemez misiniz? Ben isterim doğrusu. Zaten sadece kırmızı da değil rengimiz. Dahası harika desenleri ile içiniz ferahlayacak. Harika bir kahvaltı davetinin üstesinden gelebileceksiniz. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabileceksiniz. Rengarenk takımları görmeye hazır mısınız hanımlar. Güralların en iyilerini sizlere için seçtik. En iyisini isteyenler buraya diyelim artık ve yazılarımızı okumaya devam edelim.
Renk seçimlerini kırmızı ve beyaz renk olarak seçmişlerdir. Tabakları kırmızı ve beyaz renkler ile yapılarak diğer kahvaltı malzemelerini sarmaşık çiçeklerden oluşan desenle tamamlamışlardır.  Ayırca porselenden yapılması da sizlerin en büyük avantajı olacak ve  en güzel şekilde kahvaltınızı yapmanıza olanak verecektir.
Minik çiçekli takımlardan hoşlananlar özel hazırlanmış bu takımlar. Özellikle doğaseverler için düzenlenen bu güzelliklere şöyle bir yakından göz atalım derim. Kırmızı renginden bahsetmiştik zaten. Bu kadar canlı ve bu kadar güzel modellerden elde etmek isterseniz mağazaları şimdiden ziyaret edin ve misafirlerinize en güzel takımlarınızı çıkarın. Kahvaltılık en iyi malzemeler ile beraber ikramların en güzelini yapın.
Bordo ve beyaz rengin yanı sıra gri rengi de kullanarak bu gri rengi kıvrımlı yaprak şeklinde dizayn etmişlerdir. Ayırca tabaklarında da aynı deseni tercih ederek dikkat çekmeyi başaran modeller arasında yer almasına neden olmaktadır. Yapılan desen ve renk seçimi sayesinde de ağır görünüm kazandırılmıştır.
Beyaz ağırlıklı olan bordo takımlar için de sade ama ciddi takımlardan hoşlananlara özel diyebiliriz. Ciddi derken biraz daha koyu renklerin ve desenlerin hakim olduğu çeşitlerden bahsediyoruz. Tuzluk ve peçetelik olmak üzere birçok parçası var bu porselenlerin. Tüm fincanlarının ve tüm tabaklarının olduğu çaydanlığının da bulunduğu bu kahvaltılıklardan temin etmelisiniz.
Beyaz porselen üzerine kırmızı küçük çiçekler ve şekiller verilerek yapılan kusursuz ve kibar görünümlü bir model olarak sizlere sunulmuştur. Yapılan desenin minyatür şeklinde desenlenmesi sizlerinde beğenisini kazanarak sofralarınıza mükemmelliği yansıtacaktır.  Son trendlerden olması da ilgilerin yoğunlaşmasına neden olmuştur. Görünen o ki kırmızıdan vazgeçmemiş tasarımcılar. Tasarımcılar kahvaltılık tasarlarken oldukça minimal desenler kullanmışlar. Ayrıca dediğim gibi de doğanın bize bahşetmiş olduğu desenlerden yararlanmışlar. Bu kahvaltılık biraz daha çizimsel bir desen olsa da beğenenleriniz vardır. Sanırım biraz daha iştah açıcı olsun diye bu renkler tercih edilmiş.
Kullanılan renkler ve yapılan desenler sayesinde gözlere hoşluk kazandıran mükemmel bir kahvaltılık modelidir. Çünkü mor menekşe çiçeğinin deseni kullanılmış ve böylece herkesin zevkine hitap etmeyi başarmıştır. Ayırca yapılan yeşil çiçekleri de unutmamak gerekir. Çaydanlıkta ise kullanılan renklerin bir uyum içerisinde olması da farklılığını göstermiştir. Ben yine de doğanın bizlere sunduğu tonlar arasında mor olanını tercih edebilirim. Mor renklerin gözdesi olan yeşil ise yanlarına çok yakışmış. Öyle ki ne kadar hoş olmuş bir bakın bakalım. Büyük tabaklar , ortası beyaz hazırlanmış. İkram ettiklerimiz olduğundan da iştah açılsın diye. Fincanlarının güzelliği tuzluğu ile büyük bir kahvaltılık hazırlanmış. Çaydanlığı da hazırlanmış. Mor bayıldığım renklerden olduğundan aramızda kalsın buna da bayıldım diyebilirim.
Bir çok renkler ile yapılan minyatür çiçekler adeta sofranıza baharı getirecektir. Çünkü kır çiçeklerini andırması nedeni ile  çok beğeneceğiniz model arasına girecek ve seçimlerinizde yer vermek zorunda kalacaksınız. Bunların yanı sıra mutfağınıza da canlılık katacak ve zenginlik kazanmasına yardımcı olacaktır.
Samimiyetle belirtmeliyim ki çok cici. Bazı kadınlar egzotiktir. Cici ürünleri çok fazla sevmezler. Ben sanırım onlardan değilim. Oldukça beğendiğim bu çiçekli model sarı mavi yeşil tonlardan hazırlanmış. Beyaz üzerine dizayn edilmişler.
Renkli lale motifleri ile süslenmiştir. Kırmızı ve lila renkleri yapılan laleler desen açısından da zenginlik katılarak hazırlanmasını sağlamıştır. Ayırca çiçeklerin arasına siyah ince çizgiler eklenmiş ve böylece lalelerin ön planda görülmesine olanak sağlamıştır. Zarifliği da yansıtması sofralarda kaçınılmaz olacaktır. Kırmızı ve mor incecik laleler sarmış tabakları. Sabahları bize merhaba demeye gelmişler. Beyaz üzerine oldukça da şık durmuşlar. Kim korkar misafirden. Büyük ve küçük tabakları ile sizlere hizmet için tasarlanmışlar.
Rengarenk çiçeklerden oluşması için düşünülen bir çok renk canlı model olmasına imkan vermektedir. Nedeni ise bir çok değişik çiçekleri farklı renkler ile hazırlayıp mükemmelliği yansıtması amaçlanmıştır. Zaten yemek takımlarında olduğu kahvaltılıklarda da çiçekler  tercih edilmektedir.  Mavinin tonları mor büyük ama kibar çiçekler bu tabaklarda birleşmiş. Aslında yemek takımları arasında olan bu model genellikle kahvaltılarda da kullanılıyor. Güral porselen kahvaltı takımları modelleri içinde yer alabiliyor. Bardaları daha doğrusu fincanları olan bu model bence artı bir on puanı hak etti.
Son trendler arasında yer alan mor renk bu modelde de kullanılarak trendler arasına girmeyi başaran kahvaltılıklardan sadece birisidir. Mor çiçekler kullanıldığından dolayı mor renk ile de hoş şeritler yapılmıştır.
Ayırca su yeşil renginde de ince çizgiler ilave edilerek zengin görünüm kazandırılmıştır. Küçük çiçekler olduğu gibi büyük çiçek desenlerine de yer verilmiştir. Capcanlı bir mor renk. Oldukça başarılı. Çok hoş ve güzel. Sabahları içimizi açan cinsten. Çok çarpıcı. Bir o kadar da etkileyici. Lezzetleri tadarken bir yandan da gözünüz bu çeşitlerde olacak. Şimdiden aklınıza takıldı. Varsa kahvaltı takımlarınız neden ikincisi olmasın.

En muhteşem model olan bu kahvaltılık takımında yeşil yapraklar ve çiçek desenleri yapıldığı gibi fincanlarına verilen çiçek motifi de en çok ilgiyi üzerine çekmeyi başararak rağbet görmesine neden olmuştur.  Görenlerin hayran olduğu gibi sizlerinde hayran kalacağınız bir model olacağından emin olabilirsiniz.  Ayırca kahvaltıya gelen konuklarınızın da  beğeneceğini unutmayınız. İşte böylesini hiç görmemiştim. O kadar güzeller ki. O kadar doğallar ki, favorim bu güzel takımlar diyebilirim. Kim durur benim önümde. Kim misafir istemez ki. Harika menüler beni bekliyor olacak. Bıçakların kibarlığı ve o minik çaydanlık beni benden aldı diyebilirim. Fincanlar ise sanki doğa harikası gibi.
Birbirinden hoş ve rengarenk çiçeklerden oluşması sayesinde kahvaltınız da adeta çiçekler açacak olması sizlerin ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacaktır.  Fincanları , demliği ve tuzlukların da çiçek desenleri kullanılarak çaydanlığı tek renk şeklinde tamamlanmıştır. Beyaz porselen ile yapılması sayesinde de yapılan desen kusursuz bir görünüm kazanmasına neden olmuştur. Turuncu altlıklı olan çaydanlık takımı hoş sabahlar adına alınabilecek hatta çok sevdiklerinize hediye edilebilecek en gözde ürünlerden. Kocaman çiçekli ürünler ise ayrı bir güzellik. Beyaz ve turuncu ağırlıklı olan bu modeller evlere şenlik.
Eğer sizler farklılığı ve şıklığı kahvaltı sofralarında görmek istiyorsanız kesinlikle tek tercih edeceğiniz model bu model olmalıdır. Çünkü sizler de görünce hak verecek ve mükemmelliği göreceksiniz. Güral porselen kahvaltılık takımlarının en mükemmel bir şekilde hazırlanan modellerinin arasında yer alması gösterişli olmasına  olanak sağlamıştır. Biraz önce ki gibi süper. Katılıyor musunuz bana bilmiyorum fakat beğenimi yüzde yüz kazandı. Kelebekli tutacakları ile her zaman zevkli biri olduğunuzu göstermiş olacaksınız. Bir adım önde olmanın keyfine varın derim. Tonlamanın en zarif halini oluşturmuşlar. Yeliş kem turuncu mor hemen hemen en güzelleri hep burada kullanılmış.
 
Gri ve beyaz renkler ile hazırlanması sayesinde ağır bir model olmuştur. Gri renk ile yapılan desen beyaz porselen üzerine uygulanmıştır. Her bir kahvaltılık parçası büyük özenle yapılmış ve sizlere eksiksiz bir şekilde kahvaltılık takımı olarak sunulmuştur. Ayrıca sadeliği de yansıtması ferah bir ortam yaratmasına neden olacaktır. Eğer sizler de böyle bir modern ve eksiksiz bir model istiyorsanız işte sizlerin kaçırılmayacak fırsat sunan bu takımı seçmelisiniz. Yine yemek takımlarından biri çıktı karşımıza oldukça başarılı ve sade. Ben öyle renklerden değil gri gibi tonlardan hoşlanırım gümüş benim rengimdir diyenlere özel. Bu ve bunun gibi çeşitleri de sabahları kullanabilirsiniz. Eksiksiz her ürünü olduğundan sabah çaylarınızı yudumlarken lezzetli emeklerinizi de bu tabaklar üzerinde sunabilirsiniz. Doğal endi hazırladığınız ekmekler sıcacık olarak kahvaltılarda sunulduğunda nasıl da güzel olur değil mi? Şimdiden canım istedi bile. Lezzetli sunumlar için görselliği harika olan masalar hazırlamak sizin elinizde. Haydi bakalım kimler gelecek sizlere. Kimleri ağırlayacaksınız kimleri. Sabırsızlanıyorsunuz değil mi?

1 Yorumlar

  1. buradaki kahvaltı takımları internet sistesinden nerden isteyebiliriz yardımcı olablirminiz.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski