Derin Sırt Dekolteli Yazlık Bayan Elbise Modelleri

Özellikle yaz aylarında bayanlar gece kıyafetlerini seçecekleri zaman daha özel ve çekici görünmek için derin sırt dekolteli yazlık bayan elbise modellerini seçmektedirler. Bu modellerin yapılması için şifon, yazlık kumaşlar ve bir çok kumaş çeşitleri ile elde edildiği gibi örgü tarzında yapılanlarda hazırlanmaktadır. Bir kaç modelde sadece sırt dekolteli tasarlandığı gibi bunların bir kaç modelinde ise göğüs dekolteler şeklinde de hazırlanmıştır. Böylece dekolteler hanımların elbiselerinin bir parçası olarak tamamlamaktadır. Eğer sizlerde kendinize güveniyor ve yarıca kendinizi ayrıcalıklı hissediyorsanız özellikle gece elbisesi seçimlerinizde bu tarzlarda dekolteli gece elbiseleri seçmelisiniz. Genç kızların favorisi olan bandaj elbiselerde de sırt dekolteler yer alarak onların tarzını sergilemelerine yardımcı olmaktadır. Sizlerde kendinizi genç ve aynı zamanda da fit hissediyorsanız imajınızı yansıtmak için bu modeller ile rahatlıkla zerafeti ve şıklığı yansıtabilirsiniz. Dekolteyi en fazla hangi bölge de seversiniz o bölge de kullanmak istersiniz. Genellikle sırt dekoltesi kullanan bizler için 2013 yaz ayları bir nimet oldu. Bol ol etrafımızda gördüğümüz beğenmediğimiz ya da çok beğendiğimiz elbiseler oldu. Bakalım sizin için hazırladığımız değişik Derin Sırt Dekolteli Yazlık Bayan Elbise Modelleri için ne diyeceksiniz. Bana kalırsa beğeneceksiniz. Öyle çok açık falan değiller. Sadece birkaç modelde biraz fazla almış. Tabi bu benim için. Sizi bilemem. İstediğinizi istediğiniz yerde giyebilirsiniz. Şimdi öncelikle göstereceğim model örgü bir model kısacası örülebilir. Bol bol halka ve delik kısımları olduğundan model üzerindeki gibi kullanmayabilirsiniz. Bu nedenle de içine astar giyebilirsiniz. Yeşil ren yazın moda renklerinden. Özellikle oje ve pantolonlarda gördüm. İsteyenler hemen örsün ve kullansın derim. Diğer kısımlarda daha çok parti ve organizasyonlarda özel yemeklerde kullanılabilecek türden. Sırt dekoltesi olan modellerde ben daha çok ön kısmı kapalı olanları ya da bacak dekoltesi olmayanları tercih ederim. Şimdi sizlerde sizlere sunacağımız modelleri bakalım beğenecek misiniz. Tercihlerinizi hangi yönde kullanabilirsiniz.

Fıstık yeşili ile yapılan örgü sırt dekolteli elbise modelidir. Kalın askılı şeklinde örülen ve üzeri  çiçekler ve fırfırlar ile süslenmiştir. Ayırca etek bölümü ise katlı olarak örülmüş ve büyük ilmikler ile elde edilmiştir. Özellikle deniz kenarında veya sahillerde çok tercih edilecek niteliklerde olması bayanların ilgisini bu yöne çekmeyi başarmıştır. Ayırca elbisenin boyu diz altı olarak tamamlanmıştır. Orta kısmına da byük beyaz çiçek yerleştirilmiştir. Zamanınızı alabilir belki bu modeli örmek ama sonucunda böyle güzel elbiseye kavuşacaksak neden olmasın değil mi? Yeşil dediğim gibi moda. Su yeşili daha da moda. Ojelerde kullanılabilir. Çanta ve aksesuarlar için uygun. Neyse biz gelelim elbise modeline. Elbise kat kat geliyor ve sırt dekoltesi gayet sağlam. Bu nedenle uzun olan boyu çok dikkat çekmiyor. Beyaz ip ile karıştırılarak örülebilir.
Eteği kloş etekli ve renginin kırmızı olması dikkat çekmeyi başaran modeller arasında yer almasına yardımcı olmuştur.  Ön kısım dar kesimli ve sırt bölgesi dekolteyi yaratmak için kalın çift askılar ile yapılmıştır. Ayrıca  ön yaka kısmına düğme ilave edilmiştir. Bu yüzdende daha çekici olmayı başarması sağlanmıştır. Hanımların rahat kullanması için arkası fermuar ile yapılmıştır. En çarpıcı renklerden olan bu kırmızı elbise ise çok fazla dekolteye sahip değil. Kısa model olan bu elbise askılı ve ön kısmında hiçbir açıklık bulunmuyor. Aka askı kısımları ise ölçülü ve güzel olmuş. Her yerde kolayca tercih edilebilir. Dekolte değil ren iddialı.
Altın sarısı renginde yapılması elbise modelinin ağır bir görünüm kazanmasına neden olmuştur. Elbisenin eteği balık etekli olarak tamamlanmış ve hanımların daha zarif görünmelerini sağlamıştır. Ayırca dizden itibaren kalın pileler uygulanmıştır. Boyundan askılı ve askısı şık zincir ile yapılmıştır. Üzeri büzgüler ile tasarlanmıştır. Modelin kusursuz olması sayesinde tercih eden hanımların da kusursuz bir güzellik içerisinde görünmeleri kaçınılmaz olacaktır. Dore sizin tonunuz ise ve aradığınız Derin Sırt Dekolteli Yazlık Bayan Elbise Modelleri ise işte bu sizin için. Derin sırt dekoltesi ile dikkat çekici. Ön kısımda aslında dekolteli gibi. Boyundan gelen elbiseye ışıltılarda katılmış. Alt kısım biraz hareketlendirilmiş. Balık elbise diyebileceğimiz türden. İsteyenler el kaldırsın.
Elbisenin rengi siyah olarak seçilmiş ve yakası geniş yakalı yapılmıştır. Elbisenin arka kısmını sırt dekolteli yapmak için turkuaz renginde kafes şekli verilmiştir.  Streç elbise özelliğinde olan ve mini etekli model seçilerek gençlerin favorisi olma niteliğine de sahip görünmektedir. Kol kesimi kolsuz olarak tamamlanan spor tarzı bir elbise olmaktadır. Bu güzel işte. Sade ve arka kısmı Derin Sırt Dekolteli Yazlık Bayan Elbise Modelleri için uygun. Mavi istediğimiz gibi. Kareli kısımları oldukça şık. Şık ama spor da kullanılabilir. Bir akşam yemeği için uygun elbise modellerinden olarak görüyorum. Bel kısmı dar yaka kısmı çok derin değil. Ölçülü. Boyu kısa olan elbiselerden hoşlananlara.
Bandaj elbiselerin kullanımının çok rahat olduğunu tercih eden bayanlar bilirler. İşte bu şık bandaj elbiselere özelliler katmak için ise derin sırt dekoltelere yer verilmektedir.  Ön kısımda askılı görünümü verse de arka kısmına uygulanan derin dekoltesi sayesinde mükemmel bir model olmaktadır.  Dekoltenin üzerine kalın kumaş bantlar yerleştirilerek daha hoş görünüm kazanması amaçlanmıştır. Sırt kalın şeritler halinde geliyor. Siyah sevenler için diyebilirim ki sizin elbisenizdir. Ön dekoltesi hiç fazla değil. Bu da spor şık olanlardan. Kalın askılar elbiseye model vermiş. Ön kısımdan ne kadar sade ise o kadar sırtı iyi olmuş. Bu tasarımda akşam kullanılabilecek çeşitlerden desek fena olmaz. Hemen bir yemeğe hazırlanmak isterseniz giyin ve çıkın. Risk almadan güzel olun.
Beyaz dantel güpürleri ile hazırlanan mükemmel modellerden birisi olarak özel bayanlara sunulmaktadır. Çünkü dantel ile yapılan elbiseler , kıyafetlere tercih sırasında öncelik tanınması nedeni ile bu model de bayanların zevkine hitap edecek şekilde dizayn edilmiştir. Kapri kollu ve mini olarak tamamlanmış ve sadeliği tercih eden hanımların seçimlerinde yer almayı başarmıştır. Dirseklerde biten kollar güzel. Renk saf. Desen kendinden olması ile güzel. Sırt dekoltesi mükemmel. Sanırım ön yüzünü göremesek de çok açık olamaz. Arka kısımdan zaten yeterince kısılmış. Aynı ton ayakkabı ile şık bir davet için ideal derim.
En mükemmel model bu elbise olmaktadır. Nedeni ise siyah renk ile yapılmasının yanı sıra derin yırtmacı olsun , derin sırt dekoltesi olsun birbirini kusursuz olarak tamamlaması sayesinde eşsiz bir model olmaktadır.  Elbise taşlar ile süslenmesinin yanında yer alan kuyruklu olması da farklılığı ve ayrıcalıklı model olmasını sağlamıştır. Dekoltenin arasına yerleştirilen çapraz bağcıklar mükemmelliğine ayrı bir güzellik katmasına olanak vermektedir. Bol taşlı ve gösterişli olan elbise içine denebilir. Derin Sırt Dekolteli Yazlık Bayan Elbise Modelleri arasında yer alır ve yan çapraz bağları ile dikkat çeker. Siyah ama bir o kadar dikkat çekici. Kışın bile giyilebilir diye düşünüyorum. Neden olmasın bayıldım diyenler? Yandan da yırtmacı var üstelik …
Kendini özel hisseden bayanların tercihi olan bu elbise sizlerinde beğenisini kazanacaktır. Çünkü muhteşem güzelliği ve kusursuz bir şekilde tasarlanması herkes gibi sizin de zevkinize hitap edeceğinden dolayı üzerinizde denemenizde fayda var . Beyaz kalın askıların birleşmesi sonucu oluşan derin sırt dekoltesi farklılığını kanıtlamıştır. Yandan derin yırtmacı da  kullanımının rahat olmasını sağlayacaktır. Beyaz boyundan bağlamalı ve taşlı. Arkası kalın bant şeklinde geliyor ve çapraz ayarlanmış. Saf beyazı tercih edenler buraya hanımlar. Ben çok çok çok beğendim desem yanlış olmaz. Düşünülmeli bulunmalı ve giyilmeli.
Uzun kuyruklu ve balık eteği ile tasarlanan eşsiz elbise modelinden biridir diyebiliriz. Çünkü renk seçiminin ve modelinin doğru yapılması sonucu bayanların özel günlerine giyebilecekleri muhteşem elbise özelliğinde olmaktadır.  Derin sırt dekoltesinin kalın askılarının birbirine bağlanması sonucu oluşmasını sağlamışlardır. İki parçalı şeklinde görünmesini sağlayan ise üzerinde yer alan kalın askılar olmaktadır. Bel kısmını zorlayan dekoltelerden. Kalın  askılı kırmızı çarpıcı olan elbise çok etkileyici. Büyük dore küpeler ile çok şık olmuş. Açık düz fönlü saçlar tamamlamış ve hiç de sıradan durmuyor. Sizde güzel görünmek ve basit olmadan dekolteli elbise istiyorsanız bu tavsiyemize bir bakın.
Dar kesimden oluşan ve kumaşa büzgüler ile farklılık kazandırılmak istenen uzun kollu model olarak hazırlanmıştır. Yakası geniş V yakalı ve dekoltesi üçgen şeklinde sırt bölgesinde yer almaktadır. Eteğinin mini olarak yapılması da modelin tamamlanmasına yardımcı olmaktadır.  Ayırca elbisenin robadan toplanması da şık büzgülerin oluşmasına neden olmuştur. İş yerinde bile kullanabileceğiniz arkası v şeklinde minik bir açıklığa sahip olan elbise harika. Lacivert iyi bir seçim. Önden de v yakası ile harika olmuş. Sağ tarafta hafif toplanmış pileli bir görüntü. Dar elbise ama süper dar olanlardan değil. En azından içinde rahat hareket edebilirseniz. Doğru bedenlerde seçmelisiniz bu arada.
Sütlü kahverengi rengi hoş renkler arasında yer alması nedeni ile rengi sayesinde değişik elbise modeli görünümündedir. Askılı ve kısa kollu şeklinde görünmesini sağlamak için ise kalın kumaş bantlar kullanılmıştır.  Dar kesimli yapılması ve mini eteği ile sadeliğinin yanında şık olmayı başarmıştır. Yaka seçimini de kare yaka olarak tamamlamışlardır. Yarım kollu sırt dekolteli vizon rengi bu elbise çok güzel değil mi. Dar ama hoş durduğunu söyleyebilirim. Yine oldukça kalın askılar var. Modelde Yaka kısmı açık değil. Rahat edilebilir bir tarz. Nikah elbisesi arayanlara özel.
Her zaman şık ve çekici olmayı arzulayan hanımların zevklerine ve aradıkları özelliklere hitap eden bu elbisede mini etekli ve derin sırt dekoltesi için pelerin şeklinde kumaşın yerleştirilmesi ile meydana gelmiştir. Ayırca yakasının da derin yakalı olması nedeni ile göğüs dekolteli olmasını da sağlamıştır. Belden itibaren ise ince pileler yapılmış ve eteğinin geniş olmasını sağlamışlardır. Renginin de siyah seçilmesi modelin muhteşem görünmesini sağlamıştır. İşte bu farklı geldi bana. Yarasa kanadı gibi arkadan dekolte oluşumu hazırlanmış. Önden de çok iddialı olan bu tasarımı kimler giymek ister hanımlar. Siyah modele uymuş. Yanlardan da açıklıklar var. Kısa, sırt  ve Böbrek dekoltesi var. Önden de açıklık var. Cesaret ister bu seçim.
Yakanın çift düğmeli olarak yapılaması ve kalın bantlar şeklinde boyundan itibaren bek kısmına kadar  olması elbisenin daha özel bir görünüm kazanmasını sağlamıştır. Siyah ve mini eteği ile aranılan elbise modeli haline gelmiştir. Hem sadeliği hem de şıklığı arıyorsanız bu model aradığınız elbise olabilir. Genç kızlar istedikleri ve katılacakları davetlerde bu elbiseyi tercih edebilecek kadar mükemmel olduğunu unutmamalıdırlar. Bel kısmından yükselip boyunda birleşen kalın askılardan oluşmuş. Sıradan değil. Hoş görünüyor. Boyu kısa. Uzun modellerde de iyi dururdu. Şık olmakla beraber spor bir kesim. Siyah platformlar ile iyi olabilir.
Farklı tasarımlar içerisinde yer alan bu elbise geniş eteği ve derin sırt dekoltesi ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Değişik şekilde yapılan askılar ense kısmında tek düğme ile birleştirilmiş ve böylece hoş bir güzellik katılması amaçlanmıştır. Ayırca kol kesimi derin kolsuz şeklinde dizayn edilmiş farklılığı ile göz doldurmuştur. Etek uçlarına açık siyah renklerinde kumaş eklenmiştir. Bu farklı kumaş elbisenin yan kısımlarına da ilave edilmiştir. Yakası ön kısımdan baktığınız zaman sıfır yakalı olarak görülmektedir. Koyu gri bu örnek için güzel olmuş. Yanlardan ve arkadan farklı duran bir elbise olmuş. Etek kısımları bol. Karın bölgesi çok sıkmaz. Kollar rahatta. Ters üçgen gelen askılar detayda fark ediliyor. Tercih edenler olacaktır. Farklı görünmek isteyenlere özel tasarımlardan biri.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski