Dekoratif İlginç Duvar Saati Modelleri

Dekoratif ilginç duvar saatleri modelleri hiç ilginizi çekti mi? Oldukça farklı tasarımlarda olan duvar saatleri dekorunuzu anında değiştirir bir havaya sahip. Performansı ve uzun süreli kullanımları ise oldukça başarılı. Nerelerde bulabileceğinizden ve modellerinden bahsedeceğim sizlere. Oldukça modern olan bu saatler hemen hemen her renkte ve düşünebileceğiniz birden fazla modelde mevcut. Kalplisinden tutunda çatallı ve kaşıklı olan tüm modellere kadar hepsi var. Üstelik birbirinden farklı birçok renkte bulunmaktadır. Mutfaklarda oturma odalarında salonlarda hatta yatak odalarında bile kullanabilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde de bulunmaktadır. Aradığınız büyük ölçülerde bir saat modeli ise, ona ulaşmak artık eskisinden çok daha kolay. İnternet sitelerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. İstediğiniz modeli seçebilir odalarınızı renklendirebilirsiniz. Odalarınızda farklı dekoratif malzemeleri istiyorsanız denemelisiniz demeliyim. Harika görünecekler. Bundan emin olabilirsiniz. Özellikle mutfaklarda kullanılan çatalı kaşıklı kırmızı saat modeli benim ilgimi çekti. Kırmızı rengi ile mutfağın canlılığına canlılık katar ve uyumlu bir renk sağlar. Bu modelden aşağıdaki bölümlerde detaylı olarak bahsedeceğiz. Şimdi ilk olarak kırmızı rengi ile dikkat çeken kalpli modelden bahsedeceğiz.
Kocaman bir kalp ile dikkat çekiyor demiştik. Sallanan minik kalp ucu ile çok sevimli duruyor. Etrafında bulunan sayılar ise saati rahatça anlayabilmeniz için. Büyük sayılar olduğundan çok rahat görebilir uzaklık fark etmeksizin okuyabilirsiniz. Düşünün ve hangi odalarınızda ya da odalarınızda kullanacağınıza karar verin. Çok severek kullanacaksınız. Kırmızı dekorunuza uyuyor mu?
Gümüş renkli yuvarlak şekilli olan bu saat gümüşi rengi ile dikkat çekici. Fakat burada en çok dikkatimizi çeken bu değil tabi ki. Resimli olan bu saatin her noktasına resimlerinizi koyabilirsiniz. Örnekleri de olduğu gibi her saat dilimine farklı resimlerden koyabilirsiniz. Sevdiklerinizin fotoğraflarını kullanabilirsiniz. Tabi bu fotoğraflar çok büyük olamamakla beraber kullanılmamalı.
Dekoratif ilginç duvar saatleri arasında daha çok salonlar için uygun olan gümüş renkli ya da beyaz renkli saatledir. Eskiden daha çok ahşap saat modelleri olmaktaydı. O kadar çok değişen teknoloji ile modellerde kendini aştı ve değişik şekillerde karşımıza çıktı. Sadece dört saati gösteren ve aralarda çizgiler olan bu model de saati kolaylıkla anlayabileceksiniz.
Ferforje dekorlara uygun olan bu tasarım saat ise siyah severlere özel. Siyah genellikle her dekora uyduğundan çok fazla problem oluşturmamaktadır. Bu nedenle de çiçekli dekoru ile evlerinizde kolaylıkla yer edinebilir. Çocuk odalarından tutun yatak odası veya salonlara kadar kullanılabilecek bir modeldir. Kolaylıkla anlaşıldığı gibi birçok yerde benzerlerini de bulmanız mümkündür. Altın sarısı ve gümüş detayları dekorlarınızda her iki rengi kullanma kolaylığı sağlamak için hazırlanmıştır.
Animasyonun televizyonlardan çıkıp evimize gelmiş gibi bir hali var bu saat modelinde. Modern olmanın zirvesine tırmanmış. Kırmızı ağırlıkta olsa da diğer renklerde kullanılmış ve karışık bir kıvam almış. Grafik tasarımı olan bu tasarım özellikle spor dekorasyona sahip olan odalar için uygun. Oturma odaları ve genç odaları diyelim bir buna. Keyifle kullanacağınız modeller için uygun.
Cam ve metalden oluşan bu yuvarlak ve penguene benzeyen saat dikkatimi görür görmez çekti diyebilirim. Dekoratif ilginç duvar saatleri arasında olabilir özelliklere sahip ve oldukça da farklı. Kanatları olan bir penguene mi benzetsem şaşırdım bu durumda. Bu nedenle tercihi size bıraktım. Tercihinizin içinizden geldiği gibi olmasına dikkat edin derim. Değişik kullanımlar sunacak bu saat modeli istediğiniz her alanda kullanılabilir. Benim için mutfak idealdir mesela. Mutfağımda kullanabileceğim bir tasarım aradığımdan sanırım bu eğlenceli model dikkatimi çekti.
Beyaz dikdörtgenleri uzandığı bu saat ise klasik modernlikte olanlardan. Klasik kare ve dikdörtgenlerden oluşan geometrik desenli beyaz saat yuvarlak bir şekle sahip. Değişik ve soft bir görüntüsü var. Dekor sevenler içinin ideal.
Kırmızı beyazın hali de bir başka değil mi? Ne demişler kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun. Bu renk isteyenler modern Dekoratif ilginç duvar saatleri arasında olan bu saati düşünsünler diyorum. Sayıların yer değiştirdiği ve ters durduğu modelde değişik bir şekil ortaya çıkmış gibi. Aslında şekilde değişiklik yok bildiğimiz yuvarlak ama oldukça ters yerleşen bu rakamlar kafamızı karıştırır mı bilinmez.
İşte bahsettiğim mutfak eşyalarından oluşan saatlere geldik bile. Kırmızı tonunun harikalığı zaten tartışılmaz. Oldukça güzel olan bu modelden mutfaklarımızda bulunmalı diyorum. Mutfaklarda olmazsa evinizin değişik odalarında da yer alabilir fakat en uyumlu konsept orada olacaktır. Çatal kaşık ve servis aletlerinden olması mutfak ile uyumlu olmasına sebep olmuştur. Her eve uyumlu olabileceğini düşünüyorum. Başarılı konseptler için renk uyumlarına da dikkat ederseniz işiniz kolaylaşır hanımlar.
Mavi değişik bir model de burada işte. Çiçek dekoru gibi olan bu tasarımda olan doğanın elinden faydalanılmış. Değişiklik arayanlara aslında saatten fazlasını arayanlara özel hazırlanmış diyebilirim. Çiçek desenleri ile farklı bir görüntü oluşturabilirsiniz. Ortası siyah kenarları minik siyah boncuklardan oluşan bu model size hitap ediyor mu?
Renkli kareler renkli görünümler arayanlara özel. Karelerin minik minik oluşumları ile farklı ve hoş bir görünüm oluşturulmuş. Siyah akrep ve yelkovanların eşlik ettiği bu saat modeli dekoratif özelliği arayanlara özel diyebiliriz.
Yine resimlerden oluşan başka bir model. Bu model de olduğunuz tüm resimleri kullanabilirsiniz. Tüm saat dilimlerine başka resimler ekleyebilir ve değişik görünümler elde edebilirsiniz. Resimlerin değişikliği ve önemi görünümünü de değiştirir. Her saate baktığınızda sevdiklerinizi görmek hoşunuza gitmez miydi?
Minik yuvarlak ve ahşap bir saat modeli diyebiliriz. Dekoratif ilginç duvar saatleri arasında olacaktır. Kullanımı kolay. Dekorasyonlara uyumlu ve farklı. Ahşam görünüm sevenlere hediye edilebilir. Güzel hediyelik olabilir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski