Dekoratif Cam Masa Modelleri

Evlerimizin en büyük ihtiyaçlarından olan masalar da  son trend haline gelen ve aynı zamanda da gözlere estetik bir güzellik yansıtan dekoratif cam masalar hemen hemen herkesin özellikle salonlarında olsun mutfaklarda olsun  sıkça tercik edilmektedir. Bu masaları tercih ettiğiniz zaman vereceği farklılığı ve güzelliği sizlerde fark edeceksiniz. Mesela arzu eden bayanlar bunların görünümüne zenginlik katmak için el emeği ve göz nuru dökerek işledikleri danteller ile muhteşem güzellikler yaratmaktadırlar. Ayrıca salonlarınızda kullanacaksanız çiçekler , vazolar ve salon aksesuarları ile harikalar yaratabilirsiniz.  Bu masaları tek olarak elde edebileceğiniz gibi sandalyeleri ilde takım halinde de tercih etme olanağına da sahip olacaksınız.  Modellerinin hazırlanmasında her renk kullanılmasından dolayı kullanmak isteğiniz odanıza uygun rengi seçerek dekorasyonuna da yardımcı olacaktır. Eğer salonlarınıza ağır bir görünüm kazandırmak istiyorsanız ve zevkinize hitap ediyorsa gri veya siyah tonlarında tercih edebilirsiniz. Sizlerde salonunuzun modern bir görünüm kazanması için mutlaka bu dekoratif cam masa modellerini tercih etmelisiniz. 


Dikdörtgen şeklinde ve kalın siyah camdan hazırlanmıştır. Masanın ayaklarının ahşap stilinde yapılmış olması da  hoş bir görünüm kazanmasına neden olmaktadır. Cam ve masa ayaklarının birleştiği bölmede ise gri metal kullanılarak zengin bir görünüm kazandırılmak istenmiş  ve bu neden ile de salonlarınızın muhteşem görünmesini sağlayacağı gibi odanın da  dekorasyonuna yardımcı olacaktır.

Bu dekoratif cam masa da üzeri siyah cam ile kaplanmış ve ayak kısmını da yine camlar ile şekiller verilerek modern bir tasarım olması amaçlanmıştır. Özellikle salonlar da  farklı tasarım olması sayesinde de oldukça çok tercih edilmekte ve rağbet gören modeller arasında yer almaktadır. Klasik modellerden uzak  modeller aradığınız zaman bu masa sizlere ve evinize hitap edeceğinden dolayı seçimlerinizde yer verebileceksiniz.

Camı ve metali bir arada kullanarak sade bir görünüm kazandırmışlardır. Ayrıca bu model takım halinde hazırlandığı için sandalyelerinin ve masanın ayakları metalden oluşmaktadır. Bu neden ile de kırmızı deri sandalyede kullanılmış ve bu kırmızı deriyi masanın alt kısmına monte etmişlerdir. Bu yüzden de kullanım yönünden çok amaçlı olarak ta kullanma imkanına sahip olacaksınız.

Muhteşem modellerden birisi olan bu model de camların güzelliği kusursuz bir şekilde dizayn edilmiştir. Masanın yanı sıra sandalyeler de aynı özen içerisinde yapılarak eşsiz bir güzellikte görünmektedir.  Bu neden ile de yeni trendlerden  birisi olan bu masa ve sandalye takımı görenleri kendine hayran bırakarak adeta tercih etmek zorunda bırakmıştır.  Sandalyelerin üzeri krem renginde deriden oluşmaktadır.

Köşem tarzında yapılan ve değişik bir stilde yapılmıştır. Camın yanı sıra metalin ve ahşabın kullanılması nedeni ile zengin görünümlü model olmayı başarmıştır. Masayı kare şeklinde hazırlayarak köşemin daha mükemmel  olmasını sağlamışlardır. Farklı bir tarz olması için de çapraz şekiller ile masa ve sandalyeye ilave ederek herkesin beğeneceği bir model olmasına olanak vermişlerdir.

Bazı salonların dekorasyonunu tamamlamak için uzun masalara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun için de bu dekoratif cam masa modelinde masa ve sandalyenin ayak kısımları metalden boğum şeklinde yapılmıştır. Renk olarak ta gümüş renk tonları tercih edilmiş ve daha ferah bir ortam görünümü kazandırılmıştır. Sandalyelerin üzeri ise gümüş rengine uyum sağlaması için krem tonlarında seçilmiştir.

Bu modelin farklılığını yaratan cam masanın oval şeklinde olmasıdır. Ayırca daha bir çok özellikler taşıdığından dolayı sizlerinde görünce fark edeceğiniz tarzlar yapılmıştır. Mesela sandalyelerin arka kısımları uzun ve dar şeklinde uygulanmış ve ayakları metalden kavisli şeklinde dizayn edilmiştir. Ayırca siyah kenarlarına siyah şeritler ilave edilerek kareler ile süslenmiştir. Masanın camını ise yeşil renk kullanılarak kenarı siyah kalın şerit ile çevrilmiştir.

Masanın sadece camdan olması en büyük özelliği olmaktadır. Bu yüzden de masanın camı iki kat olarak yapılarak ayakları kare şeklinde tamamlanmıştır. Sandalyeleri ise metal ayaklı ve fosfor yeşili ile tamamlanmıştır. Salonlarda kullanabileceğiniz gibi mutfaklarda da rahatlıkla tercih edebilirsiniz.  Sade bir model ama sadeliğinin yanı sıra şıklığı da yansıtması kaçınılmaz olmaktadır.


Sandalyelerin üzeri değişik renkler ile kare deseni ile desenlenmiştir. Masanın üzeri yosun yeşili renk ile camdan oluşmakta ve ayakları ise metalden yapılarak siyah ve gri kalın şeritler ile tamamlanmıştır. Siyah ve gri tonlarının seçilmesi nedeni ile her salona renk ahengini yakalayacağı için gönül rahatlığı ile bu modeli tercih edebileceksiniz.  Bu masa modelinde de cam bölmenin alt  kısmına da kare desenli bölme yerleştirilmiş ve bu sayede de hem estetik bir güzellik hem de mükemmel bir model olmasına imkan verilmiştir. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski