Dantel Örgü Bayan Elbise Modelleri

Bayan elbiselerin çok zengin modellerden olması nedeni ile hanımlar bazen kendi örmüş oldukları elbiseleri daha çok beğenerek giyinmekten zevk alırlar. Nedeni ise bu elbiselere verilen model olsun renk seçimleri olsun kendi zevklerine ve tarzlarına uygun olmasından dolayı trendini de devam ettirmeyi sürdürmektedir. Kış aylarında olduğu gibi yaz aylarında da sıkça tercih edilen dantel örgü bayan elbise modelleri sizlerinde imajınıza ve zevkinize hitap edeceğinden emin olabilirsiniz. İşleyeceğiniz elbiselerin mükemmel olmasını sağlamak için sizlerin en büyük yardımcısı olacak olan renkli ve canlı dantel iplikleri sayesinde sizin olduğu kadar görenlerinde gözlerine estetik bir güzellik içerisinde görüneceğinden amin olabilirsiniz. Bu yüzden ister tek renk ister birbirini tamamlayan bir çok renkler ile harikalar yaratabilecek ve kendinize özgü bir güzellik kazanmanın memnuniyetini kazanacaksınız. Modellerini robalı, düşük belli, dar kesimli gibi bir çok modeller ile işleme olanağına sahip olduğunuzu unutmayınız. Şimdi dantel amanı diyelim hanımlar. Doğal örgü iplerinden hazırlayabileceğiniz bu elbiselerin başınızı döndürmesini isteseniz yapmamız gerekeni artık biliyoruz değil m, hanımlar. Takipte olanlar bilmekteler. Nelerdir bunlar hemen bir tekrarlayalım. ipliklerimizi seçiyoruz, örgü için şişleri alıyoruz sonrada başlıyoruz hamarat hamarat örgü yapmaya. Hemen başlamanız hemen giymeniz anlamına geliyor. Birbirinden değişik modellerden bahsediyoruz her örneklemelerimizde. Bakalım bu seferkileri de beğenecek misiniz. Beğendiklerinizi örmeye başlayacak mısınız çok merak ediyorum. Dantel Örgü Bayan Elbise Modelleri arasından öncelikle pembe olanı ile başlayacağız. En beğendiğim renklerden olan pembenin kotu ve güzel bir tonu var. Bol örgü içeren altında astarı olan bu model için detaylı olarak bahsedeceğiz. Ama aşağıda yer alan diğer modellerimize de bir bakmanızı tavsiye ediyorum. Bakalım bizi bugün hangi çeşitler bekliyor.
Yapılan kalın askılar sayesinde kolsuz bir elbise görünümü vermektedir. Ayırca roba ve bel kısmı arasında büyük çiçek motifi uygulanmıştır. Dar kesimli şeklinde yapılmasından dolayı üzerinizde muhteşem bir görünüm kazanarak istediğiniz şekilde görünebileceksiniz. Etek uçları kesik şeklinde tasarlanmış ve bir çok motiflerin yapılmasından dolayı da zengin bir model olarak sizlerin zevkine sunulmuştur. Hanımlar nedendir bilinmez genellikle pembe rengi severler. Küçüklükten beri olsa gerek bu renge alışıyoruz. Tabi bunun tam tersi de geçerli. Bu renkten hiç hoşlanmayanlarda mevcut tabi ki. Şimdi gelelim modelimize. Koyu tonun altında olan astar kısım içinizin görünmesini engellemek için ideal ürünlerden. Mutlaka kullanılmalı. Bu olmadan kullanımı plajlarda bikini üstü olabilir mesela. Kalın askılardan oluşmuştur ve diz boyundadır etekleri.
Renk seçimini kirli beyaz olarak seçmişlerdir.  Geniş V yakalı ve uzun kollu olarak hazırlanmıştır. Ayırca kolların uç kısımları geniş bir şekilde dizayn edilmiş ve böylece farklı bir model olmuştur. Takacağınız kemer ile tercih ettiğiniz şekilde takarsanız elbise yaptığınız stilde görünecektir. Mesela basen kısmına taktığınızda düşük belli bir elbiseniz olacaktır. Gri simli olan bu model bayıldım desem diğer yazılarımdan da hatırlayabilirsiniz. Gri tonlarda harika bronz teninize yakışacağından emin olabilirsiniz. Kemerle kullanımı da olabilir tabi. Eteğe mankenin boyu uzun olduğundan kısa gibi dursa da aslında bizim boylarda olanlara kısa gelmez. V yakalı olması ise harka görünümü için ideal.
Koyu tonlarda renkten yapılmıştır. Geniş yakalı ve kapri kollu olarak işlenmiştir.   Ayırca kolların dirsekten itibaren geniş olması nedeni ile ispanyol kol kesimini de yansıtmaktadır.  Roba kısmı ise şık bir kurdele ile geçirilmiş ve yapılan fiyonk bağcık ile değişimi yakalamıştır. İki motiften olması sebebi ile de parçalı bir model olarak ta  kullanabileceksiniz. Bol delikli olan koyum gri olan bu elbise harika tasarlanmış. Kemerler ile birlikte hazırlanmış. Saten bir kullanımda olmuş. Kollar yarasa kol gibi şekillendirilmiş. Aslında altına tayt ile giyilebilir. Taytın üzerine olmaz diyenlerdenseniz kalın mus çoraplar ideal diyebilirim.
Pembe ve beyaz renkler ile harikalar yaratılan muhteşem elbiselerden birisi olmaktadır. Çünkü olmasını sağlamak için askının birini beyaz kelebek ile yaparak diğer askı motifli olarak tamamlanmıştır. Ayırca elbisenin komple  büyük pembe ve beyaz çiçeklerden oluşmaktadır. Zaten kullanılan renkler de hoş bir görüntü verdiğinden dolayı sizlerinde beğenisini kazanacaktır. Açık tonlarda pembe ipliklerin beyaz örgü iplikler ile uyumu söz konusu. Her zaman oldukça uyumlu olan bu elbise de iyi tasarımlardan biri. Çiçekli hatta kelebekli olan bu tasarımlar için beğendiğinizi düşünüyorum.
Mavi rengin en güzel tonunu kullanarak yapılan bu elbise modelinde dantelin kendine özgü güzelliğinin ön planda görülmesine olanak vermektedir. Askısı boyundan ip bağcıklı olması sayesinde sırt dekolteli olması kaçınılmaz olmuştur. Ayırca geniş yakalı olarak uygulanması sonucunda da göğüs dekoltesi elde edilmiştir. Birleşen çiçek motifleri de farklı bir model olmasını sağlamıştır. Çok güzel. Hatta harika. Mavi bin tonu zaten süper. Boğazdan bağlamalı olan bu bu elbise örülebilecek en gözde modellerden desem yalan olmaz. Boyundan bağlanınca sırtı açık kalıyor. Göğüs kısmında üçgen kaplar var ve bağlanabilecek şekilde hazırlanmış. Cesaretli olanlar için.
En muhteşem modellerden birisi olmayı başaran bu dantel elbise sergilediği muhteşem güzelliği ile gösterişi yakalamıştır. Büyük çiçek motiflerinden elde edilen ve mini etekli olarak tamamlanmıştır. Askılı olarak tasarlanan ve üzerine mini ceket şeklinde uzun kollu olarak tamamlanmıştır. Bayanların gözdesi olacak bu elbiseyi gördüğünüz zaman sizlerinde zevkine hitap ettiğini göreceksiniz. Kolay kolay astarsız giyilen modellerden değil. Ten rengi astar da giyilebilir. Gri de yakışabilir. Pembe atar ise farlı modellerde ortaya çıkabilir. Bol desenli ve harika. Bolerolu olan bu tasarımdan isteyenler örgü başına hanımlar.
Askılı ve basen kısmına kadar düz örgü şeklinde işlenmiştir. Basenden itibaren ise hafif genişletilerek yaprak motifi uygulanmıştır.  Bu model sayesinde zarifliği ve şıklığı yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayırca geniş bir şekilde işlenmesi nedeni ile de kendinizi gayet rahat hissedeceksiniz. Etek boyu da diz üstü olarak tamamlanmıştır. Açık bej tonlarda olan bu delikli örgü yine standart ölçülerde. Rahat ve kolaylıkla giyilebilecek çeşitlerden. Altına her renk ayakkabı ve her renk çanta ile giyilebilir. Etekleri o kadar hareketlidir. Üst kısmı ise bir o kadar sade. Bol delikli kocaman halkalar halinde. Kalın askılı olarak hazırlanmış.
Sütlü kahve tonlarında renk seçimi yapılmış ve böylece farklı bir görünüm içerisinde sizlere sunulmuştur.  Elbise içerisinde aynı renkten kumaş ilave edilerek kusursuz olması sağlanmıştır. Ayırca bu elbise modeli sadece çiçek motifinden yapılmıştır. Böylece üzerinizde çiçeklerden oluşan mükemmel bir elbise ile görüneceksiniz. Basen kısmına da kemer eklenerek göz alıcı olmaktadır. Çok şık çok şık. Bir o kadar güzel. Rengi seveceğiniz türden hazırlanmış. Uzunluğu ideal. Ne kısa ne de uzun. Kalın askılı olarak giyilen bu elbise Dantel Örgü Bayan Elbise Modelleri arasında oldukça basit kullanımlı. Bel kısmında pırıltılı bir işlemesi var. Kemer şeklinde ve bakır renkli.
Askılı ve mini etekli olarak hazırlanmıştır. Bu elbiseyi spor tarzında yansıması sonucu gün içerisinde giyebilme olanağına da sahip olmanızı sağlayacaktır. Çiçek motifleri serpiştirilerek yapılmış ve eteği kloş bir görünmde tamamlanmıştır. Kalım askılar sayesinde kare yakalı bir model olarak  ta görebilirsiniz. Yani bir çok modelin birleştiği bir dantel bir elbise sizleri bekliyor. Bor gri bordo iplikler hazırlanmış. Bol çiçekli ve renkli. Hareketli hatta çok güzel. Turuncu da kullanılmış ara ara. Kolları uzun ve kalın askılar ile detaylandırılmış. Arada kahverengi ipliklerde kullanılmış.
Lila tonlarının kullanılması nedeni  ile bütün ilgileri ve beğenileri üzerine çekmeyi başarmıştır.  İp asılı ve çiçek motifleri süslenmiştir. Bu neden ile de ağır bir görünüm kazanarak isterseniz gece elbisesi olarak ta tercih edebileceksiniz. Ayırca işlenen şal da farklılık sağlayacak ve özel kıyafetlerinizden birisi olacaktır. İncecik askılı. Beyaz ve buz mavisinin en güzel tonu. Yapraklı desenler ilgi çekici. Elbise uzun ve harika tasarlanmış. Siz de neden güzel durmasın hanımlar. Beğendiniz değil mi. O zaman biliyorsunuz ne yapacağınızı. Etek kısmına dikkat edin simetrik değil. Dikkatinizi çekmiştir herhalde.
Özellikle plaj elbisesi olarak ta giyme şansını elde edeceğiniz harika elbiselerden sadece birisidir. Ayırca beyaz renk seçilmesi sayesinde şıklığına şıklık katarak yapılan dekolteler gözlere ayrı bir güzellik yansıtmaktadır. Basen kısmına da ip bağcık eklenerek aksesuar görevini yapmaktadır. Boyundan geçmeli olarak olması dekoltelerin ön planda görülmesini sağlamaktadır. Yaza uygun modellerden biri. Arkası kısacası sırt kısmı farklı. İnce askılı ve bronz olunca süper olur. Kısa ve simetrik etek kısımlarına sahip. Memnunsanız modelden yaz aylarının Dantel Örgü Bayan Elbise Modelleri arasında favori olabilir.
Şifon ve danteli bir arada kullanarak hanımların zerafet içerisinde görülmesini sağlayan muhteşem bir elbisedir. Bu elbise her yaşta ki bayanın zevkine hitap ettiğinden dolayı kesinlikle sizlerinde zevkine hitap ederek tercih edeceğinizden emin olabilirsiniz.  Robadan genişleyen eteğin üzerine aynı renkte boncuklar yerleştirilerek daha gösterişli olmasına olanak vermişlerdir. Etekleri tülden fırfırlı. Ten rengi ya da açık kahve tonlarında iplikten hazırlanmış. İnce örgü askılı. Şık tasarımlardan biri. Yaka kısmı çiçeklerle donatılmış. Sanırım sizlerde beğendiniz hanımlar. Ne düşünüyorsunuz. Bel kısmı dar ve aşağıya doğru kloş bir hal alıyor. Hareketlenen bu elbise harika durmuş mankende de. İncileri fark ettiniz mi? kendi renginde olan incilerde hayli dikkat çekici. Minik olanları kullanılmış. Çok da iyi olmuş.
Her mevsim sezonunda tek değişmeyen renk olan siyah rengi ile yapılmıştır. Farklı ebatta büyük ve küçük çiçek motiflerinin birleşmesi sonucu meydana gelmektedir. Geniş yakalı ve kapri kol olarak düşünülen ve bel kısmı siyah kurdeleli fiyonk bağcık ile tamamlanan en hoş dantel elbise modeli olma özelliği taşımaktadır. Sadeliği ve şıklığı sadece bu elbisede bulabileceğiniz için zarifliği de yakalamanız mümkün olacaktır. Şık bir tasarım olan bu elbise sizlerinde imajını yansıtacak ve ayrıcalıklı olmanızı sağlayacaktır. V yakalı içine astarla kullanılan bu elbise uzun kollu hazırlanmış. İki hatta dört mevsim de de kullanılabilir. Dantel kısımları çok hoş hazırlanmış. Koyu renk astarlar elbisenin ciddiyetini korumasını sağlamış. Belinden kalın saten kumaş sarılmış. Fiyonk hazırlanan bel kısmı ne kadar hoş değil mi hanımlar. Ben beğendim sizin de öyle olduğunuzu düşünmek isterim. Umarım sizlerde aradığınızı bulursunuz. Hatta aradığınızın da ötesinde istediğiniz elbiseleri bulursunuz. Daha fazla model için diğer yazılarımıza bakabilirsiniz hanımlar. Moda, tasarım, trend her şey her şey burada yer alıyor hanımlar.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski